Skocz do zawartości

TEKKEN 7


MEVEK

Rekomendowane odpowiedzi

Gameplayowo Tekken 5:DR i Tekken 7 (oraz TTT2) to imo najlepsze gry z serii, 4-kę lubię najmniej, więc oprócz postaci - to ja nie mam problemów większych (chociaż przestałem grać w 7-kę gdzieś w drugim sezonie, ale to głównie przez natłok innych gier, pracę i resztę hobby). Jeszcze tylko niech porządnych rollback ogarną w przyszłości (wbrew temu co Harada mówi, T7 nie ma rollbacku).

Harada po awansie to wątpię aby miał czas - teraz nadzoruje wszystkie serie Bandai-Namco, hehe.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

https://media-center.bandainamcoent.eu/games/tekken/tekken-7/t7_S4_420_Adjustmentlist.pdf

patch 4.20 wjechał w czwartek

 

z najważniejszych rzeczy:

- lili, leo, heihachi, armor king oraz eddy dostali pokaźny zastrzyk buffów,

- feng dostał damage buffy na swoich głównych launcherach oraz ciosach używanych w kombosach,

- dragunov dostał d+2 z pierwszego sezonu oraz naprawiono mu b+1+2,

- lidia została znerfiona.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
13 godzin temu, ornit napisał:

No tylko, że niesprawiedliwie zestawiacie Bamco z Capcom. Na czas wydania ostatniej edycji SF5 wersja pudełkowa zawierała wszystkie dostępne postacie z DLC a w Tekkenie to jakaś kurwa porażka i cwelenie fanów białą kiełbasą z chrzanem.

No racja ale namco wczesniej nie robilo edycji goty (robilo?). A poza tym dobrze napisane - "ostatniej edycji SF5", bo jak wiemy u capcomu to kazda edycja juz jest ta n a p r a w d e ostateczna a potem mamy edycje Super, Arcade, Ultra. I stawiam, ze tak bedzie z tekkenem gdzie dopiero za jedna, dwie edycje bedzie juz full.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Odnośnie sprzedaży bijatyk nie zapominajmy o Smash Bros Ultimate (25mln :lol: )

Tekken ma już parę edycji, Rematch, Ultimate, Legendary, Standard. Męczące to się robi, z chęcią bym już zobaczył zapowiedź Tekkena 8 powracającego do tego co było w T5/DR, bez tych wszystkich Rage Arts, Power Crush, boundów na wszystkie strony, fireballów i pokemonów.

Odnośnik do komentarza

Wiadomo, że boli jak firma tak odcina kupony. 

Niestety bijatyki to na wpół martwy gatunek. Albo będą odcinać, albo będą mieli jeszcze mniejszą motywację finansową na wspieranie gry i robienie kolejnej. 

Mogą niestety przegiąć, zrobić sobie zły PR i odstraszyć największych fanów. 

 

Jednak cena jest z dupy. 

Tekken 7 Rematch na PS Store jest aktualnie w promocji za 10funtów, a postacie po 2.5 funa. Goła wersja na PC Steam to 3.50 funa w sklepach z kodami. 

Odnośnik do komentarza

Tekken 7 o mały włos by wcale nie wyszedł, bo się namco nie opłacało. 

Aktualnie na steam więcej ludzi gra w Truck Simulator, Farming simulator, czy Darkest Dangeon , niż w jakąkolwiek bijatykę. 

 

Może przesadziłem, że bijatyki umierają, ale mam wrażenie, że stał się to gatunek niszowy. Sprzedaż Tekkena oczywiście cieszy, ale to i tak mniej kopii, niż Tekkena 3.

Na arenie został głównie Tekken, SF i MK.

VF , DOA i SC przestają się liczyć i kolejne części mogą nigdy nie wyjść. Nowego Guilty Gear sprzedano tylko 0.5mln kopii, a to przecież zacny tytuł. Trudno mi tu wliczać Dragon Balla i Smasha do bijatyk. 

 

Zostają nam więc jakieś 3 w miarę dobrze sprzedające się tytuły. 3 tytuły, które wyszły lata temu. Czyli cały gatunek stoi na trzech grach, które mają spore przerwy pomiędzy kolejnymi częściami. 

Nintendo co chwilę wypuszcza popierdółki, które sprzedają się lepiej. Niektóre gry Nintendo sprzedały się lepiej, niż wszystkie bijatyki ostatniej generacji razem wzięte. Jedna gra lepiej od całego gatunku. Mario Kart 8 sprzedano 45 mln kopii. 

 

 

Edytowane przez C1REX
  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...