Skocz do zawartości

P.T


Krzysztof Tomczak

Rekomendowane odpowiedzi

Jezeli dysk jest oryginalny od tej konsoli, co wciaz ja posiadasz to odp. brzmi Tak. Powinno dzialac, bez wymagania formatu, a to znacze, ze zgrasz P.T z backupem.

Ja tak zrobilem i mam P.T na limitce MGSV.

Hej. Dzięki za odpowiedź. Udało się odpalić dysk. Mogę zrobić backup. Jednak zgranie backupu na nowy dysk spowoduje wymazanie dotychczasowych danych - a mam już nowe gry i nie chcę wszystkiego wgrywać od nowa, dodatkowo nie mam nośnika na który teraz wepchałbym wszystko. Czy mogę jakoś przenieść tą jedną konkretną pozycję?

Odnośnik do komentarza

 

Jezeli dysk jest oryginalny od tej konsoli, co wciaz ja posiadasz to odp. brzmi Tak. Powinno dzialac, bez wymagania formatu, a to znacze, ze zgrasz P.T z backupem.

Ja tak zrobilem i mam P.T na limitce MGSV.

Hej. Dzięki za odpowiedź. Udało się odpalić dysk. Mogę zrobić backup. Jednak zgranie backupu na nowy dysk spowoduje wymazanie dotychczasowych danych - a mam już nowe gry i nie chcę wszystkiego wgrywać od nowa, dodatkowo nie mam nośnika na który teraz wepchałbym wszystko. Czy mogę jakoś przenieść tą jedną konkretną pozycję?

 

 

Ja dla tego Dema zrobiłem dokładnie tak, jak opisujesz wyżej. Skasowałem to, co niepotrzebne(wszystkie gry, prócz P.T.) i zrobiłem backup, jak możliwie mały sie dało pojemnościowo. Save'y i tak trzymam w chmurze, chodź tez przechodzą, prawda ?

Edytowane przez iMEVEK
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie, ale mozesz wsadzic save-y do chmury (psplus) i potem sciagnac se nowsze gierki jeszcze raz przez noc jak konsola jest w standby mode, wiec nie wiem jak mozna robic tyle problemow z jednym demkiem

Bo to "biały kruk" będzie za kilka lat.

 

iMEVEK

Dzięki. Takie też info dostałem z supportu Playstation. Niestety to jedyna opcja. Więc trochę zabawy mnie czeka..

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Właśnie skończyłem z teaserem, a dzięki poradom w sieci zobaczyłem też zwiastun banderas.png. Przecież gdyby powstała gra na poziomie tego tworku to system byłby rozwalony z każdej strony, a reszta horrorów nakryłaby się kołdrą ze strachu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...