Skocz do zawartości

P.T


Krzysztof Tomczak

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś sprawdzony sposób na ostatnią zagadkę? Chodzę od godziny w kółko i gadam do mikrofonu jak jakiś debil.

Robisz tak:

czekasz do północy (w grze oczywiście), jak usłyszysz dziwne odgłosy i po nich zrobisz 10 kroków usłyszysz śmiech dziecka. Powiedz do mikrofonu 'Jarev', następnie spauzuj grę na jakieś pięć minut. Usłyszysz dziwny głos, po którym odpauzuj grę. Włącz ten filmik i zbliż mikrofon do głośników: https://youtu.be/Gfo0WfV-L-c

 

Po tym pad zacznie wibrować, nie ruszaj postacią w żaden sposób aż nie przestanie. Zadzwoni telefon, odbierz i ciesz się skończonym PT.

 

Odnośnik do komentarza

Poradziłem sobie w trochę inny sposób.

 

 

 

 

Kiedy wybiła godzina 0:00 przeszedłem równe 10 kroków - pierwszy śmiech dziecka

Poczekałem w pobliżu telefonu do kolejnego "nawiedzenia". Kiedy Lisa przestała płakać, a muzyka nadal trwała zacząłem ją i Kojimę zwyzywać do mikrofonu. Po chwili zwątpienia usłyszałem drugi śmiech dziecka.

Przestałem się ruszać i pad zaczął wibrować. Poczekałem aż przestał, a telefon zadzwonił.

 

 

Edytowane przez Czappi
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Oficialnie nigdy sie tak nie zesral.em przy zadnej grze czy filmie, a anulowanie PT to wielki blad choc nie wiem czy wytrzymalbym granie  dluzszych sesji.

Gralem w srodku nocy bez sluchawek i w pewnym momencie wydarlem morde jak nigdy w zyciu,a takich dobrych momentow jest sporo,a klimat i napiecie nie zwalniaja na krok nawet jesli nic sie nie dzieje. Sztos jak sam s(pipi)isyn, ale jedyne co zepsulo wrazenia to ostatni etap, gdzie trzeba wywolac placz 3 razy itd.Chyba kilka h przyblizania wszystkiego,lazenia wszedzie,czytania tekstow z gry i skandowania zaklec do mikrofonu.

Przypadkowosc jest dobra, ale tutaj niezbyt dobrze to rozwiazali.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Ponoć Alison Road zostało wskrzeszone:

http://www.ign.com/articles/2016/08/22/allison-road-pt-spiritual-successor-revived

 

Swego czasu zapowiadał się chyba najciekawiej z wszystkich indyczych klonów P.T., może kiedyś coś z tego jednak wyjdzie.

Odnośnik do komentarza

Ale argument zżynka z PT ... a ile jest gier jak PT na rynku ?

Gra wg mnie bardzo dobra ale że tak powiem specyficzna tak jak i Everybody's Gone to the Rapture Soma i kilka innych.

Dla mnie perełki dla innych nudne symulatory chodzenia .

3h? lekko 7h za pierwszym razem ale trzeba lubić takie gry delektowac się klimatem i lizać sciany.

No alejak komuś nie podeszło to w 3h można też przebiec na siłę i marudzić że słabe.

Odnośnik do komentarza

SOMA, Everybody's godne to the rapture, to gry o opowiadaniu historii poprzez środowisko i tak należy na nie spojrzeć. Wiadomo, że zaprawiony w bojach gracz, mający zaliczone kilkakrotnie róźne Soulsy, Ninja Gaideny spojrzy na nie, jak na symulatory chodzenia ale to nie zmienia faktu, że tego typu gry mają swój charakter i mogą się podobać. Najlepiej, jak towarzyszy im atmosfera tajemnicy i spekulacji, to jeszcze bardziej podnosi walory takim grom.

Edytowane przez Papaj
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Panowie, czy orientuje się ktoś czy podany na wcześniejszej stronie sposób ściągnięcia demka P.T. jeszcze działa?

 

Pojawiło się u mnie na stałe PS4, demko akurat przezornie dodałem do biblioteki, więc.... z chęcią bym spróbował czym to się je. :)

 

Jak nie znajdę nigdzie informacji, że już się nie da, to pewnie wieczorkiem spróbuję i zdam relację.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...