Skocz do zawartości

Kingdom Come: Deliverance


Grzegorzo

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, Cedric napisał:

To chyba jedna z tych gier, gdzie warto poczekać na recki i na patche.  Na dzień dobry ma być do pobrania łatka zajmująca 23 GB, więc... :D

23 gb to może być i dobra wiadomość.  Elex miał mniejsze patche:D

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, blantman napisał:

Nie ma o czym pisać jak nawet embargo nie minęło. My nie z tych co 30 stron o jednym trailerku napierdalaja. 

 

No widzisz, jak sam sobie wyjaśniłeś... W przypadku niektórych gier sam trailer nakłania do wielostronnicowej dysputy, a tutaj - wielka niewiadoma - zarówno pod względem technicznym, jak i gameplayowym (o czymś takim jak historia czy fabuła to już nawet nie wspomnę). Też jestem tym wstępnie zainteresowany, ale o ile większość gier, które w jakiś sposób mnie jarają potrafię kupić w ciemno, tak w tym przypadku mam opory i chyba pierwszy raz od dawien dawna będę czekał na recenzje i to z kilku źródeł. Zbyt duża to niewiadoma.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak jak divinity 2, monster hunter czy spellforce 3. Mało jest gier dla każdego. Od tego mamy generyczne sandboksy wycyzelowane pod jak najszerszą publikę. Tutaj widać gra robiona przez pasjonatów. Polecam artykuł w nowym cda. Jest tam ładnie opisane jak podchodzili do historycznych realiów(nasza rodaczka za to odpowiada). Ta gra to być albo nie być studia i cholernie kibicuje. Ostatnio ponownie czytałem trylogię sapkowskiego i jestem przygotowany 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, blantman napisał:

Mało jest gier dla każdego


Najgorsze jest, że praktycznie każda gra jest dla mnie ^^
Taki to już nieszczęsny los człowieka z tzw "gustem pospolitym", że podoba mi się praktycznie wszystko, bez względu na gatunek i strasznie dużo tego kupuję (no OK, oprócz mordobić, slasherów i tylko z rzadka ścigałki), więc jeśli opinie będą zadowalające, a gierka nie będzie technicznym koszmarkiem to pewnie dam tym ludkom zarobić :)

Odnośnik do komentarza

 

  • Performance on PC seems very good - they are surprised (i7, gtx 1070 on ultra = 60fps in rural areas, 35fps in some villages)
  • Few bugs and glitches, nothing game/immersion breaking so far
  • Good quests and many ways to solve them
  • Very authentic and dynamic medieval world reacting to your decisions
  • mediocre story (after 30 hours so mid game - that´s why the score could be higher than 70-80)
  • starts rather slow and linear, opens up after ~10 hours
  • stunning world in terms of graphics but animations in dialogues could be better (cut scenes are awesome)
  • game feels more like a game rather a simulation
  • score "just" between 70 - 80 because the tester does not know if the rather slow and complex/realistic gameplay is for everyone or just genre fans. Game is really good as for what it is so he is really hesitating with the score.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 Cudeńko a pamiętam jeszcze jak ogrywałem Oblivion-a na modzie OLDBLIVION w 20 klatkach w lesie z kilkoma drzewami bez krzaków i powodowało to opad szczęki. Potem jak już dostałem X360 to lekki zawał serca był takim widokiem

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Preorder poleciał, a żadnego nie złożyłem od czasów Maxa 3. Nie wiem dlaczego, bo jakoś super nie śledziłem tego tytułu (miałem sporo obaw) ale ostatnie zwiastuny i wypowiedzi mnie mocno zachęciły. Podobają mi się takie klimaty i mam ochotę wspierać próby zrobienia "czegoś innego".

 

Jedynie mnie optymalizacja martwi (że ktoś tam sobie pisze że jest ok to nic nie mówi, bo po prostu komuś się może poszczęścić - mi taki Arkham Knight dobrze działał a wiadomo jakie były cyrki) chociaż spory pacz napawa nadzieją. Podobno Czesi przesłali "finalny" kod gry 3 miesiące przed premierą, więc widocznie nie próżnowali.

 

Nie oczekuje jakiegoś super hitu ale porządnej i klimatycznej gry.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Rozi napisał:


O ja yebię... :facepalm:

Przeczytałem całość i podziwiam Daniela, że chce mu się w ogóle z takimi idiotami dyskutować.
Ta wrzutka z Martinem Lawrence'm mistrzowska, bo jak tylko przeczytałem o tych pretensjach, automatycznie to samo mi przyszło do głowy :)

1030265.jpg

Szkoda że to małe studio, które nie może sobie pozwolić na zbyt duże ryzyko, bo chętnie ujrzałbym jakieś prześmiewcze, totalnie odjechane DLC (tak w stylu FC Blood Dragon). Totalną parodię średniowiecza z samymi czarnuchami, gdzie co drugie słowo latałyby sformułowania typu "nigga" czy "muthafu.cker", gdzie "czarni rycerze" trzymaliby miecz bokiem i podjeżdżali pod tawernę baunsującym koniem na 20sto calowych, chromowanych podkowach...
 

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...