Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

HyperX to są w praktyce być może najlepsze tanie słuchawki ogólnie do muzyki, Takstar Pro 80, tylko przepakowane przez Kingston i obdarzone mikrofonem. To nawet ciekawe, że ostatecznie zyskały w ten sposób popularność akurat wśród graczy. Chińczycy dopakowali przetworniki i ogólnie poziom wykonania typowy dla produktów kilka półek wyżej i myślę, że jeszcze ta firma będzie znana na świecie za kilka lat. Na ironię, oryginalne Takstary jest teraz kupić trudniej i często drożej, niż tę wersję. Jeśli więc ktoś chce słuchawki z mikrofonem do gierek, to ma super okazję, by wskoczyć na bandwagon zaje'bistej jakości póki tanio.

 

 

 

Słuchawki bezprzewodowe zawsze będą duużo słabsze niż przewodowe w podobnej cenie. Innej technologii jeszcze nikt nie wymyślił. Często używam do gierek bezprzewodowych Sennheiserów, od których nie widziałem nic znacząco lepszego za mniej niż co najmniej tysiaka, ale nadal dobre słuchawki przewodowe za dwie stówy brzmią lepiej od nich, bez porównania. Nie mówiąc o bluetooth, który pozwala na jeszcze niższą jakość niż radiowa technologia z Sennków. Jedyne pytanie, czy ktoś chce wygodę czy brzmienie. Czasami podłączenie słuchawek prosto pod TV/konsolę to duża niewygoda. Ale o porównanie brzmienia nie ma co pytać.

Edytowane przez ogqozo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 7.12.2017 o 23:34, Ins napisał:

 

Serio nikt nie miał do czynienia z Focal Listen Wireless ? 450zł to świetna cena i cały czas kuszą mnie niemiłosiernie.

 

No a może kupić po prostu HyperX CloudX za 300zł ? Przydałaby się jakaś wersja bezprzewodowa ale nie widzę nic takiego. Coś lepszego od nich tak do 400zł ?

Gdzie znalazłeś focale w tej cenie? Ja bym się nawet nie zastanwial, to świetne słuchawki!

Odnośnik do komentarza
Planuję na dniach kupić nowe słuchawki do One X i zastanawiam się nad TB Elite 800 (chris :bye:), ewentualnie nad HyperX CloudX - tyle tych X, że aż Phil jest dumy:xboss:
Cena topowych modeli Turtle Beach stopniała ostatnio blisko 400zł, więc też nikt na taki stan rzeczy się nie obrazi, a należą one do półki premium.

Cloud X poleca Papaj oraz kubson. Poczytałem nieco o nich, obejrzałem kilka recenzji - polecam jak zwykle Karaka z ACG:
 


Jak komuś nie chce się całości słuchać, reasumując pod względem jakość - cena, to sztos.

Aktualnie ogarniam różnice pomiędzy HyperX Cloud X, a Hyper X Cloud Pro.  Choć wydaje się, że te pierwsze dedykowane są do One X, a drugie do sprzętu Sony (z drugiej strony jedno X i różnica w cenie 160zł blisko, więc chyba chodzi o coś więcej).

Warto tez zainteresować się Xyper X Cloud II, które również znakomite recenzje zbierają, a oferują dźwięk przestrzenny 7.1. czego nie oferuje Cloud X, ale też wiadomo jak to z tym w grach bywa, to raz. Dwa HyperX CloudX są niemal o 1/4 droższe, nowsze, więc teoretycznie powinny być najlepsze z serii. I chyba nań się skuszę, ponieważ kombo jakość wykonania, dźwięk, cena robią przysłowiową robotę. No i jak cudnie prezentują się z kontrolerem Elite. :banderas:
Ogólnie dla mnie najlepsze z serii Hyperx są najnowsze HyperX Alpha. Nie wierzyłem co o nich mówią dopóki nie założyłem ich na głowę. Miałem do tej pory Cloud II, później testowałem HyperX CloudX i teraz Alpha. Alpha charakteryzuje się tak jak o nich mówią większym basem, który nie zagłusza reszty.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@kubson na słuchawki planuję wydać do tysiąca zł (więcej nie dam, bowiem znając życie coś niedobrego z pałąkiem się stanie po utracie gwarancji).

W tej cenie zarówno Hyper X, jak i Elite 800 kupię, więc jest to mi w zasadzie obojętne, choć jak te 400zł zostanie w kieszeni, też kręcić nosem nie będę.
Niemniej cena to akurat w tym wypadku sprawa drugorzędna.

Elite od TB brałbym z miejsca, ale nie jestem przekonany co do samego ładowania. Mam Turtle Beach Stealth 400 (polecam) i na jednym ładowaniu grają aż 16 godzin.
Dodatkowo można je podczas grania ładować. Ta sprawa w 800setkach już tak kolorowo nie wygląda, ale może @chris85 coś więcej na ten temat napisze.
Podobno trzeba do stacji dokującej je dać i na domiar złego konsola ma być włączona (ewentualnie tryb czuwania).
Jesteście graczami, więc wiecie jak to bywa. Czasami się nie gra kilka dni, czasami jak się gracz dorwie, to godziny lecą - boskie Blizzard Mountain do Godrizon III za jednym podejście zaliczyłem wręcz.

A z tymi HyperX, to sabotażyści z sklepów zamęt wprowadzają. Słuchawki z oznaczeniem HyperX Cloud Pro do PS4 kosztują mniej niż 300zł, albo 300zł.
Natomiast HyperX CloudX do X'a 400zl, albo nieco powyżej. Więc może to zmylić, a tu chodzi o futerał
:yao:

A o wersji Alpha czytałem wczoraj. Też są polecane. Nawet miałem je w ręku (400zł). Tak ładnie oznaczone - PS4, Xbox, PC, VR, Swith, PC. Tyle, że srebrne X bardziej mi się podobają - tak, tak, wiem. To ma grać i się nie psuć, ma się na głowie, więc nie widzi, ale mimo wszytko.

Nic to, jutro któreś zamówię. Dziękuję za porady zieloni koledzy. :music::hi::touche::thanks::lapka:

 

Odnośnik do komentarza

HyperX są świetne w swojej cenie. Ale jeżeli miałbym brać koniecznie headset(nie słuchawki) do 1000zl, to pewnie byłby to Sennheisery Game Zero. Ale ja mam dość duża głowę i pasują mi te duże nauszniki w tych zenkach.

 

A HyperX-y coś mi za mocno uciskają na głowę przez pałąk, wiec pewnie i tak bedę rozglądał sie za czymś innym.

Edytowane przez Papaj
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Sylvan Wielki napisał:

@kubson na słuchawki planuję wydać do tysiąca zł (więcej nie dam, bowiem znając życie coś niedobrego z pałąkiem się stanie po utracie gwarancji).

W tej cenie zarówno Hyper X, jak i Elite 800 kupię, więc jest to mi w zasadzie obojętne, choć jak te 400zł zostanie w kieszeni, też kręcić nosem nie będę.
Niemniej cena to akurat w tym wypadku sprawa drugorzędna.

Elite od TB brałbym z miejsca, ale nie jestem przekonany co do samego ładowania. Mam Turtle Beach Stealth 400 (polecam) i na jednym ładowaniu grają aż 16 godzin.
Dodatkowo można je podczas grania ładować. Ta sprawa w 800setkach już tak kolorowo nie wygląda, ale może @chris85 coś więcej na ten temat napisze.
Podobno trzeba do stacji dokującej je dać i na domiar złego konsola ma być włączona (ewentualnie tryb czuwania).
Jesteście graczami, więc wiecie jak to bywa. Czasami się nie gra kilka dni, czasami jak się gracz dorwie, to godziny lecą - boskie Blizzard Mountain do Godrizon III za jednym podejście zaliczyłem wręcz.

A z tymi HyperX, to sabotażyści z sklepów zamęt wprowadzają. Słuchawki z oznaczeniem HyperX Cloud Pro do PS4 kosztują mniej niż 300zł, albo 300zł.
Natomiast HyperX CloudX do X'a 400zl, albo nieco powyżej. Więc może to zmylić, a tu chodzi o futerał
:yao:

A o wersji Alpha czytałem wczoraj. Też są polecane. Nawet miałem je w ręku (400zł). Tak ładnie oznaczone - PS4, Xbox, PC, VR, Swith, PC. Tyle, że srebrne X bardziej mi się podobają - tak, tak, wiem. To ma grać i się nie psuć, ma się na głowie, więc nie widzi, ale mimo wszytko.

Nic to, jutro któreś zamówię. Dziękuję za porady zieloni koledzy. :music::hi::touche::thanks::lapka:

 

Ja mam tb 800 i podczas ładowania konsola nie musi być włączona a z tego co wiem można grać też na kablu żeby się ładowały, no ale tego nigdy nie robiłem bo nie miałem potrzeby. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
2 godziny temu, kakus napisał:

Co sądziecie o Dolby Atmos dla słuchawek ???. 

 

Nie jestem audiofilem i na słuchawkach 7.1 Turtle Beach 800x połączonych optykiem jakiejś roznicy znaczącej nie słyszę.

 

Twoje słuchawki natywnie robią to samo, co Dolby Atmos (emulują dźwięk przestrzenny), więc faktycznie możesz nie usłyszeć znaczącej różnicy. Najbardziej na Atmosie korzystają posiadacze zwykłych słuchawek.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, kakus napisał:

Co sądziecie o Dolby Atmos dla słuchawek ???. 

 

Nie jestem audiofilem i na słuchawkach 7.1 Turtle Beach 800x połączonych optykiem jakiejś roznicy znaczącej nie słyszę.

TB na swojej stronie dało nawet informację, żeby absolutnie nie korzystać z DA w przypadku TB 800x  :)

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

To i ja trochę zamieszam ;) Od dłuższego czasu noszę się z zamiarem wydania trochę grosza na słuchawki, bo obecnie do gry używam (o zgrozo) tych od telefonu :dynia:

I tutaj tak jakby mierzę się z dwoma wyborami. Nie chcę zapłacić za nie nie wiadomo ile i 400 zł to absolutny max, ale tak jakby mam wątpliwości pomiędzy HyperX CloudX właśnie, a dużo tańszymi SteelSeries Siberia V3. Ciężko je tak naprawdę porównać, ale dla mnie ważne są dwie rzeczy - żeby były na kablu i żebym mógł je obsługiwać zarówno na XONE jak i PS4 :) I niby już się naczytałem waszych opinii na temat HyperX, ale nie wiem czy tutaj po prostu nie płacimy głównie za markę i czy nie lepszym wyborem będzie jednak sięgnięcie po coś tańszego ;)

I mimo, że zwracam uwagę na dźwięk, to jednak tutaj chodzi o dwie rzeczy - żeby w końcu było mnie dobrze słychać podczas sesji online, a dodatkowo żebym mógł pograć na słuchawkach, bo wtedy nie muszę słuchać swojej drugiej połowy :P

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Mam problem z HyperX CloudX , po wejsciu do grupy dostaje informacje od znajomych ze mic mi przebija ( slysza swoje echo w grze ) próbowałem rożnych ustawien w menu dzwieku i dupa. Headset nowy podlaczony 3.5 do elite controllera. Jakies porady? 
Monitorowanie mikrofonu?
Dziwne bo też mam hyperx tylko że Alpha i u mnie wszystko ok. Zresztą chyba nawet razem w PUBG nieraz gramy
Odnośnik do komentarza
Monitorowanie mam na min. , wczoraj jeszcze szukalem po internetach i mozliwe ze przebicia byly spowodowane podlaczonym kablem do pada , bo baterie mialem slabe. Sluchawki mam od miecha i do k9nca nie obcykalem zagadnienia. Ta grywamy ^^, nieraz sie doklejam na jana gdzie nie ma 4go.
Dziś możemy coś pyknac jak masz czas. Nie grałem już ze 2 tygodnie
Możliwe że przez kabel bo pamiętam że podobny problem miałem z jakimś headsetem na PS4 jak podpiąłem do pada podczas ładowania. Z tym że z nikim wtedy nie gadałem, ale miałem zakłócenia jak słuchałem fonii z gry.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...