Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tak zrobiłem, dzięki Panowie :) Znalazłem HS od starego tel. "by Microsoft" i śmiga pięknie. Problem jest tylko w tym, że siedząc w grupie ze słuchawek dobiega zarówno dźwięk z samej gry (w moim przypadku GOW4) oraz rozmowy głosowe. Da się to jakoś rozdzielić? Tak by audio leciało z kolumn, a ze słuchawek wyłącznie marudzenie ludzi z którymi gram? :) A swoją drogą - to niewyobrażalnie słabe, że MS nie dorzuca do XOX żadnego HS. Sprzęt "high-end" za ponad 2k, a nie pokusili się o dopakowanie kawałka plastiku o wartości rzędu 20-30zł.

Odnośnik do komentarza

Szukam obecnie słuchawek i kierując się kryterium bezprzewodowych, dedykowanych do XO znalazłem coś takiego:

https://www.x-kom.pl/p/401799-sluchawki-bezprzewodowe-razer-thresher-xbox-one.html - ktoś z nich może korzysta? Ewentualnie może możecie polecić coś innego?

 

Z drugiej strony, domyślam się, że w przyszłości nie zadziałają one np. z PS4, stąd pytanie, czy jest jakiś złoty środek, czyli słuchawki bezprzewodowe działające na każdym ze sprzętów? Ewentualnie może olać to i po prostu wziąć jakieś po kablu, które przy okazji zadziałają wszędzie i zapewne lepiej też zagrają? w Kwestii ceny - 650 to górna granica. 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, _Be_ napisał:

Razera bym nie brał. 

Praktyka czy tylko teoria ??:)

 

Godzinę temu, Hum napisał:

Szukam obecnie słuchawek i kierując się kryterium bezprzewodowych, dedykowanych do XO znalazłem coś takiego:

https://www.x-kom.pl/p/401799-sluchawki-bezprzewodowe-razer-thresher-xbox-one.html - ktoś z nich może korzysta? Ewentualnie może możecie polecić coś innego?

 

Z drugiej strony, domyślam się, że w przyszłości nie zadziałają one np. z PS4, stąd pytanie, czy jest jakiś złoty środek, czyli słuchawki bezprzewodowe działające na każdym ze sprzętów? Ewentualnie może olać to i po prostu wziąć jakieś po kablu, które przy okazji zadziałają wszędzie i zapewne lepiej też zagrają? w Kwestii ceny - 650 to górna granica. 

Mam co prawda wyższy model bo Ultimate 7.1 od ponad 4 miesięcy ale pomijając genialny dzwięk napewno kwestią czasu jest opanowanie manipulacji słyszalnosci na suwakach dzwięków grupy vs gry.

Długi czas pracy akumulatorów ok 15h oraz genialna jakość wykonania nie pozostawiają wątpliwośći co do słusznego wyboru.

Edytowane przez Cottage
Odnośnik do komentarza

Z tą różnicą, że słuchawki po kablu zapewne lepiej zagrają, niż ich cenowe odpowiedniki bez kabla, a ma to również dla mnie znaczenie.

A jak już o cenowych odpowiednikach Arctis 7 mowa, to bardziej XyperX Cloud Revolver S pasują. Przydałaby się opinia osoby, która miała z nimi styczność. ;)

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Matriks_1111 napisał:

Z tym graniem przy kablu bym się nie rozpędzał jednak. Pamiętaj, że wiele zależy od tego, czy wpinasz je do pada czy do samej konsoli. W tym pierwszym przypadku jednak jakość dźwięku będzie mocno ograniczona ;)

No jak po kablu to pre amp byłby potrzebny żeby grały lepiej

Odnośnik do komentarza

Siberia działa bezprzewodowo ale chat juz nie wiec lipa gdyby był wireless chat to byłby to idealny headset bo wymienne baterie to świetny patent + da sie je podłączyć do każdego urządzenia i grają naprawdę super

 

@Hum CloudX grają swietnie polecam

Edytowane przez kubson
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...