Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Już widzę ten pattern:
Standardowe przedpremierowe jarango --(miesiąc czasu)---> pełne podniecenia wrażenia z gry, ilustrowane masą Banderasów, Obam i Snejków --(za pół roku)--> zbłąkane owieczki, które wejdą tu tylko po to, by napisać, jakie to goovno, że rudy jest wkoorviający, "fabuła przewidywalna" i ogólnie przereklamowany szajs, który się nie umywa do NieR Automata, Yakuzy czy dowolnego innego japońskiego tytułu...:sir:

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, YETI napisał:

 

Jest ładniej, przynajmniej taki piszą w komentarzach. 

 

I Tu i tu jest pięknie.

Jednakże w demku z E3 mamy dołożonych kilka efektów więcej, aby pokazać i podkreślić jeszcze bardziej tą filmowość i emocje w zapodanym fragmencie rozgrywki. 

W pełnej wersji efektów tych niema lub są na mniejszą skalę. Jednak w żadnym wypadku nie oznacza to, że oprawa uległa osłabieniu, oj nie.

Po prostu przez te dwa lata studio musiało iść na pewne kompromisy gdyż pełna gra na kilkanaście/kilkadziesiąt godzin, to zupełnie inna bajka niż pokazowe demko na 15 - 30 min. 

Edytowane przez kazuyoshi
Odnośnik do komentarza

Jakiś czas temu padło tutaj, że na PS4 Pro jest tak świetnie pod względem wydajości xd. Pływające 30-50 to słaba opcja, przeskoki między klatkami mającymi 16ms i 33ms przez cały czas. Fajnie, że ta możliwość jest, bardzo chwalę, ale niech to dopracują jeszcze, bo inaczej będzie lipa. To już lepsze jest to stałe 30fps, które akurat PS4 Pro wydaje się trzymać w miarę. Najlepiej chyba pod względem płynności wypada tutaj paradoksalnie zwykłe PS4, które najlepiej trzyma się jednego czasu ramki, przynajmniej na tym powyższym porównaniu. Mam nadzieję, że po premierze nie spoczną na laurach pod tym względem.

Wydaje mi się, że gierki Sony były całkiem porządne pod względem trzymania docelowych framerate'ów ostatnio, więc fajnie, gdyby kontynuowali trend i wszystko było dopięte na ostatni guzik.

Edytowane przez raven_raven
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kyo nie bij, zadałem pytanie w temacie o tym gdzie dostać grę, nigdy nie kupowałem gry na premiere w cyfrze, czy bedę mógł grać już od północy z 19/20? i jak się ma wersja cyfrowa do tej pudełkowej jeżeli chodzi o dodatki. Bo w sklepach  w wersjach podstawowych nie wypisują żadnych dodatków.

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Frantik napisał:

Z reguły unlock jest o północy czasu lokalnego, ale niestety nie zawsze. Po zakupie pojawi Ci się zegar z odliczaniem, gdy spróbujesz odpalić grę

A sciągnąc grę można wcześniej?

I gdzie mogę się dowiedzieć  o tym unlocku.

 

Edytowane przez milan
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...