Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ciezko przerwac gre. Wczoraj chyba z 5h non stop gralem. A to jeszcze tutaj wejde, a to jeszcze temu naye,bie itd xD

 

Na razie chyba 3 zaliczone misje poboczne i szukam dalej , sa fantastyczne. Nie wykonujac ich tracimy mniej wiecej tak duzo jak niewykonujac subquestow w wiedzminie 3. Klasa. No i fajne itemki sie dostaje a na hardzie warto byc podpakowanym.

No i nie wiem czy tylko mi sie wydaje ale animacje tych wielkich bydlakow czy to w lokacji z pewna pania i chalupa czy na oceanie sa fenomenalnie zrobione. Normalnie jak sie zblizalem do nich to az serce szybciej zaczynalo bic bo ich ruchy byly tak pieknie realistyczne.

 

 

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Ja tylko czekam na post w stylu:

 

hehe wy sobie gracie w gowa, a ja jestem taki elo sweter, ogrywam właśnie klasyki z ps2, w tym gowa 1 i 2. To są fantastyczne gry! Nie śpieszy mi się :) Tyle wspaniałych gier przede mną. Myślę,  że ps4 zakupię gdzieś w okolicach 2025 roku, bo jak już nadrobię wszystkie pozycje na ps2 i ps3.

 

 Sam tak trochę mam xd Bardzo mnie korci, żeby pójść do sklepu, ale jestem ostatnio zalany wydatkami i postanowiłem sobie, że najpierw skończę N:A i P5. Własnie Nier ... co to jest za gra. To są fantastyczne gry! xd

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, kanabis napisał:

Normalnie jak sie zblizalem do nich to az serce szybciej zaczynalo bic bo ich ruchy byly tak pieknie realistyczne.

 

Cos w tym jest. W trakcie scenki z (ponizej bedzie spoiler dla tych co sa na telefonach)

 

 

 

World Serpentem, jak wynurzyl sie z wody i zaczal ryczec tak, ze basy mi mieszkanie w wibracje wprowadzily

 

to prawie sie poplakalem ze strachu. Niesamowicie oddane.

Odnośnik do komentarza

z plusów:

-bardzo satysfakcjonująca walka, można pokombinować

-po przestawieniu kilku opcji immersja jak w souslach - zero podpowiedzi, co wyczytasz w instrukcji dotyczące sterowania to zrobisz, nie przeczytasz - twoja sprawa

-nie wiem jakim cudem to tak wygląda na moim ps4 za 700zł

-mimo filmowej konwencji, sporo gry w grze, coś jak TLOU

 

z minusów:

-szkoda, że gdy celujemy siekierką, nie możemy sobie dopomóc akcelerometrem, ta gra się aż o to prosi, zwłaszcza w zgiełku walki, gdzie używamy masę guzików

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Wiolku napisał:

Ja tylko czekam na post w stylu:

 

hehe wy sobie gracie w gowa, a ja jestem taki elo sweter, ogrywam właśnie klasyki z ps2, w tym gowa 1 i 2. To są fantastyczne gry! Nie śpieszy mi się :) Tyle wspaniałych gier przede mną. Myślę,  że ps4 zakupię gdzieś w okolicach 2025 roku, bo jak już nadrobię wszystkie pozycje na ps2 i ps3.

 

 

  Ukryj zawartość

 Sam tak trochę mam xd Bardzo mnie korci, żeby pójść do sklepu, ale jestem ostatnio zalany wydatkami i postanowiłem sobie, że najpierw skończę N:A i P5. Własnie Nier ... co to jest za gra. To są fantastyczne gry! xd

 

Haha, no własnie dzisiaj jadąc do roboty myślałem o tym (dostałem maila, że gra do odbioru) i że jest hajp i ciekaw byłem aż ktoś będzie racjonalizował żeby nie grać na premiere bo przecież lepiej na chłodno bez hajpu grać. 

 

REEEEE

Odnośnik do komentarza
51 minut temu, ragus napisał:

z plusów:

-bardzo satysfakcjonująca walka, można pokombinować

-po przestawieniu kilku opcji immersja jak w souslach - zero podpowiedzi, co wyczytasz w instrukcji dotyczące sterowania to zrobisz, nie przeczytasz - twoja sprawa

-nie wiem jakim cudem to tak wygląda na moim ps4 za 700zł

-mimo filmowej konwencji, sporo gry w grze, coś jak TLOU

 

z minusów:

-szkoda, że gdy celujemy siekierką, nie możemy sobie dopomóc akcelerometrem, ta gra się aż o to prosi, zwłaszcza w zgiełku walki, gdzie używamy masę guzików

A tam nie ma czasem opcji w ustawieniach aby włączyć żyroskop pada?

Odnośnik do komentarza

Miała być ironia, ale chyba nie pykło. Widocznie mam za mało skilla i expa w forumkowaniu. Muszę podpatrzyć najlepszych trolli, to może następnym razem się uda.

Co do gry, to nie oglądałem żadnych materiałów, poza bodaj pierwszym trialerem czy jakimś krótkim gameplayem kilka miesięcy temu, no i jakoś nie wpadłem w zachwyt. Toteż tym bardziej cieszę się, że jest tak jak piszecie i rzeczywiście z umiarkowanego zainteresowania weszło na poziom hajp. No, ale trzeba się studzić, kiedy są inne wydatki, a w portfelu hula wiatr. Grajcie prawilnie na premierę Panowie, skoro macie taką możliwość. Peace and love and WAR.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Pupcio napisał:

@ragus grasz na ps4 bieda? Jak framerate?

 

spaniały

 

normanie 30 fps, tyle że jak plejak postoi trochę w  standby mode i odpalimy znowu konsolę, to tak z 10 sekund potrafi pochrupać

 

a tak to super, nawet jakoś specjalnie nie hałasuje

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Luqat napisał:

Mówi się amator. Nie ma za co.

a nie bo biedastejszon 

 

f9vEFwS.png

 

dobra jeszcze 7h i bramy walhalli witojcie, słuchalem jednego kawałka 

 

 

początek trochę przywodzi na myśli klimaty wardruny, jest wysoko 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...