Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co bylo dokladnie w patchu ale pierwszy zajmowal prawie 6gb a drugi 500mb, nie wiem czy rozsadnym jest zignorowanie takiej ilosci GB poprawek. Btw gra mi sie raz zbugowala i juz bylem lekko wkurzony bo nie wypadl mi item po rozwaleniu bossa i kilku przydupasow, ale na szczescie save/load zadzialalo i przedmiot lezal na srodku pokoju bez powtarzania walki

Odnośnik do komentarza

kurde ten filmik z Barlogiem co YETI wrzucił - aż się łezka w oku zakręciła. Gra tworzona przez  P A S J O N A T Ó W  dla  K O N E S E R Ó W  gamingu.

 

Tak btw: kurde trochę żałuje, że gram na najwyższym poziomie, odkąd gra mi wrzuciła parę trudniejszych przeciwników to przy każdej potyczce aż mi się zwieracz kurczy jak wrogowie wyjeżdżają z podłogi. 

 

Jakieś tipy/strategie na walki z

revenantami i tymi dużymi draugrami skur.wolami

na Give me God of War? Zwłaszcza ci drudzy mi strasznie dużo krwi psują, ehh.

 

BTW: brak pucharów za poziom trudności to jakiś ponury żart.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Starh napisał:

Gra sprzeda się na pniu.

 

Brałem w Saturnie, punkt odbioru zamówień internetowych wyglądał tak, do tego kilka edycji limitowanych. Chyba nigdy nie widziałem na oczy tak szybko sprzedającej się gry. Co ciekawe to i tak nic w porównaniu z premierami FIFA. :pawel: 

 

o23VhfH.jpg

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, kanabis napisał:

Ja po zainstalowaniu aktualizacji nie zauwazylem zadnej roznicy procz mozliwosci zmiany z grafiki na wydajnosc.

 

Ps: Jak sie robi wpierw zadania poboczne to jednak potem gra sie duuuuzo latwiej fabule. Teraz po ograniu wszytskich pobocznych na jeziorku praktycznie nie gine w fabule

czyli nie skaluje się z lvl poziom potworków. Dobrze lubię jak mnie gra nagradza za robienie pobocznych.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...