Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

spoiler możesz w spoiler ale zakładam że wymaksować bronie możesz poprzez farmienie itemów w dwóch światach. U broka w sklepie można kupić item do upgrade i jest napisane co potrzeba wyfarmić aby go zdobyć i gdzie. Sam się w to nie bawiłem ale tam masz wszystko napisane. 

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Gromi napisał:

Właśnie ukończyłem grę i dla mnie bez wątpliwości . Gow3 > Gow4

 

Grafika i Arteus bardzo na + . Ale.. 

 

  Pokaż ukrytą zawartość

Za tego powtarzającego się Trolla przez CAŁĄ GRĘ  nikt nie powinien wystawić oceny 10/10 tej produkcji. Zaczynało mnie już bawić gdy ten sam boss pojawia się już po raz 10. Zadania poboczne są raczej nudne. Ile można szukać jakiś narzędzi dla krasnoludów albo niepotrzebnych przedmiotów dla duchów ? Uwalnianie smoków nawet spoko . Może ja się starzeje i wyrastam z gier albo branża idzie w kierunku który mnie nie rajcuje. Gra oceniona przez wszystkich 10/10 a ja szczerze bawiłem się umiarkowanie. 

 

Ja wszystko wiem, niemal wszystko rozumiem, zdaję sobie też sprawę, że są różne gusta czy biusta, ale żeby stwierdzić iż GoW3 jest lepsze od aktualnego GoW-a to trzeba nie mieć godności i rozumu gracza:frog:

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
Spoiler

Ostrza chaosu to jest chyba imo największy spoiler w tej grze, bo nikt się tego nie spodziewał, że dostaniemy je. Sam byłem bardzo zaskoczony i ucieszony, że dostaliśmy z powrotem te miecze, łezka się w oku zakręciła jak sobie przypomniałeś stare części Krejtosa, który masakrował tymi scyzorykami. Pełen większy ukłon dla developera, który tak mocno nacisnął recenzentom, żeby nie pisnęli słowa o tych mieczach.

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Faka napisał:
  Pokaż ukrytą zawartość

Ostrza chaosu to jest chyba imo największy spoiler w tej grze, bo nikt się tego nie spodziewał, że dostaniemy je. Sam byłem bardzo zaskoczony i ucieszony, że dostaliśmy z powrotem te miecze, łezka się w oku zakręciła jak sobie przypomniałeś stare części Krejtosa, który masakrował tymi scyzorykami. Pełen większy ukłon dla developera, który tak mocno nacisnął recenzentom, żeby nie pisnęli słowa o tych mieczach.

 


Wiesz, to już nawet nie trzeba "cisnąć recenzentom" - jak ktoś się zna na swoim fachu, to powinien sam mieć takie zahamowania i pomijać w swoim tekście takie informacje. Dobra recenzja powinna często być pisana ogólnikami, by czytelnik wyrobił sobie w głowie przybliżony obraz tego, co go czeka, ale nadal był podatny na zaskoczenie podczas własnoręcznego sprawdzania gierki. Jeśli ktoś nie umie w recenzji unikać spoilerów to dla mnie jest doopa nie "recenzent".

Odnośnik do komentarza

Tekst Polygamii odnośnie spoilerów

 

http://polygamia.pl/to-co-z-tymi-spoilerami-klub-dyskusyjny/

 

Zresztą w piątek obejrzałem sobie zakończenie God of Wara na YouTube i nie czuję się z tego powodu jakoś poszkodowany, a jak w końcu zagram, to też w żaden sposób nie wpłynie to na mój odbiór gry. Może wynika to z faktu, że już dawno temu przestałem podchodzić do gier, filmów, seriali, książek i czego tam jeszcze emocjonalnie.”. Nie ogarniam

 

Na studiach nauczono mnie, że przejmowanie się „spoilerami” to oznaka interpretacyjnej niedojrzałości.” 

 

 

Odnośnik do komentarza

Wyciągnięte z kontekstu, trzeba całe przeczytać, żeby zrozumieć. Niektórzy są przewrażliwieni na tym punkcie, nie wszystko jest spoilerem. I co z tego, że z polygamii? Tam różni ludzie pracują, tak samo jak na ppe, „lepsi i gorsi” w tym fachu. Nieraz przeczytałem dobrą reckę na tej stronie, jak i na innych.

 

”Rozumiem natomiast, że większość ludzi ma problem ze spoilerami, choć przyznam szczerze, że powoli zaczyna to sięgać granic absurdu. Ostatnio Asia wrzuciła na polygamiowego Facebooka wizualizację z muralu, który Sony umieściło na jednym z warszawskich budynków, by promować przygody Kratosa i jego syna. Jednym z komentarzy był ten z pretensjami o spoilery. Za chwilę naprawdę będzie tak, że samo podanie obsady zostanie uznane za zdradzanie szczegółów fabuły.” - dalsza część wypowiedzi, proszę nie manipulować.

 

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, zdrowywariat napisał:

Wyciągnięte z kontekstu

 

Jak wyciagniete, z jakiego kontekstu? Typ pisze, ze podchodzi do gier bez emocji, co tlumaczy jego podejscie do spoilerow. We wklejonym przez Mikolaja cytacie jest caly sens wypowiedzi. To, co wkleiles nie jest kontekstem dla tej wypowiedzi, a jedynie argumentem wspierajacym (i to slabo, bo przewrazliwnienie na punkcie spoilerow nie powinno swiadczyc o tym, ze mamy ich nie unikac) jego opinie. Caly ten tekst to beznadziejnie uargumentowany punkt widzenia autora.

Edytowane przez Kinoji
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Kinoji napisał:

 

Jak wyciagniete, z jakiego kontekstu? Typ pisze, ze podchodzi do gier bez emocji, co tlumaczy jego podejscie do spoilerow. We wklejonym przez Mikolaja cytacie jest caly sens wypowiedzi. To, co wkleiles nie jest kontekstem dla tej wypowiedzi, a jedynie argumentem wspierajacym (i to slabo, bo przewrazliwnienie na punkcie spoilerow nie powinno swiadczyc o tym, ze mamy ich nie unikac) punkt widzenia autora. Cala ta wypowiedz to beznadziejnie uargumentowany punkt widzenia autora.

 

Ale przecież ma prawo do własnego zdania? A w tej części: „Rozumiem natomiast, że większość ludzi ma problem ze spoilerami,” - wyjaśnił, że szanuje zdanie innych, więc polecam uszanować jego, a w dalszej: „choć przyznam szczerze, że powoli zaczyna to sięgać granic absurdu.” - napisał prawdę, ostatnio nawet tutaj ktoś się pipi o bzdurę i zwyzywał innego użytkownika, po czym „uciekł”. Jeśli już wrzucasz czyjąś wypowiedź to wrzucaj całą.

 

Chodziło o czas potrzebny na ukończenie gry.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...