Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj kilka śmiesznych chwil z obsadą GoW.
Zwróćcie uwagę na dziarę na klacie Barloga - logo krasnoludzkiej braci - albo się chłop wkręcił w swoje dzieło na maxa, albo to jakiś ważny dla niego symbol, który postanowił umieścić w grze :)
O zwracaniu uwagi na klatę Freyi raczej nie muszę Wam pisać :)
 

 

Odnośnik do komentarza

Ech, dzisiaj znowu poświęciłem tej grze jakąś nieprzyzwoitą liczbę godzin jak na mniej - spokojnie z 4-5 pod rząd, a dalej czuję że jeszcze w ciul przede mną.

 

Ale nie o tym chciałem. Niedawno wpadli do mnie znajomi i chciałem i pokazać nowego Kratosa i włączyłem nową grę na normal. I powiem szczerze, że granie na tym poziomie trudności może odebrać sporo radości z gry, a zwłaszcza systemu walki, który zdecydowanie bardziej docenia się na wyższym poziomie - szczególnie kombinowanie z runami, nowymi ciosami i tworzenie dobrego duetu z gówniakiem.

 

Ten początek na normalu to jak spacerek w parku w spokojny dzień w porównaniu do przedostatniego poziomu, gdzie na pierwszym pojedynkach spędziłem ładne kilkanaście minut, żeby nie ginąć co chwila. Ale za to później to już jest :banderas: 

Odnośnik do komentarza

Rożnica miedzy trudnym a GmGoW z tego, co zauważyłem to tylko brak zdolności mutacji przeciwników ?  A to jest bardzo wiele, bo po mutacji przeciwnicy sa mocniejsi, agresywniejsi, szybsi a także dochodzą im nowe ataki. Coś pominąłem ? 

 

reedycja..

Co niektórzy potrafią sobie nawet regenerować życie :lapka:

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Ok, jak nie macie takiego wrażenia to spoko - miałem tylko przez chwilę takie odczucia jak sobie porównałem początek na hardzie i na normalu, że na tym łatwiejszym coś jednak umyka z przyjemności rozgrywki. Albo to zwyczajny szok dla organizmu, że na zwykłych mobkach nie trzeba się pocić. ;)

Odnośnik do komentarza

Popieram szanownego przedmówcę :lapka:
Z tym że nie mieszałbym w to Bloodborne'a, tudzież innych "soulsów", bo trzy pierwsze odsłony serii From Software mam w platynie, nie plamiąc się nawet co-op'em, a mimo to uważam niektóre walki w najnowszym God of War za wymagające nawet na poziomie Normal - tutaj trzeba dużo więcej refleksu i zręczności niż w "soulsach".

Odnośnik do komentarza

Nie będę oszukiwał ale Normal sprawiał wrażenie trudnego jedynie przez pewną część gry. Potem to lajt, za łatwo jest. I właśnie jak jest za łatwo to mam ogromną chec cisnąć nowe za(pipi)iste kombosy, które pięknie wchodzą. Na hard Tez dawało radę, ale przyznam się że pod koniec gry zmieniłem na normal bo chciałem zdążyć z fabuła przed urlopem i pożyczeniem konsoli kumplowi :D
Jak już się dowali postać to naprawdę można szybko zgniesc przeciwników.
Nawet jak moby padały w miarę szybko to zawsze starałem się o jakieś nowe kombinacje w ciosach i system walki jest po prostu wspaniały. Naprawdę animacje i płynne przejścia są prześwietne. To musialo ich kosztować masę roboty. Nie widziałem czegoś takiego w żadnej grze wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Normal? No jak ktoś chce sobie posiekać bez ładu i składu tak to idealny. Na hardzie tak jak Cedric pisał, trzeba trochę potańczyć, używać C H Ł O P C A, run itp Grałem na normalu i to jest spacer oprócz może początku jak się jeszcze nie ogarnia co i jak. 

Odnośnik do komentarza
Rożnica miedzy trudnym a GmGoW z tego, co zauważyłem to tylko brak zdolności mutacji przeciwników ?  A to jest bardzo wiele, bo po mutacji przeciwnicy sa mocniejsi, agresywniejsi, szybsi a także dochodzą im nowe ataki. Coś pominąłem ? 
 
reedycja..
Co niektórzy potrafią sobie nawet regenerować życie :lapka:
Na hardzie nie ma tych mutacji przeciwników i to jest kolosalna różnica podczas walk, na hardzie mobki też trochę słabiej biją niż na v.hard.
Odnośnik do komentarza

Normal wcale nie jest takim spacerem, zwłaszcza jak chcemy zaliczyć Walkirie, czy próby w Helheim. No chyba, że ktoś omija 3/4 trudniejszych przeciwników, robi tylko fabułę i wraca do niektorych po zaliczeniu gry z najbardziej dopakowana postacią... 

 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

No nie wiem, jakoś bym sobie polemizował z tym hardem odnośnie V, jak postać dobrze ubierzesz, ładnie zaklęcia powkładasz to jesteś kokos pełną gębą.

 

Spoiler

Tę Walkirię z mobami, co je przywoływała to rozwaliłem ją jakoś za pierwszym razem :reggie: Już mnie ten muspelheim trochę wymęczył jak robisz tych challenge.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...