Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, Square napisał:

Z sekretów to fajny jest ten, który modyfikuje ostatni atak toporem (4xR1).

z fajniejszych perkow to jeszcze ten na wieksze uniki i turlanie oraz wszystko z duza szansa na cos :)

zaluje ze V nie zajalem sie na poczatku a po przejsciu gry...teraz ten topor tak lata ze mlot Thora sie chowa :)

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
2 godziny temu, milan napisał:

Normal potrafi dać w kość, i jak ktoś pisze o samograju to robi to dla plusów

xd może nie każdy ma starczy refleks, wczoraj na hardzie pykłem arene i zdobyłem trofkę ale ta V na szczycie to tak jak pisał easye H O R R O R, na normalu to przecież z zamkniętymi oczami można by było ją zrobić

Odnośnik do komentarza
No ja z żadną Walentyną póki co sobie nie poradziłem, a walczyłem z czterema. Max co mi się udało z jedną to zgolić jej pasek do jednej trzeciej, a potem zgon:frog:Będę chyba musiał się podpakować w postaci jakiegoś dobrego pancerza, bo ciosy zarówno toporkiem i ostrzami mam odblokowane. Mam też problem z arenami w Mspelheim. Dwie przeszedłem, ale na trzeciej się zatrzymałem.
Który level masz?
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, ezils napisał:
5 godzin temu, Czezare napisał:
No ja z żadną Walentyną póki co sobie nie poradziłem, a walczyłem z czterema. Max co mi się udało z jedną to zgolić jej pasek do jednej trzeciej, a potem zgon:frog:Będę chyba musiał się podpakować w postaci jakiegoś dobrego pancerza, bo ciosy zarówno toporkiem i ostrzami mam odblokowane. Mam też problem z arenami w Mspelheim. Dwie przeszedłem, ale na trzeciej się zatrzymałem.

Który level masz?

Piąty.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, _Be_ napisał:

xd może nie każdy ma starczy refleks, wczoraj na hardzie pykłem arene i zdobyłem trofkę ale ta V na szczycie to tak jak pisał easye H O R R O R, na normalu to przecież z zamkniętymi oczami można by było ją zrobić

 

Kalafior, nie rób z siebie jakiegoś prosa! Już to ćwiczyliśmy w temacie Uncharted 4 ;) Zaraz przyleci jakiś ojciec rodziny co gra w przerwach na karmienie dziecka i Ci wyjaśni, że to bardzo trudna i skomplikowana gra na normalu ;)

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze ta V nie jest najtrudniejsza, po drugie polemizowalbym z prosami aka przeszedłem Hard, ominowszy 3/4 przeciwników i wracam po wszystkich najbardziej dopakowana wersja Kratosa... 

Ja grałem na normalu, starałem się wszystko robić przed skończenia fabuły, nie pomijalem żadnego przeciwnika, gdzie nawet ze szczelin byli 3-4 levele mocniejsi czy walcząc właśnie z V będąc na 2-3 strzały. Po zakończeniu gry na 8 levelu z Toporem na 85 to wiecie... 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dla mnie Normal był bardzo wymagający, bo nie lubię się wracać i szukając V nie raz musiałem spędzić z nimi trochę czasu, a co dopiero przy próbach, czy w Nifhaimie (swoją drogą jak dla mnie chyba najgorsza rzecz w grze : ) 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Ja główny wątek zrobiłem na hardzie i o ile początek dał mi w kość tak później było w sam raz. 

Po skończeniu zmieniłem na normal i próby pekly za pierwszym razem, dwa razy robiłem restart na tej w której nie można dostać hita. Przeskok między normalem a hardem jest spory (szczególnie odczulem wrażenie w ilości hp przeciwników). 

Co do wracania później bo wyższy lvl to gra ma niestety głupi system i jak przeciwnik ma powiedzmy lvl 7 a my lvl 5 to na takim hardzie musimy go klepac pół godziny bo całe kombo zabiera mu milimetr energii a sami giniemy po jednym strzale. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...