Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Nemesis napisał:

God of War III to dla mnie nadal sztos i najlepsza część. Zapamiętałem każdego bossa i jego ezgekucję.

 

Obecny Kratos jest po prostu inny. Nie lepszy ani gorszy, to zupełnie inna gra.

 

Wolałem starą trylogię, najnowszy  "Last of Us" GOW dla mnie nawet nie ociera się o najlepszy tytuł generacji. Wolałem trochę "lużniejszą" formę rozrywki i zdecydowanie klimaty starożytnej Grecji. Nie rusza mnie podstarzały Kratos z jego Boyem i przeciąganą w nieskończoność fabułą..

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak sobie czyszcze labirynt z minuty na minute i w koncu, po okolo 30 minutach zaliczylem caly. Do tej pory robilem, po 2, 3 areny i wracalem. Teraz mialem dobra strategie i strzelilem zonka, jak po 4 arenach zaliczylem pelne kolo :dunno:   Wbilem na neta zeby obcykac ten caly labirynt, a tu sie okazuje ze to zwykly korytarz jest. Spokojnie da sie zrobic cale kolo z polowa paska w zapasie nawet robiac puzzle. 10k wpada od reki :obama:

 

 

God_of_War_Niflheim_map_baseball_diamond

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Jak na koniec? Jezeli zostawie je na koniec to moze nie starczyc mi czasu na okrazenie i powrot. Znaczy nie powinno, bo juz nie bedzie przeciwnikow, ale nie wiem, czy nie przepadaja? Ja otwieram je sobie spokojnie, po kolei. W tedy nie martwie sie o nic. Mam tez rune co dodaje mala czesc paska, ale nie korzystam. Zamiast tego mam zwolnienie czasu i naparzam wszystkim co mam. Doslownie chwila i wezyscy wachaja kwiatki. Najwiecej czasu mi zajmuje znalezienie i uderzenie w dzwony(kolo 15sec).  Takze przy jednym takim dobrym posiedzeniu wyciagnalem 14100. Losowosc jest rozna, czasem mamy po 3 skrzynie na sale i po 2 w przejsciach, a czasem po jednej.

Na dzis juz koncze. Tak sobie katowalem tylko. Juz dawno mam wszystko zaliczone. Patent fajny, ale slabo rozwiniety. 

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Z wyglądu daremne, bo to pełne zbroje. Aresa zdobywamy dość szybko, najważniejsze atrybuty to siła, obrona, szczęście i cooldown. Zeusa nie zdobyłem, bo nie walczyłem z wszystkimi Valkiriami, ale to czysty damage, nam też zadają większe obrażenia. Jest jeszcze trzeci strój (Dorsza wojny czy jakoś tak) dostępny chyba od początku, ale nie pamiętam co daje. Ja latałem w tym od Aresa, tylko zmieniałem na podstawowy jak miał być filmik :)

Fajny jest motyw, że część talizmanów możemy zamienić w zaklęcie i wsadzić jako ulepszenie ekwipunku.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, Farmer napisał:

Czyli jak zawsze najlepiej ładować w cooldown. Niedługo pewnie zabiorę się za NG+.

Jak znajdę chwilę aby wyciągnąć płytę BL z czytnika to zapodam moje statsy :)

 

W ogóle to śmiesznie wypadają w NG+ stroje dla Atreusa, najlepszy strój w grze jest dostępny zaraz na początku, a te dużo gorsze pojawiają się do kupienia jakoś w 2/3 gry jak nie później. No i dalej nie zrobili nic z tarczami, niby jest podział na legendarne itd. ale to tylko wygląd. Chociaż ta ze Sparty wygląda zajebiście.

 

@up

Ciekawe kiedy ten Ragnarok nadejdzie.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj, po robocie myślałem, ze na szybko zrobię sobie ostatnia Valkyrie i będzie,  po wszystkim.  Tymczasem dostałem cepa na ryj    :obama:

 Strasznie wredna dziewucha. Przebija wszystko. Ja jej odpalam zwolnienie i wyciągam fajerwerki jakie tylko posiadam, a ta skacze na mnie i  kopie mnie po twarzy  :dafuq:

 

 

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Szymek_PL_ napisał:

warto ja pokonac bo dostaje sie calkiem przydatna rekojesc do topora

Ja tam wolę tą sekretną co daje +10 do każdej statystyki i dodaje fale po ostatnim ataku z R1. W NG+ daje chyba +20.

 

@MEVEK To ty jeszcze jej nie pokonałeś? Myślałem, że już dawno ograłeś Goda.

 

Btw. Na NG+ można ją ubić bardzo szybko.

 

 

Odnośnik do komentarza

Nie. Wkrotce chcialem wrocic do GoW dlatego zostawilem sobie smakolyki na pozniej (Valkyrie i znajdzki) :banderas:Nie ktore staralem sie ubijac na srednim poziomie. Tutaj bedzie masakra. Kampania na hardzie styknie. Reszte ogrywam juz dla czystej frajdy. A Queen to jest masochizm.

Dzis juz na pewno ja porobie :shieeet:

Odnośnik do komentarza

Wystarczy nauczyć się ich ataków i sposobów na ich uniknięcie, wbrew pozorom walki z nimi są łatwiejsze niż się wydaje. Na NG+ GMGoW nie ubiłem wszystkich (trzy się ostały+królowa), bo nie chciało mi się kolejny raz grindować nudnych światów (Muspelheim i Niflheim), ale na Hardzie ubiłem je po dwa razy. Każda ma po 3-4 ataki, które można łatwo skontrować, szczególnie jak mamy zwolnienie czasu po idealnym uniku.

Odnośnik do komentarza

No ten talizman ze zwolnieniem jeden z lepszych a zdobywa się go bardzo wcześnie. A co do rękojeści to dużo grałem kombinacje z rzucaniem gdzie przy 2 rzutach 3 wchodzi z dosyć duzymi obrażeniami.  Dodatkowo fajne te ciosy są z r1 i r2 gdy nie mamy toporka. 

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Szymek_PL_ napisał:

Dodatkowo fajne te ciosy są z r1 i r2 gdy nie mamy toporka.

Ja najbardziej lubię ten z wychylenia gałki do przodu+X i R1 czuć tu moc, a jak jeszcze nauczymy się "cancela" i robi się jeden po drugim to automatycznie banan na twarzy. Ogłuszenie tarcza tez jest super, przytrzymanie R2 i jeszcze raz R2.

Odnośnik do komentarza
57 minut temu, Square napisał:

Ja najbardziej lubię ten z wychylenia gałki do przodu+X i R1 czuć tu moc, a jak jeszcze nauczymy się "cancela" i robi się jeden po drugim to automatycznie banan na twarzy. Ogłuszenie tarcza tez jest super, przytrzymanie R2 i jeszcze raz R2.

ha...nie pamietam ciosu w przod z unikem, w tyl jak najbardziej bo bardzo przydatny i szybki nabija zmarzline ;) ogolnie to wydaje mi sie ze wiekszosc graczy nie docenila tarczy ktora jest bardzo przydatna, poza Twoja kombinacja czesto uzywalem po zmianie postawy  r1 i ataku z doskokiem pod r2. Niby tylko r1 i r2 ale calkiem sporo kombinacji mozna z tego wyciagnac. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...