Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@to do postu yetiego
 
Tylko, że na końcu napisali, że nie ma tam słowa o PS5. Choć w sumie to może nic nie znaczyć. Nie wiem jak działają patenty. Czy dodanie "PS5" mogłoby ograniczyć patent tylko do tej jednej platformy? 
Nic dziwnego, że nie ma tam nic o PS5, bo taka konsola nie została jeszcze oficjalnie zapowiedziana.
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, _Be_ napisał:

W sumie to poczulbym się wyruchany gdyby całą moja gierkowa biblioteka składowana na tej generacji poszła w piz,du. 

 

Też oczekuję wstecznej (bardziej pod kątem uruchamiania starszych tytułów z jakimiś poprawkami graficznymi), ale nie wpadajmy w przesadę z tym pójściem w pi.zdu, broni ci ktoś zostawić stary sprzęt ? Tylko nie wyskakuj z argumentem o zajmowanym miejscu czy upierdliwym podłączaniu pod TV. No chyba, że te ~600 zł które dostaniesz w 2020 za kilkuletniego prosiaka to big deal, to sorry. 

  • Plusik 1
  • WTF 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Za takie wyjace guwno to najwyzej w morde dostaniesz. 

 

Znajac polityke to wstecznej nie będzie. Będą remastery. Po co kombinować jak mozna o te kilkadziesiąt zlotych wyzrać gierke taniej, z nalepka Tru definiszyn. Za chwile nowa generacja a ja i tak nie moge sie doczekać wstecznej Maxa Pejna 

Edytowane przez II KoBik II
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, kotlet_schabowy napisał:

 

Też oczekuję wstecznej (bardziej pod kątem uruchamiania starszych tytułów z jakimiś poprawkami graficznymi), ale nie wpadajmy w przesadę z tym pójściem w pi.zdu, broni ci ktoś zostawić stary sprzęt ? Tylko nie wyskakuj z argumentem o zajmowanym miejscu czy upierdliwym podłączaniu pod TV. No chyba, że te ~600 zł które dostaniesz w 2020 za kilkuletniego prosiaka to big deal, to sorry. 

Tak

Odnośnik do komentarza

Ostatnio na raz kupiłem RDR, GOW i Spidermana, myślałem co by tu ograć jako pierwsze i oczywiście padło na RDR, później spider a GOWa zostawiłem sobie na koniec bo widziałem jakieś narzekania tutaj.

W zeszłym tygodniu dopiero znalazłem czas na GOWa a tu taki mesjasz :banderas:Mimo że nordyckie klimaty mi się przejadły to i tak wciąga od początku do końca. Jedyne co drażni to te dialogi Janusz of War, ku.rwa czasami to już tylko brakowało żeby zaczął pier.dolic, że kiedyś to było i że nie kupi mu kebaba bo za tyle hacksilver to można kilo kiełbasy mieć.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Co do nagrody dla mnie jednak RDR ale GOW to było też świetne 30+ h grania. 

Tak w ogóle to jestem mega fanem serii i nawet nie byłem jakoś zmeczony starą formułą. No i jakoś kilka dni temu odpaliłem remaster trójk z plusa. No Panie Boże co to za drewno, archaizmy i prostactwo w stosunku do nowego konceptu. Choć nie powiem graficzka i brutalność dalej robią.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...