Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To już nawet nie chodzi, że ja się nie zgadzam. Chodzi o sposób tego pisania dosłownie w każdym temacie w tym dziale, zawsze według tego samego schematu z podtesktem yebiacym jakieś elementy gameplayu które są teraz "na czasie" hejtowane.

ZAPALA MNIE TO bo ciągle to piszą te same osoby W ten sam sposób. 

 

7BFA5A5C5BF4F91F8515DBDB986810801802B3E9

4 minuty temu, 20inchDT napisał:

To XM - musi się dowartościować, że gra w gierki na najwyżym poziomie. Jeszcze ten argument z iksboksem, lol.

Zarzuc innym przykładem:) oczywiście będzie jego brak także pysda co? Zamknięta.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, XM. napisał:

Oczywiście że nie - bo jest też na xboxie.

 

Jeśli to jest pod(pipi)ówka pod moje preferencje konsolowe to wiedz, że GoW 2018 kupiłem na premierę w edycji limitowanej i ze smakiem skończyłem na Give me a Challange. aha, no i Inch dobrze pisze, bo widać że Cię ten Xbox piecze mocno.

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, XM. napisał:

Niestety, żeby jej geniusz odkryć to trzeba odpalić najwyższy poziom, wtedy palce chodzą po przyciakach jak w Vanquish.

Żeby dobrze wykorzystać zalety systemu walki to trzeba chcieć, a nie opierać się na sprawdzonym naparzaniu R1, R1, R2. Jak ktoś gada, że system walki w nowym GoW jest słaby to po prostu nie ma o nim pojęcia, ale nie trzeba grać na GMGoW aby wyciągnąć z niego soki.

Odnośnik do komentarza

Przeszedłem kirde raz jeszcze i gra mi się jeszcze bardziej podobała niż 2 lata temu. Hype na sequel to tak skoczył, że ledwo na czewiku mogę usiedziec.

Mam nadzieję, że Cory jednak robi, a nie jak ploty głoszą że tylko nadzoruje (i napisal scenariusz ), a sam działa nad nowym IP.

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

Czy wy też macie problem z poruszaniem w GoW? 

W sensie nie wiem, czy strzelenie analogiem do tyłu (czyli krótki krok w tył postaci) powoduje ciągły bieg to feature czy efekt uboczny ;).

Tak samo prawy analog powinien obracać kamerę a nie całą postać a gdy szybko obracam kamerę to obraca mi się cała postać ;). 

 

Pad ma miesiąc, ale nie wykluczam, że może być wadliwy.

Konsola stoi obok routera, więc może są jakieś zakłucenia?

Edytowane przez damianKr
Odnośnik do komentarza

Na liczniku może mam z 10h właśnie skończyłem pierwszą świątynie plus zrobiłem dwa questy dla kowali i wszystko ładnie pięknie, gra urywa jajca ale z poziomem trudności coś mi tu nie gra. Gram na wyzwaniu czyli przedostatni poziom i gra pod tym kątem jest dosłownie banalna. Zginąłem może z raz, nigdy nie użyłem wskrzeszenia jakoś specjalnie nie bawię w "buildy" z runami itp. No żadnego wyzwania. Nie wiem czy dopiero później się to rozkręci i będzie naprawdę trudno czy tak sobie będę leciał aż do końca? Sprawdziłbym Boga Wojny ale z tego poziomu trudności nie da się już wrócić niżej więc póki co czekam.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Zebrałem mapę skarbu (którąś tam już z kolei) jednak nie pojawiła się w zakładce z celami (ani też nie wyskoczyła informacja po lewej stronie ekranu tak jak zawsze). W miejscu w którym ją znalazłem też jej nie ma (robiłem reset konsoli). Zakładam że to jakiś zyebany bug. Może mi to zablokować platynę? Trzeba mieć wszystkie skarby zebrane do platyny?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...