Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A mi akurat pasowały te areny ze względu na sama walkę i możliwość potrenowania skilla. Niektóre areny są trudniejsze niż pojedynki z... :) szczegolnie na GoW

Tak wgl polecam tym co grają iść w ataki runiczne na tych etapach i połączyć to z kamieniem który się odnawia jeśli kogoś dzięki niemu zabijemy

Edytowane przez Szymek
Odnośnik do komentarza

W jednej czy dwóch lokacjach pradawnego mozna ominąć bo lezy sobie taka kupa skał i mozna wziąć ja za element tła. Mi się tak zdarzyło dwa razy :)

 

Przeszedłem cały Muspein a trofka mi nie wpadła. Chodzi o to, żeby to samo tylko na wyższych poziomach trudności Miecza też skonczyć?

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Square napisał:

A w którym momencie fabuły jesteś?

Skończyłem fabułę.
 

 

26 minut temu, Plugawy napisał:

W jednej czy dwóch lokacjach pradawnego mozna ominąć bo lezy sobie taka kupa skał i mozna wziąć ja za element tła. Mi się tak zdarzyło dwa razy :)

 

Przeszedłem cały Muspein a trofka mi nie wpadła. Chodzi o to, żeby to samo tylko na wyższych poziomach trudności Miecza też skonczyć?

Spoiler

Jest 5 aren po 2 poziomy, potem musisz przejść 3 z tych  na "trzecim" poziomie trudności, żeby odblokować 6 arenę.

 

Odnośnik do komentarza
Na pewno dwóch jest w misjach pobocznych, jeden do odkrycia na plaży. Ogólnie robiąc wszystkie aktywności powinieneś mieć wszystkie surowce do ulepszenia. Akurat ten strój odblokowuje się w późnym etapie gry.
W takim razie musiałem pominąć... Bo z pobocznych zostały mi skarby i królowa.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, zagul napisał:

W takim razie musiałem pominąć... Bo z pobocznych zostały mi skarby i królowa.

Akurat w tych dwóch misjach, które mam na myśli to nie da się ich pominąć. Ten na plaży znajduje się

Spoiler

jakoś na północnym-zachodzie jeżeli dobrze pamiętam po ostatnim osuszeniu jeziora.

 

 

27 minut temu, Kazub napisał:

Okej, wiec....top tierowe runy na przestrzeni gry, w ktore warto dawac expa to ? Dobrze mi sie wydaje, ze wbijanie runic+cooldow+odpowiedni gear daja potencjal na zepsuty runic spam ?

Masz na myśli ataki runiczne? Ja biegałem z Leviathan’s Wake i Glaive Storm.

A

Spoiler

 

drugą parę napiszę jak

Spoiler

przejdziesz trochę dalej.


 

 

Fast Travel odblokowuje się dość późno albo nawet pod koniec gry dopiero. Nie pamiętam dokładnie.

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Square napisał:

Akurat w tych dwóch misjach, które mam na myśli to nie da się ich pominąć. Ten na plaży znajduje się

  Ukryj zawartość

jakoś na północnym-zachodzie jeżeli dobrze pamiętam po ostatnim osuszeniu jeziora.

 

Tego akurat zabiłem, chyba całą mapę muszę przeszukać, albo jakiś spis znaleźć gdzie się pojawiają.

Odnośnik do komentarza

A tego lodowego przy Zwłokach Thamura?

Tu masz listę.

Spoiler
  • Fire Ancient: Iron Cove
  • Forest Ancient: outside Fafnir's Storeroom
  • Stone Ancient: Alfheim (pretty sure it is unavoidable)
  • Lava Ancient: On the way the Veithurgard from Lake of the Nine, but only once the water is fully lowered.
  • Frost Ancient: in the Mountain on your second visit, in a large room with some sap and a bunch of fire pots suspended from the ceiling.
  • Ice Ancient: Thamur's Corpse. On your first visit it appears in ice field you need to brrak before you run into Sindri. After you break the ice it can be found in the vacinity of the dock, but I am not sure if it appears there immediately - on my fist playthrough I didn't notice it there until just before the end.

 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Square napisał:

A tego lodowego przy Zwłokach Thamura?

Tu masz listę.

  Ukryj zawartość
  • Fire Ancient: Iron Cove
  • Forest Ancient: outside Fafnir's Storeroom
  • Stone Ancient: Alfheim (pretty sure it is unavoidable)
  • Lava Ancient: On the way the Veithurgard from Lake of the Nine, but only once the water is fully lowered.
  • Frost Ancient: in the Mountain on your second visit, in a large room with some sap and a bunch of fire pots suspended from the ceiling.
  • Ice Ancient: Thamur's Corpse. On your first visit it appears in ice field you need to brrak before you run into Sindri. After you break the ice it can be found in the vacinity of the dock, but I am not sure if it appears there immediately - on my fist playthrough I didn't notice it there until just before the end.

 

Ogarnięte, pradawni są pokazani na mapie, brakowało mi tego ognistego. Platyna wpadła :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Nadrabiania zaległości ciąg dalszy więc zaczynam przygodę z Kratosem. Jest ładnie, można liczyć włosy na brodzie, krajobrazy przyjemne, ale jednak śnieg po Frozen Wilds taki trochę biedny. Fajny zabieg z brakiem ekranów ładowania. Na razie uczę się systemu walki, bo pamięć mięśniowa od razu łapie za kwadrat i trójkąt. I coś mało QTE. 

 

Jakieś tipy dla początkującego? 

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, MEVEK napisał:

Be better boy!

Poprawione.

 

Laduj duzo w chlopaka. Z czasem stanie sie mega pomocny. I zaczynaj od razu na wymagajacym. Z poczatku jest ciezko, ale pozniej juz lecisz do przodu, jak hulk :banderas: 

 

Wymagający to ten najwyższy? Słyszałem od develeporów feedback, że najlepiej zaczać na normalu, żeby się nie popłakać od poziomu trudności :dunno: 

Odnośnik do komentarza

Wymagający czyli Give Me A Challenge to Hard i każdy w miarę doświadczony gracz powinien zacząć od niego. Give Me God of War to najwyższy poziom trudności i tutaj rzeczywiście jest trudniej. Tego poziomu nie można zmienić w trakcie gry jakby co. Ja na nim przechodziłem NG+ i w kilku momentach jest ciężko, ale nic blokującego progres.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Tez zaczalem niedawno, od razu na give me god of war i szybciutko zaczalem od nowa na give me challenge :reggie:

ciezko mi sie wgryzc w ten system walki na razie, strasznie ociezaly sie wydaje Kratos. No i to ze mlody sam nie napjerdala w typa tylko trzeba wciskac trojkacik tez mnie troche denerwuje. No ale pewnie sie w koncu przyzwyczaje. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Square napisał:

Wymagający czyli Give Me A Challenge to Hard

 

To jest bardzo udany poziom trudności. Wymagający, ale nie jest cheezy. Jak ktoś nie zjadł zębów na soulsach to powinno siąść jak miło.

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Grabek napisał:

Tez zaczalem niedawno, od razu na give me god of war i szybciutko zaczalem od nowa na give me challenge :reggie:

ciezko mi sie wgryzc w ten system walki na razie, strasznie ociezaly sie wydaje Kratos. No i to ze mlody sam nie napjerdala w typa tylko trzeba wciskac trojkacik tez mnie troche denerwuje. No ale pewnie sie w koncu przyzwyczaje. 

 

To, że młody sam nie nawala to tylko plus bo jego strzały mogą zastopować atak przeciwnika, żebyś mógł Kratosem wlepić mu combosa. Mi tez na początku system średnio podchodził, ale im dalej w las tym wiesz jak co zastosować w jakiej sytuacji i to jest spoko.

Odnośnik do komentarza

Palce pociły mi się przy pierwszym wyskoczeniu heavy draugra. Najpierw nawalanka ze zwykłymi, a potem (pipi) w ścianę, (pipi) w ścianę (jak w openingu serialowego (pipi)ego Robocopa). Jeden ok, drugi jeszcze też ale potem wyskakiwali kolejni. Jeżeli źle to rozegraliśmy to robił się niezły młynek.

A tak to wkurzające są wiedźmy (Revenanty) i tutaj chłopak jest mocno przydatny. 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...