Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No Sigurn widzę pierredollona fchooy agresywna. Ma ataki wszystkich innych Walkirii plus dwa razy więcej energii. Na poziomie Give me God of War jest nawet nawet:cool2: mogłaby się nawet załapać do Souls'ów jako pierwszy najprostszy boss. Także królowa później ostatni yebany kruk Odyna jako truskweczka na torcie i cyk platynka jest moja :drinks:

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

A dzie tam panie. Mam co prawda platyne w Bloodborne i rozklepane DS3 (z DLC) ale od FromSoft co chwilę ostro zbierałem po pysku i jak dobrze pamiętam to przy tych grach rozwaliłem 2 pady+telefon. A tutaj 8 Walkirii pod rząd bez żadnego problemu. Może z dwa razy użyłem kamienia wskrzeszenia. Jedyna walka na której się zaciąłem to była druga szczelina w Nilfheim. Może i bym już zgwałcił Sigurn ale poszedłem tam bez naładowanego paska szalu który akurat w tej walce służy głównie do odnawiania energii a nie dmg.  Póki co padzik cały, szybka w telefonie też. Jutro będzie platynowy koniec :yahoo:(chyba)

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

No i koniec :( To właśnie jedna z takich gier po skończeniu której nie wiem w co dalej grać bo wszystko już nie będzie takie samo. Cudowny tytuł. Dla mnie to jest bezapelacyjnie 10/10. Nie mam się naprawdę do czego przyczepić. Wszystko tu jest klasą samą w sobie a widowiskowość walk jest poza zasięgiem kogokolwiek z branży. Na początku bardzo mnie irytowało że zrezygnowali z QTE finiszerów ale w sumie po jakimś czasie zupełnie o tym zapomniałem. Świat też zayebiscie zaprojektowany. Taki semi open world i mi to pasuje jak najbardziej. Nie ma nasranych miliona znaczników z questami kopiuj wklej czy innym badziewiem. Graficznie to chyba wszystko zostało powiedziane więc nie mam nic do dodania. No może to że na chwilę odpaliłem chrześniakowi Asasyna Origins i po GoWie to wyglądało jak gra z PS3 xD  Nie no nie wiem w co teraz grać. Pustka mnie ogarnęła. Szkoda że nie zrobili DLC bo bym to teraz kupił nawet w cenie pełnoprawnej gry.  No i nawet nie chce sobie wyobrażać co Santa Monica ody.ebie na PS5 O.O 

3bdbb59607fca.jpg

p.s Najtrudniejsza walka jaką stoczyłem to tak jak pisałem wcześniej druga szczelina w Nilfheim. Sigurn pękła po 5-6 próbach a tam się ewidentnie zaciąłem i miałem chyba z 20 podejść. Nie wiem dlaczego :dunno:

Give me God of War!!!! :platinum:

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 2
  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

No wstyd, ale lepiej późno niż wcale.
Przejrzałem Twój profil i widzę, że ominęła Cię większość singlowych sztosów tej generacji, dobrze że przynajmniej Horizon, Uncharted 4 i Resident Evil 2 skończyłeś (więc może RE3 teraz?).
No i masz kilka ledwo liźniętych tytułów - The Last of Us (zarówno na PS3 jak i PS4) - jak można choćby nie tknąć singla, zwłaszcza teraz, gdy wyszła tak cudowna kontynuacja tej gierki:whyyy:
Death Stranding mogło nie podejść, sam porzuciłem, ale spróbuj Days Gone np - masa osób się nasłuchała, a po zagraniu wychwala gierkę pod niebiosa.
No i na Trygława! Jak mogłeś olać RDR2? Odpalaj gierkę i śmigaj na kuniu :)
Chyba, że nie chcesz się w nic wkręcać przed premierą Ghost of Tsushima (jeśli Cię interesuje), ale jakby co to masz kilka tytułów, które skutecznie uśmierzą ból tęsknoty po skończeniu GoW :lapka:
 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@Wredny a więc tak. Po kolei. TLoU na PS3/PS4 ograłem ze 4 razy ale nie skupiałem się na pucharkach bo to dawno było. No ale survival klepnięty : ) I to musi być w pucharkach. RDR2 to są czasy rakowiska Division/Destiny w sensie pudełko się kurzy od dnia premiery ale coś tam zagrałem. Natomiast Death Stranding to jest te złudny temat bo te trofki co mam to jest 15min gameplayu który testowałem ze znajomymi tuz po premierze. W sensie te trofki można zdobyć właśnie w  15 minut. I właśnie to DS jest gra która chcialbym stestować po GoW. No i RE3 też jest na liście

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Nyu napisał:

Czy ja tu dobrze czytam? Sigrun na GMGoW (nie ng+) moglaby sie zalapac na najlatwieszego bossa w soulsach? Niezle prowo xd

Yep. Taki najprostszy z najprostszych. Prymitywna jest ale szanuję. Do bossów z DS czy BB to są lata świetlne

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Zakładam że po prostu dla Ciebie jest wymagająca. W tego typu grach dla każdego kolejny boss jest wyzwaniem. Tak jak pisałem wcześniej dla mnie wyzwaniem była druga szczelina w Nilfheim a pewnie większość z Was rozklepała ja bez mrugnięcia okiem i nawet o niej nie pamięta. Ot taka ciekawostka w tym gatunku:dunno:

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Faka napisał:

lol, co to za build xd

Pewnie jakieś mody tylko na ogien... Tutaj robotę robią uderzenia po zmianie postawy pod r1 które są bardzo mocne :)

 

Edit. Dla mnie również królowa jest trudniejsza niż większość bossowi w Niohu czy Sekiro :) no wymagająca jest

Edytowane przez Szymek
Odnośnik do komentarza
51 minut temu, Szymek napisał:

Pewnie jakieś mody tylko na ogien... Tutaj robotę robią uderzenia po zmianie postawy pod r1 które są bardzo mocne :)

Zbroja której używa daje olbrzymiego boosta do ataków, gdzie samemu też chyba się jest na hita jeżeli dobrze pamiętam. Dodatkowo ulepszone wszystko w NG+.

 

40 minut temu, Wredny napisał:

Jak dobrze, że przeszedłem to na Normalu i nie mam pojęcia, o czym piszecie i że jakieś buildy :obama:

Właśnie dlatego system walki w GoW jest tak zajebisty. Jak ktoś chce wyciągnąć z niego więcej to daje masę możliwości.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Square napisał:

Zbroja której używa daje olbrzymiego boosta do ataków, gdzie samemu też chyba się jest na hita jeżeli dobrze pamiętam. Dodatkowo ulepszone wszystko w NG+.

Może być tak jak piszesz :) kojarzę ze ciosy pod r1 były kozak...a na koniec można było zaaplikować bombę.

Tak wgl to ten film i miniaturka to spoiler xD bo ten moment w grze to jaciepier...

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...