Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

K#rwa, ależ bym pograł w kontynuację GoWa sobie :banderas:
Tak czytam teraz @Ryo-San i mu zazdroszczę, że ten sztosik wciąż przed nim (znaczy w trakcie, ale wiadomo).
Ludzie narzekają na tę generację, ale jak sobie przypomnę te cudowne przygody tutaj, w Uncharted 4, Horizon, Days Gone, RDR2, Resident Evil 2, FFVII Remake, czy teraz w TLoU Part II to nie mam wątpliwości, że było dobrze, a momentami wręcz świetnie.
Kurde, uwielbiam singlowe gierki (choć nie jestem z takich co całkowicie gardzą multi) - to dla mnie esencja tej zabawy i ta generacja mocno w temacie dostarczyła.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

@Wredny jak ktoś narzeka na tą generacje to jest po prostu zyebem. Horizon, FF VII, RE 2/3, Uncharted, Days Gone, RDR2, Death Stranding, Ratchet, Wiedźmin, 1886, GoooooW i gejowskie TloU2 :banderas: a zaraz Ghost of Tsushima a nawet takie museum jak Infameous to jest kawał porządnego softu! 

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
W dniu 25.06.2020 o 00:24, Ryo-San napisał:

ak ktoś narzeka na tą generacje to jest po prostu zyebem. Horizon, FF VII, RE 2/3, Uncharted, Days Gone, RDR2, Death Stranding, Ratchet, Wiedźmin, 1886, GoooooW

 

Goń się typie, wymieniasz 1886, niezłego Ratcheta i Horizona który szczerze mówiąc ma dużo grzeszków, Uncharted które nie ruszyło się z miejsca od pierwszej części. Nier Pretensjonata największe rozczarowanie tej generacji, encyklopedyczny przykład przerostu formy nad treścią w jakości pamiętającej PS3 i polany sosem creepa Taro. Zalew remasterów i remake'ów, nadmiar open-worldów, mało ryzyka.

 

W porównaniu do dwóch poprzednich generacji ta jest co najwyżej niezła, nic więcej. 

 

Z,je,bie. :) 

Edytowane przez Paolo de Vesir
  • Plusik 1
  • Dzięki 1
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Goń się typie, wymieniasz 1886, niezłego Ratcheta i Horizona który szczerze mówiąc ma dużo grzeszków, Uncharted które nie ruszyło się z miejsca od pierwszej części. Nier Pretensjonata największe rozczarowanie tej generacji, encyklopedyczny przykład przerostu formy nad treścią w jakości pamiętającej PS3 i polany sosem creepa Taro. Zalew remasterów i remake'ów, nadmiar open-worldów, mało ryzyka.

 

W porównaniu do dwóch poprzednich generacji ta jest co najwyżej niezła, nic więcej. 

 

Z,je,bie. :) 

Generacja z PS2 sztos ale ta z PS3 to śmiech na sali. Masa remasterów, gry śmigające w 15 fpsach. Totalne sztosy można policzyć na palcach jednej ręki. Gdyby ta generacja nie wstrzeliła się w okres przesiadki z SD na HD to już w ogóle nie byłoby o czym rozmawiać. Zaorać, zakopać, zapomnieć zyebku :empathy:

A żeby nie robić offtopa bo to w końcu temat o GoW to napiszę że GoW jest super :wub:

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Figuś napisał:

Jaki wysryw od kolegi co najwięcej przegrał w Halo 5 i Wowa XD

 

Wezyr lepiej zmień hobby, nie wiem - na kiełki może albo rzeżuchę

 

Nie muszę, bo grałem w masę dobrych gier, ale też masę naprawdę przehypowanych średniaków.

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, - V - napisał:

No bo tak wyglada rzeczywistość na xboxie since 2001. 

 

Ale serio, możecie (pipi)c z tym wysrywem CW w kolejnym temacie poza CW? Temat TLOU nie wystarczy? 

 

Normalna rozmowa, nie wiem ocb. Po prostu nie zgadzam się z zdaniem Ryo, zwłaszcza że grałem w większość z wymienionych przez niego tytułów i po prawie 25 latach z grami mam jakieś porównanie. Teraz nie walenie sobie na krzyż jest już CW? Niezły C E N Z U R A.

 

a z tym TLOU2 to odbij, bo ja się tam nie udzielam, z dwa posty napisałem :)

 

 

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza

Ta generacja miała pełno solidnych gier, ot takich 8/10, ale gdzie tam do poprzedniej, nie mówiąc o PS2 xd. Zacznijmy może od tego, że jak na PS360 pojawiło się nowe, mocne IP, to na przestrzeni 7 lat dostaliśmy całą trylogię. A tu? Najlepsze gierki zaczęły się pojawiać w okolicach 2017-18 i do zobaczenia w sequelu na PS5, może w 2022 xd. W wyliczanki się nie chcę bawić, bo każdy wie, jak było. 

 

Żeby nie było offtopa: jak na to, co ograłem do tej pory, to całościowo GoW to chyba najlepsze, co wyszło PS4, a już na pewno najlepszy ex. 

Odnośnik do komentarza

Na poprzedniej dostaliśmy z nowych marek trylogię Uncharted, Gears of War, Mass Effect, Motorstorm, LittleBigPlanet, Halo Wars, The Las of Us, Red Dead Redemption, Portal, Soulsy, Dishonored, Assassin's Creed, Dead Space, Resistance, Bayonetta, Forza Horizon, Metro, gry od telltale. Coś pewnie pominięte. 

 

A w tej? Bloodborne, Horizon Zero Dawn, Nioh, Days Gone, Ori, Sekiro, Hellblade i chyba tyle z nowych popularniejszych marek. Z czego połowa mi nie podchodzi. Indyki trochę ratują sytuację ale wiadomo to nie to samo. Nintendo natomiast to trochę inny świat i zawsze poniżej pewnego poziomu nie schodzi bawiąc się swoimi markami. 

 

No jest dobrze na tej generacji głównie przez genialne kontynuacje ale było lepiej. 

 

Ten God of War to bardzo dobry tytuł ale równie dobrze mógł się inaczej nazywać a nikt by się nie kapnął gdyby wprowadzić minimalne zmiany.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Jakim napisał:

Spiderman, Ghost of Tsushima, Driveclub, Cyberpunk, mase rpgow typu pillarsy czy Divinity, Watch dogs i pewnie mnóstwo nie wymienionych ip.

I wiem ze nie kazdy musi lubic te tytuly e proby zrobienia nowych, dobrych ip były w tej generacji dość częste.

O PsVr nawet nie wspominam

 

Driveclub wspaniały początek nowego IP:lapka: Ghost Tsushima nie wyszło tak samo Cyberpunk więc nawet nie wiadomo jaki będzie poziom chociaż można zakładać ,że bardzo dobry. 

 

Spiderman jako nowa marka xD No grałem w kilka części od czasów NESa. Panie marka Divinity jest prawie tak stara jak Baldury. Watch Dogs wyszło też na poprzednią generację. 

 

Faktycznie z tych gier zapomniałem o bardzo dobrych Pillarsach. 

 

Odnośnik do komentarza

Po zapaleniu wszystkich ognisk na wszystkich wieżach dostałem zaklęcie Zguba Walkirii które zmniejsza o 5% obrażenia od ataków Walkirii a skoro kumuluje się do 15% tzn że można jeszcze gdzie znaleźć kolejne. To jest jakiś losowy drop czy można to gdzieś znaleźć w konkretnym miejscu? A i jeszcze kotwica mgły. Biegam po tym Nilfheimie i jeszcze nic takiego mi nie dropneło 

edit: ok kotwicę już znalazłem w pomieszczeniu z bossem

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
W dniu 26.06.2020 o 20:04, kotlet_schabowy napisał:

Ta generacja miała pełno solidnych gier, ot takich 8/10, ale gdzie tam do poprzedniej, nie mówiąc o PS2 xd. Zacznijmy może od tego, że jak na PS360 pojawiło się nowe, mocne IP, to na przestrzeni 7 lat dostaliśmy całą trylogię. A tu? Najlepsze gierki zaczęły się pojawiać w okolicach 2017-18 i do zobaczenia w sequelu na PS5, może w 2022 xd. W wyliczanki się nie chcę bawić, bo każdy wie, jak było. 

 

Żeby nie było offtopa: jak na to, co ograłem do tej pory, to całościowo GoW to chyba najlepsze, co wyszło PS4, a już na pewno najlepszy ex. 

Możliwość jest taka, że to już nie to co kiedyś, bo człowiek ma kilka lat więcej i gierki już tak nie bawią. Następną generacja może być jeszcze gorsza, bo zamiast na premierę jakieś gry jechać z rana do sklepu, to pojedziesz z wędka na ryby. Starość nie radość. 

 

Osobiście uważam, że ta generacja była bardzo dobra, czy lepsza od poprzedniej? Ciężko jednoznacznie odpowiedzieć. Każda generacja ma swoje perełki, także i w tej nie zabrakło świetnych kontynuacji, jak zupełnie nowych IP. Mam nadzieję, że nadchodząca będzie równie udana. 

Odnośnik do komentarza

Czemu czasami jest tak że jak zginę (wcześniej używając kamienia wskrzeszenia) to respie się normalnie z kamieniem i paskiem szału naładowanym do tego poziomu jaki był przed poprzednią walką. Natomiast czasami po respie nie mam już kamienia i wyzerowany paszek szału. To jest jakiś bug czy to od czegoś zależy?

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Jak to w trakcie walk? No akurat się trochę przyciąłem na jednej walce więc poszedłem sobie na moby wbić pasek szału na maxa. Poszedłem na tą walkę, zabili mnie (wykorzystałem rage plus dodatkowy rage z kamienia wskrzeszenia) Zrespiłem się z całym paskiem szału i kamieniem czyli tak jak przed poprzednią walką. Później znowu mnie rozklepali i resp był bez niczego. Zero szału i brak kamienia. 

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...