Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, mitra napisał:

E tam sprawdzająca umiejętności. Wrogowie nie byli jakoś ciężcy do ubicia. Jak dla mnie to trochę irytowało po jakimś czasie, żeby odbębnić i zdobyć odpowiednią ilość mgły i te "zagadki" w labiryncie zaliczyć. 

Uwazam tak samo, to był typowy nieciekawy grind, nie było to jakos super męczące ale zebym mial do tego wracac z pozytywnymi wrażeniami to nie bardzo.

Odnośnik do komentarza
W dniu 12.02.2021 o 17:52, mitra napisał:

E tam sprawdzająca umiejętności. Wrogowie nie byli jakoś ciężcy do ubicia. Jak dla mnie to trochę irytowało po jakimś czasie, żeby odbębnić i zdobyć odpowiednią ilość mgły i te "zagadki" w labiryncie zaliczyć. 

Dla mnie te dwie dodatkowe krainy na najwyższym poziomie były dużo bardziej wymagające niż sam singiel który poza walkami z V był łatwy.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Biorąc pod uwagę, jakie akcje w mitologii przypisywano 

Spoiler

Lokiemu


ten homoseksualizm mógłby być OK, ale drażni mnie, jak ludzie na siłę próbują to wszędzie wcisnąć, bo "gry powinny znacznie częściej podnosić wątek społeczności LGBT, a osoby z tego środowiska powinny odgrywać role istotnych postaci w fabule" :dafuq:

Odnośnik do komentarza
W dniu 24.02.2021 o 10:21, Sep napisał:

Mocno wątpię by coś takiego pojawiło się w nowej części. Chłopaki se pogdybali, poszedł hejt. Przynajmniej wiedzą jakie jest podejście fanów. Niech Barlog wraca do robienia Ragnarok, a nie myśli o wprowadzaniu debilizmów do serii.

no ale fabulka juz dawno napisana...Osobiscie obstawiam ze Mlody bedzie mial jakies "skrzywienie". Darmowej reklamie sie nie odmawia. TLoU 2 jest swietnym przykladem

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Też po zaliczeniu gry miałem odczucie, że muzyka strasznie nijaka, przynajmniej klasę gorsza od utworów z trylogii, ale z czasem, słuchając sobie OST już poza grą, zacząłem doceniać kilka kawałków coraz mocniej, a motyw z walki (a właściwie walk) z Nieznajomym jest genialny i wracam do niego regularnie po 3 latach od pierwszego usłyszenia.

 

Deliverance, The Dragon, Stone Mason, The Valkyries: świetne, moje ulubione utwory. Main Theme zupdate'owany do nowych klimatów też na propsie. No także nie jest tak źle, tyle, że kawałków nie ma ~30, jak w prequelach.

Edytowane przez kotlet_schabowy
Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Figuś napisał:

No tak, ten też był wpadający w pamięć

  Ukryj zawartość

 

 

W ogóle ta scena to :banderas: dla takiego pawciokratosa jak ja xD najlepszy moment w grze.

No i kotlet ma rację że ta muzyczka podczas bitki z nieznajomym fajna. Czyli potwierdza się ze soundrack spoko ale półkę albo 2 niżej niż z oryginalnych gowów 

Odnośnik do komentarza

ale chyba wszyscy się zgadzamy że trylogia GoW > reboot :doom: No fajna ta ostatnia część, ale czy ktoś ma energię na drugi playthrough? No raczej nie. Za to stare GoWy można przechodzić i przechodzić, szczególnie że trwają z 5 godzin. W dodatku możesz przyspieszyć filmiki i nie masz cinematic spacerów gdzie wyłączają ci bieg.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...