Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A ja lubilem dynamiczna postac Keatosa. Podskoki, uniki w postaci przewrotki, juggle w powietrzu. Wszystko przepadlo na rzecz powolnego tanka. Wydaje mi sie, ze w grze wartka akcje chca zastapic gleboka fabula'trudna relacja z synem ale nie wiem czy to jest droga ktora chcialbym aby ta seria obrala. Jak na razie chcee dac tej grze olbrzymie poklady zaufania ale w ogole nie czuje do tego co pokazano na gameplayach polotu

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
36 minut temu, kacprzak1991 napisał:

Niech będzie tych półkach;p zawsze mam problem z tym słowem a autokorekta nic nie podpowiedziała;p No to lipa. Preordera zlewam bo później wychodzi ze człowiek czeka 3 dni po premierze na paczkę a ludzie już dawno katują co kupili w sklepie

Według mnie pre-ordery mają tylko sens w przypadku edycjii limitowanych. Zwykłe wydania często można szybko dostać w jakiś mniejszych sklepach growych.

Co do "półki i pułki" to autokoretka nie działa, bo slowo "pułki" to liczba mnoga od słowa pułk, np. pułk piechoty :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Ficuś napisał:

no nalecialosci slashera wyprali calkowicie dla tej czesci, wszystkiemu blizej do action rpg tym razem (walka, side questy, rozwoj postaci itp)

 

I bardzo dobrze! Jestem wielki fanem God of war, jednak po trzeciej czesci dalem sobie spokoj z seria. Nie lubie jak tworcy odcinaja kupony, i serwuja nam po raz czwarty i piaty ta sama, stara, przeterminowana mechanike oraz archaiczna kamere. Kratos zza plecow to kapitalny pomysl (myslalem, ze GoW 3 bedzie w takiej perspektywie). Ogladanie w w bliskiej odleglosci wyrywanie konczyn, tulowia, glow za pomoca topora, to orgia dla fanow spartanskiego rzemiosla. Zreszta sama walka, poza kamera, tak bardzo duzo sie nie zmienia, na pierwszy rzut oka. Sa wokol was hordy przeciwnikow, jest ich brutalne eliminowanie, rzucanie nimi o sciane i  powietrze, wyrywanie glow itd. Po prostu to samo tylko w lepszej oprawie, imersji i z innej perspektywy. Elementy RPG tez super sprawa. Bedzie usprawnianie broni, kombinowanie, inwestowanie w jakas bron; no zwyczajnie to co przyzwyczaily nas takie tytuly jak Dark Souls, Horizon czy Wiedzmin. Naprawde nie ma powodow do obaw. Ja z niecierpliwoscia czekam na szpil. Stara formula na God War sie wyczerpala, nowa to bedzie rewolucja w serii na miare Resident Evil 4. 20 kwietnia sie o tym przekonacie!... Chyba :)

  • Plusik 1
  • Lubię! 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

No chyba fanem nie jesteś skoro tak piszesz. Zmienili całkowicie gatunek gry i to wcale nie jest dobre. Jak chcieli zrobić coś zupełnie innego to mogli stworzyć całkiem nowe ip. A gadanie że każda kolejna część to to samo czy że stara formuła się wyczerpała to kompletne bzdury, bo to jakby zarzucać Gran Turismo że w każdej części jedzi się samochodem czy że w fifie w każdej części się gra w piłkę. Slashery to gatunek gier jak każdy inny i tyle, jeśli miałeś dość tego typu gier to tak jak napisałeś masz mase innych gier(dark souls, horizon czy wiedzmin) w które możesz grać, po co zabijać ten typ gier i upodabniać go do do innych? Teraz dla fanów tego gatunku to już chyba tylko bayonetta została na switcha... :( Nie mowię że gra będzie zła, ale to nie to co fani gatunku oczekiwali, no i to machanie toporkiem przy walce z trollem czy z wilkami wygląda jak dla mnie fatalnie.

Edytowane przez laki069
  • Lubię! 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 @laki069 nie zgodzę się z Tobą i nie jestem jedyna osoba, która miałaby odruch wymiotny przy kolejnej części GoW z tą samą mechanika tylko, że w innej mitologii. ZMIANY SA POTRZEBNE. Jeżeli podjęli złe decyzje, niedługo wszystko wyjdzie w praniu. Z takiego powodu nie gram w kolejne części FC. Trójkę przeszedłem z wypiekami na twarZy i wszystko mi się podobało. Nie mam natomiast ochoty w każdej kolejnej części przedzierać się przez te same schematy. 

 

Tak szczerze to po pierwszych zapowiedziach sam skreslilem gierkę myśląc, że to już nie będzie to samo ale zmieniłem zdanie i mam nadzieję, że postarali się na tyle aby fani i nowi gracze byli zadowoleni. Preorder złożony. Z przyjemnością sprawdzę wszystkie zmiany i nowości. 

Odnośnik do komentarza

Nikt chyba nie przeczy, że zmiany są potrzebne, ale mogą one iść w różnych kierunkach. Równie dobrze mogli pójść w full slashera. Zagrać na pewno zagram, bo zbyt lubię tę serię, no i wszystko wskazuje na to, że to będzie zwyczajnie dobra gra, ale na podstawie dotychczasowych materiałów średnio jara mnie kierunek, w którym poszli i obecność elementów rozgrywki, których mam w innych tytułach powyżej uszu, tyle. 

  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

Ja uwielbiam serię, bawiłem się dobrze przy każdej częścią (tak, tak przy Ascension też), gierki nie wychodzą co rok więc nie jestem jakoś przejedzony ale tak samo z chęcią przyjmę coś nowego i zobaczę co oni wymyślili (oglądałem tylko jakiś materiał z ostatniego e3). Boli jedynie brak skoku bo lubię jumperki w gierkach.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, kotlet_schabowy napisał:

Nikt chyba nie przeczy, że zmiany są potrzebne, ale mogą one iść w różnych kierunkach. Równie dobrze mogli pójść w full slashera. Zagrać na pewno zagram, bo zbyt lubię tę serię, no i wszystko wskazuje na to, że to będzie zwyczajnie dobra gra, ale na podstawie dotychczasowych materiałów średnio jara mnie kierunek, w którym poszli i obecność elementów rozgrywki, których mam w innych tytułach powyżej uszu, tyle. 

 

Gdybym mógł, to i z pięć plusów bym dał.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, balon napisał:

Ja uwielbiam serię, bawiłem się dobrze przy każdej częścią (tak, tak przy Ascension też), gierki nie wychodzą co rok więc nie jestem jakoś przejedzony ale tak samo z chęcią przyjmę coś nowego i zobaczę co oni wymyślili (oglądałem tylko jakiś materiał z ostatniego e3). Boli jedynie brak skoku bo lubię jumperki w gierkach.

Ja z kolei 5 plusów pod tym postem bym dał :)

Odnośnik do komentarza

Tak kliknąłem w mail od Sony i widzę, że na stronie PS w opisie Edycji Limitowanej jest, że gra jest w wersji cyfrowej. Wersja na BD ma być tylko w wersji zwykłej i Kolekcjonerskiej?

https://www.playstation.com/pl-pl/games/god-of-war-ps4/buy-now/

Cytat

God of War – Edycja Limitowana

Zawiera:

  • pełną wersję gry ze sklepu PlayStation Store;
  • steelbook i pudełko z edycji limitowanej;
  • artbook wydawnictwa Dark Horse;
  • dynamiczny motyw God of War;
  • dwa przedmioty w grze: zestaw zbroi Przysięga Śmierci i tarczę Strażnik Wygnańca. 

God of War – Edycja Kolekcjonerska

Zawiera:

  • pełną grę na płycie Blu-ray w steelbooku oraz pudełko z edycji kolekcjonerskiej;
  • ok. 23-centymetrową figurkę Kratosa i Atreusa;
  • rzeźbione figurki huldrowych braci;
  • płócienna mapa;
  • wyjątkowe litografiki;
  • cyfrowy artbook wydawnictwa Dark Horse;
  • cyfrowy komiks wydawnictwa Dark Horse;
  • dynamiczny motyw God of War;
  • dwa przedmioty w grze: zestaw zbroi Przysięga Śmierci i tarczę Strażnik Wygnańca.

 

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...