Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W ostatnim podcaście "The Lost Pages of Norse Myth", oprócz standardowego segmentu z krótkim nakreśleniem nordyckiego świata nowej odsłony God of War, mogliśmy usłyszeć Anthony'ego Dimento oraz Luisa Sancheza, którzy zajmują się odpowiednio projektowaniem mechanik i poziomów gry w studiu Sony Santa Monica. Naszą uwagę zwróciła wypowiedź Sancheza na temat inspiracji zaczerpniętych z Bloodborne:

Jedną z moich ulubionych gier jest Bloodborne. Design tej gry jest najwyższej klasy. Inspirowałem się tą grą. Dlatego też eksploracja lokacji w naszej grze będzie wyglądała podobnie. U nas również znajdą się te minipętle, gdzie odblokowując nową ścieżkę, odblokowuje się skróty. Daje to jakiś cel tym ścieżkom. I kiedy zaczynamy biegać po tych wszystkich odnogach i zapamiętywać je, tworząc sobie w głowie mentalną mapę - to właśnie to, co ekscytuje mnie najbardziej (śmiech).

http://www.pssite.com/news/62505/god-of-war-czerpie-inspiracje-z-bloodborne-a.html

Odnośnik do komentarza
Czuje średnia na meta w okolicach 95 i najlepszy ex Sony w tej gen. Jeszcze miesiąc
W jednym się mylisz, najlepszym w tej generacji będzie TLoU2. Od pierwszego pokazu byłem pewien, że Barlog ponownie ustawi poprzeczkę bardzo wysoko. Posty typu że system walki jest słaby, klon TLoU itp. nawet nie komentowałem, bo szkoda czasu. Ta część będzie tym dla serii, czym był czwartek Resident dla serii Capcom. Tylko odliczać dni do premiery.
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

bedzie sztos srednia ale oddzwiek graczy bedzie mega zroznicowany, podzieli ta gierka wielu, dyskusje beda ostre, jedni beda bronic zmian i tata experience inni beda totalnie zawiedzeni w jaka strone skrecila seria

 

mimo wszystko kudosy za odwage do zmiany nie tylko mitologii ale i narracji i rozgrywki

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Ficuś napisał:

bedzie sztos srednia ale oddzwiek graczy bedzie mega zroznicowany, podzieli ta gierka wielu, dyskusje beda ostre, jedni beda bronic zmian i tata experience inni beda totalnie zawiedzeni w jaka strone skrecila seria

 

mimo wszystko kudosy za odwage do zmiany nie tylko mitologii ale i narracji i rozgrywki

W zagranicznej prasie złego słowa nie słyszałem z pokazu dla prasy, ale wiadomo pełna gra może wyglądać inaczej.

Gracze jak gusta, niektórym nie spodoba się nowa formuła nieważne jak dobra gra będzie.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq
14 godzin temu, iks napisał:

W zagranicznej prasie złego słowa nie słyszałem z pokazu dla prasy, ale wiadomo pełna gra może wyglądać inaczej.

Teraz byle co w postaci w Far Cry 5 dostaje 8-9/10 więc i tak wszystko zweryfikują gracze. 

Odnośnik do komentarza

Super foto. To fajne, że takie stare pryki potrafią tak się jarać giereczkami dla dzieci...
No i super, że Cory tym tytułem wraca do pierwszej ligi wewnętrznych devów Sony - od pierwszego GoW lubiłem gościa, bo był strasznie bekowy i sympatyczny w wywiadach i wszelkiego rodzaju pamiętnikach developera.
No a ta okładka... Sam nie wiem... W sumie obydwie nie są złe, wiec jakakolwiek będzie - i tak będzie super.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, suteq napisał:

Teraz byle co w postaci w Far Cry 5 dostaje 8-9/10 więc i tak wszystko zweryfikują gracze. 


Zweryfikują gracze? Gracze czyli kto? Ja tam monolitu nie widzę, oceny graczy to zresztą ostatnia rzecz, którą powinno się kierować. Nie zagrałbym pewnie nigdy w RE4, gdybym patrzył na to co ówcześnie ludzie pisali o gierce xDDD

FC5 daleko też do byle czego, fanom serii się podoba z tego co wiem - więc chyba wyszedł w porządku, oceny w okolicach 8-ki to też nie jest nie wiadomo jakie przyjęcie :v

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Zwyrodnialec napisał:

Walka z mniejszymi przeciwnikami wygląda dobrze,  ale to siekanie po nogach nie ma żadnej mocy,  równie dobrze Kratos mógłby machać łapką na muchy.  Szkoda,  że tego nie poprawią.  

do tego ten sam wrog w milionie odmian - lodowy,ognisty itp, myslalem ze to bedzie jakis sub boss, a widac, ze z jego wariacjami w tej walce z packaniem po kolanach bedziemy sie mierzyc wielokrotnie

Odnośnik do komentarza
W dniu 31.03.2018 o 11:40, Hendrix napisał:


Zweryfikują gracze? Gracze czyli kto? Ja tam monolitu nie widzę, oceny graczy to zresztą ostatnia rzecz, którą powinno się kierować. Nie zagrałbym pewnie nigdy w RE4, gdybym patrzył na to co ówcześnie ludzie pisali o gierce xDDD

FC5 daleko też do byle czego, fanom serii się podoba z tego co wiem - więc chyba wyszedł w porządku, oceny w okolicach 8-ki to też nie jest nie wiadomo jakie przyjęcie :v

 

Dokładnie. Do dziś po necie odbija się lament odnośnie Resident Evil 7, że to klon Outlasta i lichy powrót do korzeni, kiedy dla mnie to jedna z najlepszych odsłon. A potem koleś, który to pisze wraca grać w Resident Evil 6. xDD Sam ogram i ocenię, a recki i oceny graczy poczytam z ciekawości.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...