Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Tańcząca baletnica - no i co to ma oznaczać?

Szczerze wolałbym jakąś nową markę od SSM niż kolejną część God of War, ale ten gif kompletnie nic nie mówi.

Co za różnica dla Ciebie i tak sprzedasz.

 

 

Jak 95% użytkowników dowolnej konsoli, którzy gre przechodzą i pchają dalej, żeby inwestować w kolejne.

 

 

Jak dobrze być w pięciu procentach :3

 

 

Ja uważam, że to nie ma nic wspólnego z Godem. SMS jest wydawcą wieelu gier, a to mi wygląda na jakieś kolejne indie gun... indie majstersztyk. Z feelsami. Baletnica z marzeniami zostaje potrącona przez kosmitów i potrzebuje 250 tysiący dolarów. Ile jesteś w stanie zdołać zarobić? Ile oddasz dla swej ukochanej osoby? Weź udział w interaktywnej przygodzie, gdzie decyzje mają znaczenie, a Twoje łzy będą pewniejsze od śmierci i podatków. Zamów teraz.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

A nie było jakiejś gry pokazywanej, co taką namiastkę egipskiej dawali? Chyba na E3 było coś, taknie?

 

Piękne oazy z palmami, piramidy, pustynie, oni:

 

 

wallpaper-2853297.jpg

horus_by_yigitkoroglu.jpg

 

 

Ja to w ogóle łyknąłbym grę od FROM w tych klimatach.

 

NO HEYAH

 

61912_YOU5PTFM1X3VPRDX2C11OZVE8PP4OR_wal

 

a2e458e464d0f6c8ab05cd03cb380a0d.jpg

Yggdrasil, Valhalla, Loki, Thor, Odyn, Walkyrie, Wikingowie, lodowe trolle i giganci :fsg:

Też bym przygarnął od From Software. A już na pewno w nowym GOW z ulepszonym combat systemem.  :czesc:

Edytowane przez nobody
Odnośnik do komentarza

Ostatnio dostałem remaster 3 i chętnie na początek ograłbym dwie pierwsze części:) mimo, że streszczenie czytałem to chyba bardziej warto zagraćsmile.png

Mitologia Parandowskiego przeczytana? Jakieś testy online polecasz?

Odnośnik do komentarza

Człowieku nie mam już telewizora z początku tamtej dekady a konsoli nie będę kupował dla dwóch tytułów bo aż takim maniakiem nie jestem. Zadałem proste pytanie a tu (pipi)burza co powinienem zrobić a i co robię źle. Było streszczenie z poziomu konsoli to przeczytałem i mało mnie obchodzi co o tym sądzisz:) Ja to nie nie rozumiem, że zamiast odpowiedzieć normalnie na pytanie to jakieś niepotrzebne pierdoły pisać:) Może już za stary jestem na to i nie kumam internetów ale czasem widzę poziom rozmowy niczym z onetu:)

Odnośnik do komentarza

Człowieku nie mam już telewizora z początku tamtej dekady a konsoli nie będę kupował dla dwóch tytułów bo aż takim maniakiem nie jestem. Zadałem proste pytanie a tu (pipi)burza co powinienem zrobić a i co robię źle. Było streszczenie z poziomu konsoli to przeczytałem i mało mnie obchodzi co o tym sądzisz:) Ja to nie nie rozumiem, że zamiast odpowiedzieć normalnie na pytanie to jakieś niepotrzebne pierdoły pisać :) Może już za stary jestem na to i nie kumam internetów ale czasem widzę poziom rozmowy niczym z onetu:)

 

God_of_War_Collection_Cover.jpg

:)

Odnośnik do komentarza

Jestem Januszem gier i nie boli mnie to:) Wybacz ale jak byłem w gimbazie rodzice nie chcieli mi kupić ps2:) Co wy macie w tych baniach, żeby cały temat rozpieprzać bo napisałem wam coś co spowodowało ból dupy. Co do gier to ani pegazus ani szaraczek nie jest mi obcy. Kolegę nazwałem gimbusem bo już parę razy pisałem w różnych wątkach i zawsze odpisywał posty w iście nerdowskim stylu. Więcej luzu i nie rozpieprzajmy tematu.

Odnośnik do komentarza

Jestem Januszem gier i nie boli mnie to:) Wybacz ale jak byłem w gimbazie rodzice nie chcieli mi kupić ps2:) Co wy macie w tych baniach, żeby cały temat rozpieprzać bo napisałem wam coś co spowodowało ból dupy. Co do gier to ani pegazus ani szaraczek nie jest mi obcy. Kolegę nazwałem gimbusem bo już parę razy pisałem w różnych wątkach i zawsze odpisywał posty w iście nerdowskim stylu. Więcej luzu i nie rozpieprzajmy tematu.

Akurat te forum jest delikatnie mówiąc nieodpowiednim miejscem dla januszów grania. Znacznie bardziej w takim razie polecam przywołany przez Ciebie onet.

Odnośnik do komentarza

Jestem Januszem gier i nie boli mnie to:) Wybacz ale jak byłem w gimbazie rodzice nie chcieli mi kupić ps2:) Co wy macie w tych baniach, żeby cały temat rozpieprzać bo napisałem wam coś co spowodowało ból dupy. Co do gier to ani pegazus ani szaraczek nie jest mi obcy. Kolegę nazwałem gimbusem bo już parę razy pisałem w różnych wątkach i zawsze odpisywał posty w iście nerdowskim stylu. Więcej luzu i nie rozpieprzajmy tematu.

 

kto;)tutaj:)nie:)ma:)luzu:)

Odnośnik do komentarza

Wątpię aby to było w emulacji skoro zrobili remastery obu części z PS2 na PS3.

Po raz pierwszy mam nadzieje, że sony poleci na portfele graczy i jednak się skusi na emulacje:)

 

 

Jestem Januszem gier i nie boli mnie to:) Wybacz ale jak byłem w gimbazie rodzice nie chcieli mi kupić ps2:) Co wy macie w tych baniach, żeby cały temat rozpieprzać bo napisałem wam coś co spowodowało ból dupy. Co do gier to ani pegazus ani szaraczek nie jest mi obcy. Kolegę nazwałem gimbusem bo już parę razy pisałem w różnych wątkach i zawsze odpisywał posty w iście nerdowskim stylu. Więcej luzu i nie rozpieprzajmy tematu.

Akurat te forum jest delikatnie mówiąc nieodpowiednim miejscem dla januszów grania. Znacznie bardziej w takim razie polecam przywołany przez Ciebie onet.

 

 

Wystarczy pssite. Tam jednak ludzie są bardziej ogarnięci, ale przyjmę radę do serca.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...