Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co widzę to stary Kratos parę ładnych lat po zakończeniu trójki. Zmienił miejsce pobytu co ciekawsze spłodził syna, na krótkim gameplayu chce go nauczyć polować ale oczywiście nie poszło to zgodnie z planem :) Kamera bliżej pleców swoisty powiew świeżości, mechanika walki również uległa zmianie, jest nawet bardziej brutalnie i realistycznie niż w poprzednich typowo slasherowych częściach. Na początku trochę mi przeszkadzał brak ostrzy ale gdy zobaczyłem, jak Kratos sobie radzi gołymi rękoma tłukąc i rozrywając przeciwników to jestem zadowolony :) Grafa na najwyższym poziomie coś mi się wydaje, że albo będzie trzeba wyruszyć w podróż by uratować syna, bądź to syn będzie głównym bohaterem, jeżeli nie tej to kolejnej części. Czekam z wywieszonym jęzorem :) 

Odnośnik do komentarza

też mam wrażenie że to nie jest Kratos tylko jakiś jego nordycki odpowiednik, który wygląda tak jak wygląda by fanom serii się spodobało. Nawet głos ma tutaj inny.

Cory Barlog, reżyser God of War, już po zakończeniu konferencji Sony zdradził kilka szczegółów na temat gry. Ponownie wcielimy się w rolę Kratosa, ale gra rozrywa się wiele lat po zakończeniu God of war 3. 

Odnośnik do komentarza

Od trzech lat czekałem na zapowiedź nextgenowego God of Wara na E3. I w końcu, jest. To, co zobaczyłem trochę mnie zaskoczyło - zamiast tradycyjnej, slasherowej sieki dostajemy slashera z naleciałościami z TLoU. Jak to wyjdzie? Mam wrażenie, że może być lepiej niż okej. Mechanika mimo wszystko potrzebowała odświeżenia. Biorę na premierę. Must have :banderas:

Odnośnik do komentarza

Ma (pipi)mi przy gówniaku rzucać?

Chodzi mi o aktora podkładającego głos.

 

To samo. Ten jest zbyt murzynski. Od razy slychac, ze aktor podkladajacy glos jest czarny. W tamtym kratosie dowiedzialem sie tego dopiero z jakichs making of.

 

 

Z tego co widzę to stary Kratos parę ładnych lat po zakończeniu trójki. Zmienił miejsce pobytu co ciekawsze spłodził syna, na krótkim gameplayu chce go nauczyć polować ale oczywiście nie poszło to zgodnie z planem :)

Nie bylbym pewien ze to jego rodzony syn. Zadaje dzieciakowi pytania o matke tak jakby w ogole jej nie znal a dzieciaka poznal juz podrosnietego.

Odnośnik do komentarza

Ja sie probowalem doszukac na materialach jego blizny po ostrzu olimpu xD.

 

widać ją przecież bez problemu. rozjasniłem lekko, żebyś nie miał wątpliwości ;)

 

eWDjdxe.png

 

Ja sie probowalem doszukac na materialach jego blizny po ostrzu olimpu xD.

Jest blizna.

W ogóle w pewnym momencie wyskakuje napis "knowledge gained +25" wtf?

 

 

Parokrotnie takie coś wyskakuje, jak mlody strzela z łuku, łapie tropy i kiedyś tam jeszcze. Widocznie będziemy łapać jakieś rózne skille w czasie gry i je ulepszać, Tomb Raider style

Odnośnik do komentarza

 

Ma (pipi)mi przy gówniaku rzucać?

Chodzi mi o aktora podkładającego głos.

 

To samo. Ten jest zbyt murzynski. Od razy slychac, ze aktor podkladajacy glos jest czarny. W tamtym kratosie dowiedzialem sie tego dopiero z jakichs making of.

 

 

Z tego co widzę to stary Kratos parę ładnych lat po zakończeniu trójki. Zmienił miejsce pobytu co ciekawsze spłodził syna, na krótkim gameplayu chce go nauczyć polować ale oczywiście nie poszło to zgodnie z planem :)

Nie bylbym pewien ze to jego rodzony syn. Zadaje dzieciakowi pytania o matke tak jakby w ogole jej nie znal a dzieciaka poznal juz podrosnietego.

 

To dlaczego podczas walki z tym rogatym mini bossem mówi do niego father?

Odnośnik do komentarza

Też mi się wydaje, że padło pare razy father. 
Obejrzałem własnie gameplay na spokojnie i jednak kosa - było pewne, że Cory Barlog nie odje.bie jak łysy Stig i zrobi swoje. Jedyne pytanie to właśnie jak u Ficka - co skłoniło Kratosa do nowej przygody? Bardziej obstawiam tutaj Bogów Nordyckich że będa polowac na Kratosa i jego bachora aniżeli odwrotnie.

Odnośnik do komentarza

A ja stawiam na to, że Kratosa zawinał któryś Nordycki Bóg z oferta dla Kratosa: Nowe życie, nowa rodzina w zamian za pomoc w zniszczeniu boga/bogów/całej valhalli

 

Kratos przystał, zadanie wykonał, wiódł sielankowe nordyckie życie i wtedy jak zwykle cos sie s(pipi)iło.

 

EDIT

 

Ew Kratos w swoim zwyczaju wyruchal owego boga (pewnie) i myslal ze dostanie nowe zycie bez kolejnego mordowania. wyszlo jak zwykle.

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...