Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Przeniesienie bohatera do innej mitologii to nie problem. Zrobią niby reboot serii. Kratos będzie sie wściekał i mścił na bogach z innej mitologii tak jakby wczesniejsze czesci nie istniały. Tytuł gry to będzie po prostu GoW i gotowe. Z Tomb Raiderem sie udało to tutaj też by przeszło. IMO Kratos zostanie chociażby dlatego, że jest cholernie popularny jako postać. Każdy inny typ działający w podobny sposób został by odebrany jak jego kalka.

 

Jeżeli mają zamiar coś ogłościć na E3 to niech się okaże że premiera najdalej w połowie 2017. Koleja gra widmo nie jest potrzebna.

 

E: tylko niech dadzą typowi inną broń niż ostrza (ktokolwiek by to nie był)

Edytowane przez pawelgr5
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Napisał gość z Zeldą w avku...

(bez obrazy dla tej genialnej serii, ale ciężko odmówić jej pewnej dozy powtarzalności)

 

Seria GoW to przede wszystkim pokaz mocy PlayStation. Każda część przy premierze powodowała pod tym względem opad szczęki (no, może oprócz Ascension), a trójka wycisnęła z tej formuły 100%. Pojedynek z Posejdonem i Herkulesem to dla mnie małe mistrzostwo. Jasne, że festiwal QTE, ale od Kratosa oczekuję przyjemnej rozwałki i scen rodem z wakacyjnych blockbusterów, a nie głębi na poziomie Shadow of the Colossus. God of War IV to dla mnie Day 1.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak ktoś był pisdą to przechodzil gre na jednym kombo, nie był to ninja gejiden, ale można bylo sie lekko pobawic.

 

Te wszystkie złe komentarze  o god of war, nie wiem czy wy postradaliscie głowy czy kupiliscie pierwsza konsole ps4.

 

Przeciez te gry rzadziły i  dzieliły poza ostatnim.

Odnośnik do komentarza

Ciekawe czy padnie zapowiedź nowej częsci na E3.

 

wpis ale mogliby cos z systemem zrobic by calej serii nie przechodzilo sie jednym combo :P (choc w ascension w fulla nie gralem a tam ponoc bylo lepiej)

Ficek, każdy gra tak jak potrafi. Skoro Ty robiłeś w kółko :square: :square: :triangle: to już twoja wina.

 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Bałem się, że po raz, nie wiem nawet już który, dostaniemy znowu to samo, ale widzę, że SSM się nie patyczkują i tworzą grę od nowa, i bardzo dobrze. Rusza to się naprawdę świetnie, jestem ciekaw jak to się wszystko rozwinie, czy przez całą grę będziemy chodzić z synem? Czy może chłopak zginie i stary/nowy Kratos znowu się wkurzy? Zapowiada się dobrze, czekam na więcej szczegółów i datę premiery.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...