Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Multi w H5 sztywne? Co ja czytam. Zdecydowanie najlepsze multi w serii, aż sobie pogram po powrocie :danberas:

 

Co do KillZone, nie wiem jak jest w SF, bo jeszcze nie grałem, ale multi w KZ3 to najlepsze FPS jakie było na PS3. Ciężar postaci oraz ich wytrzymałość (coś pomiędzy Halo, a CoDem gdzie padasz po 1s serii w kostkę) i ciekawe tryby. Z perspektywy czasu grałbym jeszcze dziś.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Widzę, że Halo 5 spotyka to samo co wszystkie pozostałe części serii - na premierę 80% pisze, że super gra (polecam wrócić do właściwego tematu o grze i postów z premiery), a po roku/dwóch pojedyncze jednostki non stop piszą jakie to było złe ;)

Odnośnik do komentarza

Ależ jutro fajny dzień, nowe mapy i postacie w gearsach, nowa mapa w bf1, dodatek do forzy, battlefront w ea access, zimowy event w destiny :banderas: a na tapecie zaraz będę miał Inside i zabiorę się za Sunset Overdrive.

 

Nazwijcie mnie Januszem ale super się bawię w trakcie tej generacji.

Odnośnik do komentarza

FEAR i Killzone'y (wyróżnienie dla dwójki, shadow fall też daje radę), najlepszy feeling strzelania w grach. FEAR za przesadzone efekty cząsteczkowe, reakcje przeciwników na strzały, bullet-time sound design oraz świetną sztuczną inteligencję, wszystko składa się na wyśmienitą ucztę, której nadal nie dorównano (gra z 2005).

   Killzone 2 - przecudowne, pełne detali modele broni, ich udźwiękowienie, feeling, i teatralne pozy śmierci hellgastów. Shadow Fall dokłada do tego charakterystyczne ,,klik'' przy zdobyciu killa, jeden z najlepszych dźwięków na playstation obok powiadomienia o trofeum.

 

Lista wyróżnień:

M4 w CoD 4 MW / Shotgun i dwururka w Doom 3 / Najcudowniejsza obrotówa w grach w Syndicate z 2012 /  Cowboy Repeater w Fallout NV / Perfekcyjne combo freeze + kusza w Bioshocku / całe bad company 2 / Auger w Resistance / shotgun w Metro / deagle w cs 1.6

 

A wam w jakim fps-ie się najlepiej strzela?

Odnośnik do komentarza

z killzone'ow tylko liberation, mercenary i goty multi k2, reszta do zaorania (moze jeszcze jedynka miala do polowy zjadliwy singiel)

 

dramatycznie niewykorzystany potencjal przy tak kapitalnym uniwersum

Szkoda ze nie trzymali sie tego brudnego stylu z drugiej czesci..tak wgl to serwery jeszcze działają przy dwojce?? Ale bym pogral w warzona
Odnośnik do komentarza

oni mieli klopot z okresleniem czemu single w ich gierkach sa nudne i zamiast skupic sie na gameplayu kombinowali niepotrzebnie z klimatem i tak powstal call of duty na helganie czyli killzone3 i kolorowe blasterki z shadow fall

 

mercenary znowu wrocilo do brudnego klimatu ale tez ten singiel tam jakis chwytajacy za jaja nie jest, juz multi tam lepiej wyszlo zdecydowanie

 

nie mam ps3 by sprawdzic ale jak sie orientowalem jakies pol roku temu to k2 w multi jeszcze dzialal i ponoc gasrke pokoi nawet jeszcze znajdzie by pograc warzone'a

Odnośnik do komentarza

Dwururka w Doomie, świetnie też strzelało się z kuszy w HL 2 i snajperki w Halo. No i Fear oczywiście w połączeniu z destrukcją otoczenia robił niesamowicie.

Może nie tyle z konsol ale na PC pamiętam darmowe multi Fear: Combat. Chryste jakie to było szybkie, zdarzały się z serwery z niewyobrażalnymi lagami ale wciąż tempo gry i rozpierdziel z tymi pukawkami kiedyś nie do opisania.

Odnośnik do komentarza

nie dałem rady i obejrzałem z ciekawości aż doszli do spoilerów z początku. w sumie Quantum Fuking Break!!!!111 i Gearsy Czwarte zyebali jeszcze mocniej więc mogło być gorzej

 

a no i potwierdzili że gameplay Shadow Of The Colossus był dobry i że ICO & SOTC to był high art masterpieces :banderas:

 

 

 

 

 

 

CO ZA KURFA GNOJE

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...