Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Ale byly challange, tylko nie wyskakiwal po nich obrazek w prawym gornym rogu.

 

Mgs4 cenie za jeszcze wieksza "interaktywnosc". Cqc z wybiciem broni wrogowi robi mi do dzis. 4 epizod mega klimat. Bossowie na plus ale ich histore i ich relacjonowanie przez Drebina w telefonie zaraz po walce slabe. Dawno nie gralem, moze dzisiaj by mi sie podobalo.

Odnośnik do komentarza

MGS 4 jest lepszy od przehajpowanej i niedokończonej piatki. Walki z bossami, wiele pamiętnych momentow do, których warto będzie kiedyś wrocic i tak, wole bełkot o nanomaszynach i 8h fajnie wyreżyserowanych przerywnikow niż szukac/słuchac niezliczonej ilości kaset żeby poznac fabule. To zawsze była hermetyczna seria, tylko dla fanow i tak powinno pozostać.

Odnośnik do komentarza

Seria miała się skończyć na dwójce każdy to wie, ale Kojima jak gwiazdeczka rockowa pokroju Scorpions mówi, że schodzi ze sceny a po chwili wraca. Trójka mu wyszła chociaż trwał wielki spór ortodoksów potem były dziwolągi na psp i w końcu mokry sen fanów powrót Solidnego i tamten trailer który robił każdemu loda w 2005.

 

Yebać Pana K i yebać firmę K za wydymanie 3 sztywniutkich IP jakie mieli.

Odnośnik do komentarza

Kojima tak sobie wzął do serca krytykę MGS4, że w 5 przesadził w druga stronę. No i nie zgodzę sie, że seria była zawsze dla fanów. Trójka daje radę jako skradanka.

 

Jako skradanka to daje radę piątka. Cudownie się w to gra. A, że powtarzalnie i z fabułą w kawałkach, które sobie trzeba lepić? No coż zrobcie sam lepiej ;[

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Powtarzalne misje, bzdurne ograniczanie wszystkiego czasem co kłóci się z formą rozgrywki i tylko dwie lokacje, które wcale nie są takie duże.

 

Niezła gra, nie dobra.

 

MGS4? Mój miesiąc miodowy z PS4, bardzo mi się podobało, ale pewnie gdybym teraz odpalił to mogłoby być różnie. Dlatego nie odpalam :cool: :cześć: Mam dobre wspomnienia i niech tak zostanie.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

mi sie bardzo podobalo, odjechal swego czasu z moca cella (choc w sumie to przy kazdej czesci odjezdzal, mgs2 to juz legande, trojke poczatkowo reklamowal, ze to ma sandbox w dzungli z survivalem) i tego co dzieki niemu osiagnie w tej czesci, niektore watki splycil dramatycznie do nanomaszyn ale zapadajacych w pamiec scen i potyczek miala ta czesc sporo i mimo wielu wad bardzo ja lubie

Odnośnik do komentarza

No ja bym się pokusił o stwierdzenie, że to niesamowicie ch,ujowy MGS, ale za to bardzo dobra gra.

Jeżeli gra z powtarzalnymi misjami i lokacjami można nazwać bardzo dobrą, to Twoja sprawa. Taka Mafia 3 ma w sumie podobna konstrukcję przechodzenia gry (i mimo wszystko ciekawą historią) a została zjechana przez forumek. Ja rozumiem, piątka ma świetny gameplay ale jako całokształt wypada tylko nieźle.

Edytowane przez Papaj
Odnośnik do komentarza

60h nabiłem i nikt mnie nie zmuszał, dużo bardziej się np. z Horizon męczę. W tej powtarzalności i grindzie było coś, co mi się podobało. Ale ja mogę bez końca w Diablo grać, więc taki rodzaj gierek potrafi mnie wciągnąć.

No ja też czekałem na fabułę i k,urwa został fantomowy ból po kutandze pana kojimy na koniec, tak wyruchany się poczułem xD

Odnośnik do komentarza

 

No ja bym się pokusił o stwierdzenie, że to niesamowicie ch,ujowy MGS, ale za to bardzo dobra gra.

Jeżeli gra z powtarzalnymi misjami i lokacjami można nazwać bardzo dobrą, to Twoja sprawa. Taka Mafia 3 ma w sumie podobna konstrukcję przechodzenia gry (i mimo wszystko ciekawą historią) a została zjechana przez forumek. Ja rozumiem, piątka ma świetny gameplay ale jako całokształt wypada tylko nieźle.

 

PP może i miał powtarzalne misje i słabą fabułę ale wynagradzał to najsolidniejszym i najmiodniejszym gejplejem z całej serii. Mafia 3 w rozrachunku nie wnosiła nic do serii którą reprezentuje i czego nie robiły inne "klony" gta do tego grafika z czasów upadku komunizmu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...