Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Czytałem to dzisiaj, no będzie grubo :wub: 

 

A co do tego co Hendrix pisał, to coś z tym projektowaniem było na rzeczy. Podobno typ wymagał, żeby układ był symetryczny czy coś takiego, co mega problemy powodowało xD. No przy projektowaniu PS3 to oni tam ostre grzyby brali. Teraz faktycznie jest spoko, no może poza chłodzeniem PS4 ^_^

Odnośnik do komentarza

Ja bym się tak nie cieszył. Jak kiedyś wydadzą tego Artifacta (#believe), to podejrzewam, że skupią się na dopieszczaniu go do maksa, coby Heartstone i Gwint czuły oddech konkurencji na karku - wszak już zapowiedziano turniej z pulą 1mln$ na 2019 rok.

 

No, ale fajnie by było w końcu coś od Valve dostać do ogrania :( 

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, _Be_ napisał:

Gabe Newell: Valve is Going To Start Shipping Games Again

http://www.gameinformer.com/themes/blogs/generic/post.aspx?WeblogApp=news&y=2018&m=03&d=08&WeblogPostName=gabe-newell-valve-is-going-to-start-shipping-games-again&GroupKeys=

 

:obama: od 2011 roku czyli premiery Portala 2 nie wyszła żadna gra non VR gra od nich więc może wreszcie coś się ruszy

 

grubas kłamie albo ma na myśli jakieś mobowe, kartowe, multiplayerowe spie/rdoliny dla blacharzy

Odnośnik do komentarza

Ależ w Re-volta młóciłem w podstawówce, skądś miałem pełną wersję, ale daleko nie dawałem rady zajść, więc cheaty szły w ruch :x

Inną dość nostalgiczną dla mnie gierką jest Hover Ace, jako pececiarz za młodu nie ogarniałem Wipeouta i jemu podobnych, nawet wciąż wolę jego "realistyczniejszy" setting i oprawę: 

 

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, ragus napisał:

zauważalny spadek formy od 2010 roku

Max Payne 3 akurat jeszcze się im udał :lapka: a LA Noire to nawet nie oni robili więc jeszcze większa bieda :rotfl: Rockstar to szmata, suki nie chce znać, hrr tfu je.bać 

Odnośnik do komentarza

Ostatnio w Stanach Zjednoczonych w związku z strzelaniną w szkole w której zginęło 17 uczniów ponownie rozgorzała dyskusja nt. wpływu przemocy w grach wideo na dzieci. Tym razem jednak w dyskusje poważnie zaangażował się Biały Dom i Donald Trump zorganizował spotkanie z liderami branży na początku którego wyświetlono ten film:

 

Tendencyjny i nieprofejsonalna, zwłaszcza jak na standardy sprawowanego urzędu. 

 

A o oto odpowiedź fundacji Games for Change

 

 

Odnośnik do komentarza

USA? Ten kraj trzeciego świata? Zastanawiam się kiedy cywilizacja zachodnia przestanie zwracać uwagę na ten zaścianek.

 

USA: dostęp do broni, brutalne gry, brutalne filmy. Dziesiątki czy setki dzieci zabitych w szkołach każdego roku.

Europa: brak powszechnego dostępu do broni prócz kilku wyjątków, brutalne gry, brutalne filmy. Żadnych dzieci zabitych w szkołach każdego roku.


NO TAK TO WSZYSTKO WINA GIER

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, raven_raven napisał:

Żadnych dzieci zabitych w szkołach każdego roku.

no fan Far Cry'a 2 Tim Kretschmer mógłby się nie zgodzić

 

ale to prawda, wszystko wina GIEREK. Patrzcie tylko co znaleziono w domu Adama Lanzy

 

tumblr_inline_ovkkw2yPS31rzdqz5_540.png

 

article-2513067-19A5167B00000578-22_634x

Edytowane przez c0ŕ
Odnośnik do komentarza

 

1 minutę temu, golab napisał:

przecież szkoły w usa to "no gun zones", no nie wiem, co tak słabo

a to nie czyta się " easy target"?

 

Swoją drogą  fakt ,że nie mają  żadnych regulacji co do posiadania broni czy uzyskania pozwolenia jest dla mnie czystą komedią.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...