Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

No przecież napisałem. Zamiast tego strzelankowego dziadostwa, przemyśleli sprawę, wyrzucili grę do kosza i powstał ten obecny SystemSchokowy. Owszem, mogli wydać i to i to tylko, któregoś pod inną nazwą ale niepowodzenie w produkcji Prey 2 było pewnie powodem do porzucenia prac nad grą i powstania jej nowej/innej wersji z innymi twórcami na czele. Wątpię aby ten nowy Prey(hipotetycznie wtedy pod innym IP) był w planach podczas produkcji dwójki. Tym bardziej, że od zapowiedzi Prey 2 minęło dobre 7 lat i nie sądzę aby tego obecnego klepali aż tak długo. Poza tym z tego co pamietam HumanHead rozstało się z Bethesda krótko po ogłoszeniu porzucania prac nad grą. 

Odnośnik do komentarza
Cytat

No przecież napisałem. Zamiast tego strzelankowego dziadostwa, przemyśleli sprawę, wyrzucili grę do kosza i powstał ten obecny SystemSchokowy. Owszem, mogli wydać i to i to tylko, któregoś pod inną nazwą ale niepowodzenie w produkcji Prey 2 było pewnie powodem do porzucenia prac nad grą i powstania jej nowej/innej wersji z innymi twórcami na czele.

Istnieją różne wersje nt kulisów produkcji P2, można tylko gdybać jak było naprawdę. Rzecz, że tak jak zauważyłeś ten current genowy Prey nie ma nic do tamtego i spokojnie obie gry mogłyby ujrzeć światło dzienne. Nawet jeżeli Humanhead faktycznie kleiło kuptsztala sam pomysł na grę był wywalony w kosmos a bethesda wolała olać to i schować IP do szuflady na 7 lat zamiast coś z tym zrobić i za to mam do nich jednak żal.

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, asax napisał:

nvm 

 

szkoda czasu 

 

Czemu dawaj. To nie CW więc możesz dyskutować. Śmiało tu nikt nie będzie Ciebie cytował :lapka:

Może nie zrozumiałeś skrótu myślowego ale do gierek 2d-2,5d, szczególnie pixel art idealnie pasuje mały, dobrej jakości ekranu Switcha z natywnym 720p stąd tekst o jedynej słusznej wersji.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, balon napisał:

Może nie zrozumiałeś skrótu myślowego ale do gierek 2d-2,5d, szczególnie pixel art idealnie pasuje mały, dobrej jakości ekranu Switcha z natywnym 720p

wiem o tym, nie o to mi chodziło 

 

to był zwykły inside joke skierowany w stronę użytkowników ograniczonych do jednej platformy, nie mających Switcha i posiadających PC z czasów komunii. Nic wielkiego 

Odnośnik do komentarza

Kolejny do długiej listy "kiedy to się ukaże"? Gdzie się podział Death's Gambit? Eitr? Może jakieś wieści o wyczekiwanym przeze mnie Blasphemous? W 2018 może po 5 latach ukaże się Below. Hollow Knight dalej nie ukazał się na Switcha.

 

Dużo fajnych zapowiedzi, ale niewiele konkretów. 

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Kolejny do długiej listy "kiedy to się ukaże"? Gdzie się podział Death's Gambit? Eitr? Może jakieś wieści o wyczekiwanym przeze mnie Blasphemous? W 2018 może po 5 latach ukaże się Below. Hollow Knight dalej nie ukazał się na Switcha.

 

Dużo fajnych zapowiedzi, ale niewiele konkretów. 

No tak własnie powstają gry indie. Długo. 

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Nemesis napisał:

Ale ja nie gram na pc?

 

Jak sobie upi,erdolę ręcę to można zacząć pisać, że w ogóle rynek gier się skończył i nic już nie ma, bo JA (centrum wszechświata) nie gram na niczym?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...