Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Shovel Knight sprzedał się już w 2 mln egzemplarzy, co ciekawe najwięcej na platformach Nintendo czyli na 3DSie, Wii U i Switchu 

 

shovel.png

Twórcy świetują i Łopatowy rycerz jest przeceniony o 20% na każdej platformie, kto jeszcze nie ma temu radzę sie zaopatrzyć zwłaszcza, że niebawem wychodzi darmowe DLC z nową kampanią. Yacht Club :wub: 

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Ile dałeś? Cena jest porównywalna do tej 3DS-owej? Zastanawiam się jak dobrze ta gra wyglądac musi na małym ekraniku. :) 

Obecnie 80 pln w promocji, ale miałem pare monet złotych i wyszło 75 z hakiem. Polecam kupić nawet w pełnej cenie bo gra jest tego warta. Na premierę na 3ds dałem bodaj 70 ;) 

Odnośnik do komentarza

Robi wrażenie nie ma co, ale tak naprawdę nie znam nikogo kto gra do tej pory w GTA Online, szkoda ze tak szybko olali Heisty

 

Ciekawe jakie natężenie tego bedzie w RDR 2, mam nadzieje ze bedzie duży nacisk na wspólne napady na bank czy pociągi:) ale patrząc na rozwój GTA Online może  nie być tak pięknie 

 

 

Odnośnik do komentarza

Mój insider rzucił taką plote, że Bethesda ma jakiegoś rpg w kosmosie niezapowiedzianego. Ciekawe czy projekt bossów dorówna takim p o t ę ż n y m przeciwnikom jak królowa błotniaków z f4

 

maxresdefault.jpg

 

cóż to była za walka, wiedzmin 3 wymięka

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, _Be_ napisał:

Mój insider rzucił taką plote, że Bethesda ma jakiegoś rpg w kosmosie niezapowiedzianego. Ciekawe czy projekt bossów dorówna takim p o t ę ż n y m przeciwnikom jak królowa błotniaków z f4

 


O Starfieldzie to od paru lat w sumie wiemy. BGS działa na takiej zasadzie:  pełna produkcja jednej gry i w tym samym czasie pre-produkcja kolejnej - > trademark pod koniec prac nad grą w pełnej produkcji.  Nad Starfieldem rozpoczęto prace w okolicach premiery Skyrima, trademark poszedł w okolicach premiery Fallouta 4. Obecnie BGS jest w fazie zatrudnień i powiększania studia (Zenimax rozszerza wszystkie swoje ekipy od Arkane Studios* po Tango) - pewnie powoli przygotowują się na nową generację i TES VI - nie mniej przed premierą szóstej części, mają zamiar wydać jeszcze jedną dużą grę.

* - Od Arkane jednak też kilka ważnych osób odeszło, odeszło do nowego studia Take2, które zajmuje się niezapowiedzianą grą związaną ze znanym IP (Bioshock).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, hav7n napisał:

Też coś słyszałem że to nowe IP od Bethesdy to żadna tajemnica xd.

 

Miło że też powiększają swoje studia. Coraz częściej mówi się o "przygotowaniach do nowej generacji". Ale to szybko zleciało od tego 2013 :/

W sumie to pierwsze słysze, ale generalnie chodzilo o to, żeby posmiać sie z projektu przeciwników tych kacapów z Bethesdy w Falloucie. No bo ku,rwa KRÓLOWA BŁOTNIAKÓW XD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...