Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

A tymczasem na Youtube pojawił się dwa dni temu nowy odcinek Off Camera Secrets - tym razem z Uncharted 2 w roli głównej. I muszę przyznać, że Naughty Dog niektóre miejscówki ładnie odpicowali jeżeli chodzi o rozmiar, zwłaszcza biorąc pod uwagę możliwości PS3. 

 

Jak chcecie zobaczyć jak naprawdę wyglądała scena w walącym się budynku czy sekwencja z pociągiem to zapraszam - bardzo fajny epizod :obama: 

 

 

Edytowane przez Cedric
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

@XM.
Wiedziałem, że mnie ubiegniesz - pisałem za dużego posta o tym, rozbijając slajdy z prezentacji dla inwestorów, w sumie mogę i tak wrzucić :D

Z cyklu: DMC V - Capcom i brak oficjalnych informacji.
Dostępna jest już prezentacja Capcomu dla inwestorów - podsumowanie zeszłego roku i prognozy na przyszły.

Wygląda na to, że Capcom w nowym roku fiskalnym (IV 2018 - III 2019) planuje premierę dwóch dużych tytułów, plus kilku mniejszych (slajdy w spoilerach). Prognozowana sprzedaż nowych tytułów to 7,4 mln egzemplarzy, w porównaniu do 13,4 mln w minionym roku fiskalnym. Liczą też na dalszą dobrą sprzedaż katalogową - 17,6 mln w porównaniu do 11 mln za rok ubiegły - głównym czynnikiem wzrostu ma być wersja PC Monster Huntera:

 

Spoiler

pdf_15.png

 


Capcom przewiduje też delikatny spadek sprzedaży gier na fizycznych nośnikach: 11,3 mln w porównaniu do 11,5 za rok ubiegły; jednocześnie też oczekują wzrostu sprzedaży gier cyfrowych: 13,7 mln, 12,9 w poprzednim.  Firma oczekuje też sporego spadku sprzedaży w Japonii, a zwiększenia w NA i Europie.

 

 

Spoiler

pdf_14.png

 

Omawiając dalej -  Capcom w podsumowaniu pokazuje rozłożenie sprzedaży gier na nośniku fizycznym, w minionym roku największy spadek zaliczyła naturalnie sprzedaż na 3DS (z 3,2 mln aż do 450 tysięcy), kolejnym spadkiem jest sprzedaż na konsolach MS (z 2,1 mln na 1,35 mln). wzrost zaliczyła sprzedaż na Ps4 (z 4,7 mln na 8,25 mln) i PC (z 250 tys. na 350 tys. xD). Sprzedaż na Nintendo Switch wyniosła 1,1 mln.

 

Spoiler

pdf_32.png


Generalnie podsumowując wszystko:
- Capcom oczekuje spadku sprzedaży nowych gier mimo premiery dwóch dużych tytułów i premiery mniejszych gier. Najbardziej prawdopodobnymi kandydatami są DMC V i RE2:Re - obydwie gry powinny być w końcowej fazie kilkuletniej produkcji. RE2:Re według pogłosek jest absolutnie pełnoprawnym tytułem AAA. Oczekiwania firmy sugerują, że jedna z tych gier będzie konsolowym exlusivem , co w związku z pogłoskami dotyczącymi DMCV jest całkiem prawdopodobne.
- jeśli obydwie gry mają zadebiutować w tym roku fiskalnym, możliwa jest premiera którejś z nich pod koniec tego roku kalendarzowego (stawiałbym na DMC V jak coś - z premierą wersji na PC w I kwartale 2019 - duży skok oczekiwanej sprzedaży katalogowej, może to sugerować). Osobiście nie zdziwiłbym się, ale premiery w kolejności styczeń -> marzec są nadal bardziej prawdopodobne.
- osoby oczekujące na nowego MH na NSW mogą się przeliczyć, prognozowana sprzedaż w Japonii i zwiększona sprzedaż katalogowa sugeruje prędzej kolejny port/remake, jeśli mowa o tym IP
- Capcom piąty rok z kolei jest na plusie. Ubiegły jest najlepszym w historii firmy. Firma planując przyszłość, pragnie skupić się na wykorzystywaniu remake'ów, IP pozostających w spoczynku (odnowienie trademarku Onimushy raczej nie jest przypadkowe) i regularnym wypuszczaniu swoich największych marek.

Edytowane przez Hendrix
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Czekam na pierwszą grę, która pozwoli wcieli się w dorosłą kobiete matke w której bedzie trzeba karmić cycem swojego potomka. Ciekawe kto pierwszy? Horizon Zero Dawn 2? RIhanna Praczet ostatnio wypowiadala się, że w grach jest za mało dorosłych kobiet i matek. To co następna Lara będzie nańczyć małego dzikusa? 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, kermit napisał:

będziemy mogli mylic tropy zostawiajac czerwone slady by zmylić geralta

 

"hmmm... Wysoka kobieta, lat 36. *wącha* zapach wskazuje na wysoką aktywność seksualną. *rozsmarowuje miedzy palcami* lepkość... słaba. Jest zmęczona, ma anemię, prawdopodobnie chora na coś jeszcze. *liże* smak metaliczny, wyczuwalny aromat perfum". Zaraza, stara kurtyzana się szlaja na wolności i roznosi kiłę i rzeżączkę między mieszkańcami pobliskich wiosek. To nie będzie prosta walka, lepiej się przygotować i naważyć eliksir Kur.wom Precz. Powinien ułatwić rozprawienie się z tą bestią."

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
Gość suteq
22 minuty temu, XM. napisał:

A tu zapowiadaja dmc5 i się okazuje ze zrobili z niego pseudo slasherach ze stamina i nalecialosciami cinematic experience :niedobrze:

Tak będzie więc lepiej oczekuj najgorszego. :smutas:

Odnośnik do komentarza

https://www.eurogamer.pl/articles/2018-05-09-thanos-w-fortnite-oslabiony-gameplay-prezentuje-moce-postaci

 

jak można zrobić ohydną grę jeszcze bardziej ohydną? xd

 

serio, już bardziej sukces Minecrafta mnie tak nie mierził jak sukces tego kupsztala

 

Czy jak będzie nowa część Star Wars to wrzucą do gry Kylo Rena z mieczem świetlnym?

Odnośnik do komentarza

To dla mnie kolejny znak ze jednak starsze pokolenia nigdy nie zrozumieja mlodszych. Pamietam jak uwazalem ze tak sie nigdy nie stanie bo przeciez my jestesmy ogarnieci z technologiami itd wiec nie ma takiej opcji. Snapchat, instagram czy fortnite udawadniaja mi ze jest inaczej. Nie mam pojecia jak te rzeczy moga byc tak popularne, a fortnite najbardziej. Ten tytul to abominacja pod kazdym wzgledem i szczerze to troche wierze w teorie spiskowe na twitchu ze te kosmiczne ogladalnosci to jakis ukladzik miedzy amazonem a epiciem

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Nie no ale bądźmy poważni, to że coś jest popularne nie znaczy, że jest wartościowe. Kiedyś popularny był, nie wiem, Big Brother, i jak ktoś się nie jarał to znaczył, że nie rozumiał? Gry sieciowe były zawsze popularne, dawniej był CS, który teraz jest już stary, niemodny i pełen prosów niszczących Cię z drugiego końca mapy więc nowe pokolenia rzucają się na nowy rodzaj gier, który jest pozbawiony wymienionych wcześniej wad i na dodatek bardziej przystosowany do dzisiejszych realiów tj. nadaje się do streamowania.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...