Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Eh ilekroć to słyszę, to przenoszę się do lata 2006 (dopiero wtedy ograłem trójkę, jak głupi czekałem na przekładane po kilka razy Subsistence, aż w końcu wziąłem zwykłą edycję). Piękne, niemal idealne zakończenie trylogii, choć wiedziałem, że czwórka się zbliża i oczywiście byłem ciekaw wydarzeń po Big Shellu. Co by nie mówić, wątek BB mógłby się spokojnie wtedy zakończyć. 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Pupcio napisał:

Kiedyś to jednak było :beksa: 

Tak w ogóle to za 4 dni pęknie dekada od wyjścia Najlepszego gta w historii czaicie? xD Ale zleciało kurła. Wiem że teraz r* to łajzy i nawet na rdr 2 mi hajp opada (odszczekam to przy następnym trailerze :pawel:) ale może szykują jakąś megatone pokroju remasterka albo chociaż jakiś port na znicza? ehh czemu ja się wciąż oszukuje, czapka do gta online z okazji 10 rocznicy też będzie okej 

Spoiler

tobey-maguire-crying.jpg

 

Edytowane przez Pupcio
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dla mnie jedzenie, siłownia czy inne sim patenty nie była najfajniejsze. No i wolę jednak NY od LA. Z drugiej strony aby nie było. Mega szanuję GTA SA. Kurde no jak jak lubię wybierać co lepsze między gierkami z przedziału +9 : -10  

 

Tak czy owak mega martwi mnie kierunek R*. Dobrze, że kilka dni temu wyszła gierka, która pokazuje, że można jeszcze zrobić olbrzymią gierkę AAA bez multi, płatnego shitu i do tego sprzedać się świetnie. Za to duży szacunek dla Sony.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Pupcio napisał:

Tak w ogóle to za 4 dni pęknie dekada od wyjścia Najlepszego gta w historii czaicie?

 

No, ostatnio rozkminiałem temat. Na 10-lecie poprzednich części wychodziły wersje na komórki, ale chyba skończyło się, bo nie bardzo widzę portowanie GTA IV na komórki. Oczywiście przyjąłbym z połykiem, gdyby jednak coś takiego wyszło.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, XM. napisał:

Zero smutku, dla mnie skonczyli sie na PS2 i CCC. Niby spoko mi sie grało w V czy MC ale żadne to sztosy, IV gardze, sandboxami gardze wiec ogólnie nie będę za nimi płakał choć wiadomo ze szkoda kolejnego studia które się kórvi bo online i płatne gacie dla postaci.

 

 

 

Ja ogólnie też nie lubię sandboxów ale te od R* zawsze brałem z otwartymi ramionami (rdr2 też zapewne wejdzie day one). No i R* maczał palce w gierkach nie tylko z otwartym światem. "Korytarzyków" to już w ogóle nie robią przez swój nowy model biznesowy:(

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, balon napisał:

 

Ja ogólnie też nie lubię sandboxów ale te od R* zawsze brałem z otwartymi ramionami (rdr2 też zapewne wejdzie day one). No i R* maczał palce w gierkach nie tylko z otwartym światem. "Korytarzyków" to już w ogóle nie robią przez swój nowy model biznesowy:(

Dla mnie w tej generacji z sandboxów to tylko Zelda i Horizon przypasowaly reszta to jest dramat. Niby W3 podchodzi pod to, ale tam na każdym kroku była misja i nawet nie czułem tego wiec tez mogę doliczyć.

 

O wiele bardziej podoba mi się metroidvania i większe huby jak teraz w GoWie, niby otwarty teren ale jednak korytarz. Sandboxy mnie jaraly jak miałem dużo czasu na granie a teraz to tylko wkorvia jeżdżenie po słabo zaprojektowanej mapie od misji do misji.

  • Plusik 1
  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Ja bym wywalił tylko VCS i mogę się zgodzić. Trójkę już ciężko zaliczyć w tej linii ale jednak uber kvlt ponad wszystkimi częściami moim zdaniem. 

3 minuty temu, Rozi napisał:

Ta Czwórka w najlepszych zawsze śmieszy.

Wciąga dupom V 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Rozi napisał:

Może pod względem fabuły, bo pod innym na pewno nie. I przestańcie z tym lepszym modelem jazdy, bo się znowu ośmieszycie.

Model jazdy, walka wręcz, fabuła, bardziej interesujące miasto. Można tak wymieniać i wymieniać. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...