Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Dużo się dzieje, cały czas. Można robić głupoty. Każda rozgrywka jest inna ze względu na charakter gry. W PUBG od samego początku było mnóstwo filmików z najśmieszniejszymi/najgłupszymi akcjami dnia/tygodnia/miesiąca, oglądasz stream i nigdy nie wiesz co się odje,bie za chwilę. W Counterze jak oglądasz kogoś dobrego, kto gra to zazwyczaj ma już swoje określone taktyki, takie mistrzostwa świata czy co tam się za turnieje odbywają są emocjonujące, ale to są typy, którzy rzucają granaty w perfekcyjnie określone miejsca, kampią się w jakichś perfekcyjnych miejscach i wyczekują na przeciwnika, gdzie liczy się czysta celność i znajomość mapy. Fajnie się w coś takiego gra jak się tak umie, fajnie się na to patrzy od czasu do czasu jeśli wiesz co jest grane. Ale każda rozgrywka jest bardzo podobna.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Pupcio napisał:

Kuzyn mojego kolegi przeyebał już 500zł na skiny w fortnite :obama: Szanuje w chuy że potrafią tak golić dzieciaki na ubranka i emotki

 

500 zł :yao: braciak regularnie od dłuższego czasu kupuje V-bucksy za 10-25 euro, a ostatnio wziął kartę jego starego i w minutę kupił v-bucksy za 85 euro XD teraz ma szlaban totalny na xboxa 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Rayos napisał:

 

500 zł :yao: braciak regularnie od dłuższego czasu kupuje V-bucksy za 10-25 euro, a ostatnio wziął kartę jego starego i w minutę kupił v-bucksy za 85 euro XD teraz ma szlaban totalny na xboxa 

Jaka patola xD

 

najwięcej kasy w swoim krótkim życiu wydałem na samochodziki do Rocket League, jakieś 30zł

Edytowane przez Mikołaj
Odnośnik do komentarza
W dniu 10.05.2018 o 16:13, _Be_ napisał:

My dinozaury tego nie rozumiemy. Ja chyba nigdy nie wydałem ani grosza na takie pierdoły, dodatki do gier to tylko w formie takiej jak do Wiedźmina lub Bloodborne kupowałem. 

Moje jedyne kupione dodatki to fizyczne z gwintem do Wieśka i DLC w pudełku do Uncharted.

 

W życiu nie wydałem na konia, zbroje itp. gó wno, baaaa nawet nigdy o tym nie pomyślałem aby tak zmarnować $$$

Odnośnik do komentarza

O mój słodki Boże - jacyś zapaleńcy robią grę na Unity, która wygląda jak reinkarnacja komiksów Moebiusa w formie gry video.

 

Czekałem na coś takiego pół życia  - niech to wyjdzie i będzie grywalne jako tako :obama:

 

 

 

 

https://twitter.com/i/moments/971351000635314176

 

https://cartrdge-east.s3.amazonaws.com/uploads/post/image/352d1d74-aba9-44b0-95f9-87fb4f3e08f6/2017-08-29-19_07_21.gif

 

 

  • Plusik 3
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 13.05.2018 o 00:33, Cedric napisał:

O mój słodki Boże - jacyś zapaleńcy robią grę na Unity, która wygląda jak reinkarnacja komiksów Moebiusa w formie gry video.

 

Czekałem na coś takiego pół życia  - niech to wyjdzie i będzie grywalne jako tako :obama:

 

 

 

 

https://twitter.com/i/moments/971351000635314176

 

https://cartrdge-east.s3.amazonaws.com/uploads/post/image/352d1d74-aba9-44b0-95f9-87fb4f3e08f6/2017-08-29-19_07_21.gif

 

 

To chyba jakieś czary.

Nie wiem na jaki sprzet to wyjdzie, ale nawet jak gra bedzie do du,py to bede grał.

Nigdy nie sądziłem ze zobaczę coś tak pięknego.

Odnośnik do komentarza

Ciekawostka - nadchodząca gra Dreams była dwa razy rebootowana i jest w developingu od 6 lat. Biorąc pod uwagę wielkość Media Molecule (jest to spore studio) oraz charakter gry (który ciężko sprzedać) trzeba pochwalić wydawcę za to, że nie wywalili po prostu gry do kosza. Szacunek, szczególnie w porównaniu z innymi wydawcami ;). O Sony można dużo powiedzieć, ale troska jaką obejmuje studia tworzące najważniejsze, czyli gry jest godna pochwalenia.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Mr. Bamboo napisał:

Ciekawostka - nadchodząca gra Dreams była dwa razy rebootowana i jest w developingu od 6 lat. Biorąc pod uwagę wielkość Media Molecule (jest to spore studio) oraz charakter gry (który ciężko sprzedać) trzeba pochwalić wydawcę za to, że nie wywalili po prostu gry do kosza. Szacunek, szczególnie w porównaniu z innymi wydawcami ;). O Sony można dużo powiedzieć, ale troska jaką obejmuje studia tworzące najważniejsze, czyli gry jest godna pochwalenia.

 

Figaro idź do domu jesteś pijany xdddd

No wyśmienicie wspierają studia, szczególnie w przypadku jedynych naprawdę fajnych wyścigów na PS4 - Drivecluba. Ch,uj im w cyce za zamknięcie Evolution i nie wspieranie gierki jak należy (chociażby patch do Pro by się przydał).

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

A Ty się nie uczepiłeś jednego teamu, który spaprał terminy? Development Scalebounda był na czas?

 

No i tak, uczepiłem się Drivecluba, bo uwielbiam tą grę. Kasztany jak TLG to mogłyby wcale nie wychodzić, więc fakt, że w końcu to wymęczyli po iluśtam latach mi koło nosa lata.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
29 minut temu, Mr. Bamboo napisał:

Ciekawostka - nadchodząca gra Dreams była dwa razy rebootowana i jest w developingu od 6 lat. Biorąc pod uwagę wielkość Media Molecule (jest to spore studio) oraz charakter gry (który ciężko sprzedać) trzeba pochwalić wydawcę za to, że nie wywalili po prostu gry do kosza. Szacunek, szczególnie w porównaniu z innymi wydawcami ;). O Sony można dużo powiedzieć, ale troska jaką obejmuje studia tworzące najważniejsze, czyli gry jest godna pochwalenia.

Figaro chyba znów chcesz się pożegnać z forum co?

10 minut temu, Mr. Bamboo napisał:

No tak, faktycznie, uczepiliście się jednego teamu, który kompletnie spaprał terminy ostatniej swojej gry. To faktycznie anuluje wsparcie dziesiątek innych studiów. Ok.

a studio od Wipeouta?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...