Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, chmurqab napisał:

 

(filmik)

Barrrrdzo dobre video, zdecydowanie przebija długością moje standardy oglądanych rzeczy na YT, ale mimo to z przyjemnością wciągnąłem całe. Polecam :usmiech:

 

to już chyba trzecia zarzutka tego materiału na forumku

 

ale to w sumie dobrze, bo to oznacza że filmik Nakeya zrobił na forumku spore wrażenia

 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, chmurqab napisał:

 

 

Barrrrdzo dobre video, zdecydowanie przebija długością moje standardy oglądanych rzeczy na YT, ale mimo to z przyjemnością wciągnąłem całe. Polecam :usmiech:

 

Jest w temaciku o video showsach o grach :lapka:

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek
17 godzin temu, Paolo de Vesir napisał:

D2 rozwija skrzydła przy bardzo, bardzo długich potyczkach bo tylko wtedy możemy pociągnąć nasze jednostki na najwyższe poziomy i ojeziu :banderas: jak wtedy gra robi to ja nawet nie, a strategie sam sobie wybierasz. Na poziomie ligi własnego pokoju każdy gra jak chce, a nie jak wygrywa. 

Tak jest, im dłużej się gra tym bardziej gra daje satysfakcję, problem z d2 jest taki, ze bardzo łatwo zrobić op skład drużyny, takie nieumarłe hordy na tych nietykalnych widmach to walec na moby na mapie świata, no ale zanim się rozkminilo co jest op to trzeba było poświecić kupę czasu.

dis(nene)les 1 i 2 za(pipi)iste lore, szkoda, ze umarło. Trójka to ponury żart.

z d2 jest problem bo trudno to odpalić na nowych kompach, mam cyfrę ze steama i Goga i to samo gierka odpali się raz na sto prób. Tez tempo gry jest ślamazarne, po oddaniu tury komp zanim porozstawia minionki może zmuliać z 10 minut nawet.

do trójki w tym roku przysiadłem i kasztan/10

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Generalnie neumarli z paraliżem potrafili siać spustoszenie w szeregach wrogów, to prawda. Grze przydałyby się poprawki w kwestii balansu, ale raczej nie za bardzo ma je kto robić: Strategy First jest warzywem, community to jakieś garstki względem fanów HoMM III, a .dat to XDDDDDDDDDDD

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, Rozi napisał:

Overcooked 2.

Kupiłem właśnie ostatnio jedynkę. Za(pipi)ista gra ale karny hoi w dupsko za brak zrobienia sobie etapu z licznikiem jak mi pasuje i pptrawami. No i mało dań w sumie jest :( jeszcze dodatki dwa zostały bo wczoraj rozpykalem podstawkę to zobaczę może coś doszło.

Odnośnik do komentarza

 

konsolomaniaki dręczą developerów o jakieś kostiumy, dobrze to rozumiem? Jak ktoś ogarnia to niech mi to wytłumaczy, bo to już jest za duży poziom abstrakcji dla mnie

 

Pan James jest z Insomniac Games, a drama dotyczy gry wideo Spiderman, gdyby ktoś się zastanawiał.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...