Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

no raczej nie, tylko cie baitowałem 

 

Tak naprawdę uważam że nie ma znaczenia skąd się wieli ci ludzie czy to konsolomaniaki, komiksomaniaki czy fani filmów Raimiego w każdej grupie są zyebane jednostki. A obwinianie tylko jednej to głupie stereotypy. 

Edytowane przez oni
Odnośnik do komentarza

Tactics Advance niesamowicie dobra gra. Nie wątpię że mniej rozbudowana niż Tactics na PSX, ale pamietam że Lion of Wars był CHOLERNIE trudny. Wersje na konsole Nintendo są jednak przystępniejsze ale i przez to przyjemniejsze w odbiorze.

Odnośnik do komentarza

Panowie jak tam podsumowanie 2018 roku? Co wam się udało skończyć w poprzednim roku? 

@XM. @_Be_ @raven_raven @c0ŕ @Pupcio @balon @MYSZa7 @Ficuś @ASX 

Zalejcie temat swoimi listami. :cool: 

 

U mnie w tym roku skromnie bo tylko 22 tytuły jednak trzymałem się tego co w poprzednim roku sobie założyłem czyli nie granie na siłę i kończenie tego co naprawdę chcę przez co sporo gierek zostawiłem nieskończonych bo mnie nie wciągnęły.

Na plus to, ze nadrobiłem giereczki na Switchu, w łapki wpadła też PS Vita oraz PS3, aby sprawdzić te kilka tytułów. Obkopałem się z zaległości no i kupiłem xboksika pod koniec roku dzięki czemu ogrywam teraz fajnie gierki z game passa. :usmiech: 

 

Lista skończonych gierek:



cniVXxZ.png

 

Co w 2019? Ogranie interesujących mnie gierek z gamepassa oraz kilku zaległych tytułów (Cuphead, Call of Cthulhu, Kingdom Come: Deliverance, Obra Dinn), a tak to skupienie się już głównie na premierach, których nie ma zbyt wiele oraz zakup PSVR. :) Może jeszcze jakieś fajne indyczki posprawdzam w wolnej chwili. 

Odnośnik do komentarza

@suteq

u mnie sporo sie dzialo w zyciu poza gierkami i niestety lista nie wyglada imponujaco, w planach mialem skonczyc wiecej (np za octopath travelers zabralem sie na powaznie dopiero teraz)

- xenoblade chronicles2

- xenoblade chronicles2 torna

- gears of war remaster

- mario tennis aces

- pokemon lets go

- bayonetta2

- donkey kong tropical freeze

- captain toad

- south park pierdy

- god of war

- spiderman

- wonder boy

- splatoon2 (wreszcie zaliczylem kampanie xdd)

 

do tego kilkanascie godzin nabilem w gry jakie ciezko napisac, ze mozna skonczyc jak dragon ball fighterz, smash bros

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...