Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Faka napisał:

No i dobrze, skończą robienie rakowych gier, które activision im narzucało. Wreszcie studio Bungie będzie miało wolną rękę do robienia gier.

xD

Przecież Destiny to ich własny pomysł, na który nie zgodził się MS i dlatego od nich odeszli i podpisali umowę z Activision. Jedyne co ma szansę się skończyć to rzeczywiście rakowa monetyzacja ich gier. 

 

 

Odnośnik do komentarza

No elo. Mam jakąś taką wewnętrzną chęć opisania moich kilku pierwszych dni z PS VR.

 

Na wstępie dodam, że jestem osobą, która gardziła zarówno move, kinectem i tym całym machaniem jak jakiś maćkomaniak. Baaa nawet Wii było dla mnie najgorszą stacjonarką od Niny ever i przez te piz ganie tymi wilotami nie ukończyłem pierwszej w życiu 3d Zeldy. 

 

Do VR od premiery też podchodziłem sceptycznie. Ot kolejna „popierdówka” w stylu Mova czy Kinecta, do tego opinie o nieostrym obrazie, tonie kabli, blokowaniu HDR odstraszyły nawet takiego gadzeciaża jak ja.

 

Ostatnimi czasy jednak na FPE znowu rozpoczęło się ostre jaranko  VR i to wśród userów (np. @raven_raven :lapka:), którzy nie są fanboyami Sony, a poprostu lubią dobre gry i nie mają piz do gustu. „Gwoździem” do trumny były dwie mega platformówki (Moss i Astro Bot). Taki Astro Bot jak odpaliłem i zagrałem pierwszy lvl i bym nie wiedział, co to za system to bym myślał, że to jakaś nowa sztos platformówka od Nintendo (ten feeling, ta masa pomysłów).

 

Od tych kilku dni mam jak za czasów początku swojego gejmingu czyli C64 a potem Amigi. Odkrywanie gierek, sprawdzanie dem, chłonięcie tego świata. Ilość „o ja pier dole”, które wypowiedziałem od środy jest ciężka do opisania. Tak więc moi drodzy, jeżeli się wahacie, to dajcie szanse temu sztosiwu.

 

ps kupowałem bez wcześniejszego testowania. Zero problemów w żadnej gierce. Fakt, że jestem raczej z tych osób z dobra koordynacją, zero problemów z błędnikiem, bez jakiś paranoi:corvo:

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Kubson zapominasz całkiem o kablach (nowa wersja ma mniej przewodów) i graficzce (no prawie całkiem), w momencie odpalenia gierki, a niektóre gry np taki Astro Bot ma graficzkę mega jak dla mnie. Kwestia poznania sprzętu/umiejętności devów.

 

Aha i moim zdaniem takie próbowanie w MM z światłami walącymi w kamerę i nie wykalibrowabymi dobrze goglami może bardziej odstraszyć niż zachęcić do kupna. Testowanie to ewentualnie gdzieś u kumpla lub najlepiej pożyczone u siebie w domu.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Czy Activision wydało jakąkolwiek dobrą grę przez ostatnie 3-4 lata czy znają się tylko na zarzynaniu dobrych developerów? Najbardziej boli mnie to że obecna sytuacja w Blizzard Activision sprawia że po fenomenalnie dobrym dodatku Legion, Battle for Azeroth może ostatecznie dobić markę WoWa. Nie przez słaby content a krzywe decyzje wydawcy.

Odnośnik do komentarza
W dniu 14.01.2019 o 20:52, Mejm napisał:

Typowe korpo. Czy ci ludzie nie wiedza gdzie pracuja? xD

 

Próbowanie mimo pewności porażki nie powinno być wyśmiewane. Gdyby ludzie nie walczyli o swoje prawa w obliczu jeszcze większych sił to 40h tygodniowo byłoby marzeniem, a nie normą. 

 

W gamedevie już powoli widocznie przestaje działać manipulacja, ze przecież to twoja pasja wiec zapierdalaj dla naszego zysku. 

 

 

NO I CZEŚĆ WSZYSTKIM :ogor: Napisałem wcześniej ale mi ktoś postu nie zatwierdził a teraz już mam chyba pełnie praw do postowania. 

Edytowane przez mate6
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

 

ja pier.dole niech już ten disney zabierze te licencje od EA i niech nią dysponuje jak Marvel czyli idąz pomysłem do konkretnego wydawcy a nie, że dają jednym dzbanom piecze na tak ważną marką. Wyobrażcie sobie KOTOR 3 od Obisidianu do tego jakiś slasher ala Jedi Outcast/Academy od nie wiem Ninja Theory? (Swoją drogą NT robi jedną gierkę w świecie SW na VR). No jest potencjał.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...