Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, chmurqab napisał:

O man, ale Ci zazdroszczę :obama: Gemboj od zawsze na zawsze w serduszku, ale to chyba na DS'ie przegrałem najwięcej godzin w swoim życiu.

 

No kurde, najlepsza wersja Chrono Triggera (do trzech razy sztuka, tym razem się nie odbiję), The World ends with you, Pokemony, trzy Castlevanie, Phoenix Wright i masę innych. Do tego gierki z GBA też na tym chodzą więc sobie Emeralda może ogram. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, mate6 napisał:

Kupiłem DSa, powinien być za parę dni. Jestem najarany mocno bo z handheldów miałem jak dotąd tylko GBA i PSP. Na pierwszy ogień pójdzie Front Mission DS albo The Dark Spire a potem zobaczę. Z tego co widziałem na tę konsolę jest dużo za(pipi)istych sRPGów, lochopełzaczy i przygodówek, czyli gatunków z którymi miałem dość ograniczony kontakt. Fajnie, będę miał grania na 2 lata pewnie.

Powodzenia z zakupem takiego front mission, chyba, że piraty wjadą mocno.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, mate6 napisał:

 

No kurde, najlepsza wersja Chrono Triggera (do trzech razy sztuka, tym razem się nie odbiję), The World ends with you, Pokemony, trzy Castlevanie, Phoenix Wright i masę innych. Do tego gierki z GBA też na tym chodzą więc sobie Emeralda może ogram. 

 

O matulu5, Castlevanie i Phoenix. Pamiętam, jak na nieświadomce odpalałem te gierki, oczywiście wtedy jeszcze jak brudny biedak z flashcarta. Gdzieś tam zahaczyłem tylko, że no fajne gierki, to moooże się sprawdzi. Jakie to były wybitne miesiące życia :obama:

 

Sprawdź koniecznie Rocket Slime, które @ragus wrzucił. Rhythm Heaven IMO znacznie gorszy niż oryginał z GBA, ale też warto obadać.

Odnośnik do komentarza

jeszcze z takich mniej znanych tytułów polecam serdecznie

 

pa.202010.1.jpg?o2y2z7

 

fajny bajer z insta death, gdzie po zgodnie wcielamy się w kolejnego członka zespołu

 

images?q=tbn:ANd9GcT2I_8yOGuB7AWbzeOwFa6

 

Nie mylić z American Wasteland. Potężny spinoff, moim zdaniem jeden z lepszych Tony Hawków.

 

DS ma niesamowitą bibliotekę gierek 3rd party, przy czym moim zdaniem są to gry zdecydowanie lepsze niż to, co serwowało samo nintendo na DSie

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, ragus napisał:

No teraz bawić się w oryginały na DSie to xDDD

 

Mati z Pokemonów jak będziesz chciał grać w 4 generację, to unikaj Diamond/Pearl i od razu uderzaj w Platinum.

 

No ze Platinum to brać to już wyczytałem. Będę sobie tez szukał romhacków z wyższym poziomem trudności. Do Emerald jest, wiec do Platinum czy Black pewnie też są. 

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, mate6 napisał:

O wiele mniej gier mnie interesuje na 3DS niż Dsie, no i zawsze chciałem mieć DSlite / DSi. 

No tak, ale 3DS pozwala odpalać gry z DSa c'nie dlatego się zdziwiłem, że za ile tam 250/300zł za 3dsa mialbyś 2w1, nawet jak mniej cię interesuje to zawsze i tak mozna coś odpalić. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...