Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, ASX napisał:

IMO Disney lepiej wyjdzie jak w przyszłości nie będzie sprzedawać licencji jednemu wydawcy, a zamiast tego w stylu Marvela odda licencje na pojedyncze gry różnym developerom. 

To własnie napisałem wczesniej, nie zgapiaj :[ 

6 minut temu, creatinfreak napisał:

Taki cinematic tpp od naughty dog w świecie sw

:sick:

6 minut temu, creatinfreak napisał:

Openworlda może zrobi np ubi

:sick:

7 minut temu, creatinfreak napisał:

a fpp dalej może ea robić

:sick:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
40 minut temu, Mejm napisał:

Nie slyszalem, ale potrafie sobie wyobrazic co by sie dzialo gdyby bylo odwrotnie.

 

Ja potrafię. Konsolomaniaki na forach internetowych by rozpaczały, że dlaczego to biali mężczyźni/ludzie jak zwykle są jako ci źli, a czarny jak zawsze uciśniony :usmiech:

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, _Be_ napisał:

No przydałoby się

Wg tej niesamowitej logiki, jeśli pewnego dnia społeczność czarnych, stanie się większością w USA, oraz zdobędzie instytucjonalną siłę, dyskryminowani biali, używając słowa "czarnuch", nie będą mogli zostać określeni rasistami.

 

No coś tu nie bangla. Tym bardziej gdy obecnie termin "białas" brzmi tak samo dla Johna z dwoma samochodami i białym płotem, jak i dla typowego Mirka, imigranta z bloku wschodniego. 

Odnośnik do komentarza

Kupiłem DSa, powinien być za parę dni. Jestem najarany mocno bo z handheldów miałem jak dotąd tylko GBA i PSP. Na pierwszy ogień pójdzie Front Mission DS albo The Dark Spire a potem zobaczę. Z tego co widziałem na tę konsolę jest dużo za(pipi)istych sRPGów, lochopełzaczy i przygodówek, czyli gatunków z którymi miałem dość ograniczony kontakt. Fajnie, będę miał grania na 2 lata pewnie.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...