Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ragus

o żeś dowalił

 

było oglądane w 240p na neostradzie 2mb/s

 

ach ten HEŁM master czifa z kolekcjonerki, początki kolekcjonerek z bezużytecznym plastikiem

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Figaro napisał:

ciekaw jestem, czy ktoś podczas ogrywania takiego Mario Odyssey/Zelda BotW wkręcił w to również swoją latorośl? Macie jakieś fajne ciepłe historyjki, gdzie jak młodziaki pykaliście w Mario 64, a potem na gwiazdkę z synem graliście w taką Odyseję?

 

Nie mam co prawda dziecka, ale mam młodszego brata (teraz jest na początku technikum) i serce mi rośnie jak przypominam sobie gdy przechodziliśmy razem 10 lat temu Halo 3 na split-screenie. A teraz  regularnie gra robi sobie powtórki przechodząc kolejne części, z pieniędzy uzbieranych z kieszonkowego kupuje sobie stare części i tworzy własną kolekcje Halo. Za każdym razem jak wracam do domu rodzinnego to kłócimy się dlaczego gry 343 to jednak dobre gry, a Halo 2 to najgorsza część serii. W tę Święta Bożego Narodzenia przeszliśmy na splitscreenie Halo:CE i Halo ODST, wspaniałe konsolowe doświadczenie :banderas: 

 

Mocno wkręcił się również w Sea of Thieves, na początku podchodził z dystansem do mojego jaranka gdy grałem w bete. Ale na początku kwietnia ściągnął grę i przypadkiem dołączył do mojej załogi, wysłał mi tylko jedną wiadomość na Xbox Live "o co chodzi w tej grze?" xD. Od tamtej pory go wciągnęło, spędził przy grze setki godzin, znacznie więcej niż ja sam i całe wakacje grał tylko w Sea of Thieves. Jestem z niego dumny i czuje się że spełniłem się jako starszy brat. 

 

Ciekaw jestem jak wiele jest takich dzieciaów/nastolatków którzy odkrywają to studio? Nazwa Rare przecież nic wcześniej dla nich nie znaczyła, bo nie mają prawa pamiętać gier z Nintendo 64 i wcześniejszych, a ich gry z ery MS delikatnie mówiąc średnio wryły się w pamięć graczy, 

 

Co do reklam to ta jest moja ulubiona i bardzo mile ją wspominam 

 

Edytowane przez ASX
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, ASX napisał:

Nie mam co prawda dziecka, ale mam młodszego brata (teraz jest na początku technikum) i serce mi rośnie jak przypominam sobie gdy przechodziliśmy razem 10 lat temu Halo 3 na split-screenie. A teraz  regularnie gra robi sobie powtórki przechodząc kolejne części, z pieniędzy uzbieranych z kieszonkowego kupuje sobie stare części i tworzy własną kolekcje Halo. Za każdym razem jak wracam do domu rodzinnego to kłócimy się dlaczego gry 343 to jednak dobre gry, a Halo 2 to najgorsza część serii. W tę Święta Bożego Narodzenia przeszliśmy na splitscreenie Halo:CE i Halo ODST, wspaniałe konsolowe doświadczenie :banderas: 

 

Seria Halo na podzielonym ekranie to było coś niesamowitego, tak samo wszystkie części GoW :obama: Frajda jak granie razem w Contrę czy Metal Slugi. Naprawdę dla mnie X360 rządziła jeśli chodzi o granie kanapowe. Najlepsza konsola w historii w moim przypadku do takiego grania. Szkoda ,że następca zawiódł w tym segmencie. 

Odnośnik do komentarza

no to prawda w poprzedniej generacji mnóstwo gier na xboxa umożliwiało kanapowe granie. PGR, Halo, Gearsy, Forza Motorsport, nawet w takiej gierce jak w Banjo upchneli spita w którego trochę pograłem. Wydaje mi się nawet że był jeden z elementów osobowości tej konsoli. 

 

W tej generacji gdzieś to się zatraciło niestety. Być może dlatego że mnóstwo gier to teraz open worldy? Chociaż wydaję mi się że Microsoft to jeden z ostatnich wydawców który stara się umieszczać splitscreena w swoich grach. Gearsy 4 mają splita, mam nadzieje że piątka również nie zawiedzie, Halo Infinite według zapewnień też będzie mieć podzielony ekran, Forza? wiadomo standard. Ale to jednak wciąż znacznie mniej niż generacje temu. Najbardziej żałuje że SoT nie ma splitscreena bo byłby idealny w takiej grze kooperacyjnej. Wielka szkoda. 

Edytowane przez ASX
Odnośnik do komentarza

Knack 2 to świetna gra dla dwóch  graczy, a do grania z 6+ latkiem wręcz idealna.

Śmieszne jak bardzo nintendo zyebało sprawę w Mario Odyssey z tym coopem. Widocznie nie uważają że lepiej zrobić coś dobrze albo nie robić w ogóle.

 

Do tego raymany, i wszelkie lego, którymi rzygam.

Odnośnik do komentarza

Ja tych gier Lego mam dość po ograniu 2. GoW4 ma ale osobiście już nie miałem z kim ograć chociaż nie miałbym ochoty jej przechodzić drugi raz. Ograłem żeby mieć zaliczone ale w moim odczuciu nie jest tak miodna jak poprzednie części z wyjątkiem Judgment które też mi się nie podobało. Za to pod koniec poprzedniego roku w nowej pracy zgadałem się z 2 osobami w Heroes 3 i nabiliśmy w sumie ponad 80h w trybie hotseat. Graliśmy rożne warianty albo razem na kompa i poziom trudności prawie najwyższy lub na siebie. Nieśmiertelna gierka. 

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Pytanie kto ma czas chodzić po domach kolegów i przechodzić razem gry :ragus: Pewnie zobaczyli staty ile osób z tego skorzystalo i cyk nara, nie pyli się marnować zasobów na optymalizowanie gry pod kątem split-screena. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...