Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Każda kolejna iteracja Unity daje duuużo większe możliwości: generalnie trzeba pamiętać, że ostateczny styl jest zależny od tego co chce dany developer przekazać oprawą swojej gry. Rozwój middleware pozwala na większą możliwość ekspresji, tyczy się to też "ładniejszych gier"/bardziej skomplikowanych technicznie. I tak, w następnej generacji zobaczymy ich więcej, naturalna kolej rzeczy.

P.S
Wśród Indie devów przecież jest też masa były pracowników większych developerów, którzy przywykli do narzędzi pozwalających na "lepszą oprawę".

Odnośnik do komentarza

Bozenko ta robotyczna zapowiedz. Facet gada jak IVONA, a cale preview brzmi jak program edukacyjny dla pierwszoklasistow (tzn pierwsze 2 min bo tyle dalem rade) 

No nie kazdy musi torpedowac contentem jak Karak z ACG ale bez jaj 

 

O, wiem, dajcie jakis spoko POLSKI youtub growy o ile istnieje. Duzo tresci, z jajem i bez wytartych sloganow 

 

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

W Polsce za najlepszych uchodzą Archon i Quaz, ale ten pierwszy ma „dykcję jak Ivona” (podobne zarzuty są dość częste) przez co ciężko go się słucha. Szkoda, bo dobre merytorycznie materiały. Quaz robi dobre recenzje i czasem videofelietony, ale drażnić może durnowaty humor.

 

IMO warto sprawdzić TVGry, bo maja fajne materiały. Widać że to profesjonalna redakcja i jak za każdym razem gdy poruszam ich temat polecam zapoznać się z materiałem nt. tego jak dialogi pogrzebały Fallouta 4. Dwadzieściakilka minut naprawdę rzeczowej wymiany zdań między dwoma pasjonatami. Polecam mocno, opus magnum tego kanału.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Nie oglądałem, założyłem że Kazub odnosił się do arhona bo o nim często słyszę że ma irytujący głos. Za Kebabem sam nie przepadam, najgorszy jest jednak gość od recki BB na Arhn. Dżepetto czy jaki ch,j.

Edytowane przez Paolo de Vesir
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Rozi napisał:

W tym filmiku wyżej to akurat Kebab czytał, więc pewnie stąd ten zarzut.

 

Nawet gdyby to czytal podwojny cheesburger to i tak nic nie uratuje tekstu. Zaczynanie recenzji od "nie wszystkie gry musza byc jak dark souls...." juz dawno stalo sie memem. "zaczynamy w tym pastelowym ale jakze tajemniczym swiecie" - pastelowosc jest jakas kontra do tajemniczosci ? Banal pogania banal, mnostwo wypelniaczy,niemalze plagiatowe nasladowanie maniery mlodego woloszanskiego z kalimatow i...a czemu nie - wymawianie gloski h w slowie bethesda. Jasne, czepiam sie, zwyczajnie kwestia oczekiwan. Konkurencja jest przeogromna o ile wzglednie wygodnie czujemy sie w angielskim ze sluchu. 

 

Quaza przypominam sobie. Nie pamietam czy lezal mi jego styl ale ogolnie byl solidny.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...