Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, _Be_ napisał:

Pytanie kto ma czas chodzić po domach kolegów i przechodzić razem gry

 

No ogólnie teraz to jest ukłon bardziej w stronę ludzi z dziećmi albo par, które wspólnie mieszkają i grają. No, ale największa grupa docelowa smutnych jak pizda samotnych piwniczaków to rzeczywiście nie korzysta teraz.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Rozi
W dniu 6.03.2019 o 13:17, Pupcio napisał:

Jezu ale to modern warfare się zestarzało. Chociaż to może być wina tego że nie mam już 12 lat i jestem po kilku kolejnych codach. ehh mogłem nie odpalać i wspominać mw jako wspaniałą grę

Cooooo

 

Wygląda właśnie super, ale plastikowe i drewniane jest jak każdy CoD, wtedy jednak to tak nie uwierało.

Odnośnik do komentarza
57 minut temu, Rozi napisał:

Cooooo

 

Wygląda właśnie super, ale plastikowe i drewniane jest jak każdy CoD, wtedy jednak to tak nie uwierało.

Dokładnie to samo odczucie mam. Graficzka OK, nie jest źle, ale drewno straszne.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Mejm napisał:

Zaczynalem n-razy i nigdy chyba nie skonczylem. Najgorsze to, ze nie pamietam z jakiego powodu bo sama gra byla bardzo dobra.

Ja chyba też nigdy nie skończyłem, pamiętam, że nie była jakaś uber łatwa. Ogólnie oglądam ten filmik patrze fajna fizyka w jak w H-L 2 i patenty jakieś znajome jak w Dishonored i wikipedia wyjaśniła mi wątpliwości bo silnik to Source a twórcy to Arkane :usmiech: Aż dziw, że do 2019 roku nie powstał żaden silnik, który zbliżył się do takiej interakcji i fizyki jak Source.

Odnośnik do komentarza
W dniu 11.03.2019 o 12:47, Hendrix napisał:

W następnej generacji prawie na 100% zobaczymy rozwój fizyki i A.I (plus A.I w produkcji gier, vide algorytm Ubisoft do wyłapywania błędów, który w testach podobno osiąga 70% skuteczność obecnie) - szczególnie jeśli przewidywany Zen2 (8c/16t i coś pomiędzy 2.8-3.2 Ghz) będzie sercem nowych APU. Nawet Zen+ byłby generacyjnym przeskokiem w porównaniu do obecnych procesorów w Ps4/X1

 

Ja liczę ,że jednak postawią na rozdzielenie CPU od GPU. Jeśli nie to konsole jeśli chodzi o moc już w dniu premiery nie będą robiły szału. Niech chociaż wypuszczą na premierę dwie wersje jedną tanią z APU w cenie 400-500 dolców a drugą dopasioną która niech kosztuje te 700-800 dolców. Każdy będzie sobie mógł wybrać w jakiej rozdzielczości czy detalach chce grać. Takie dzielenie graczy w połowie generacji dla mnie jest trochę niesprawiedliwe. 

Odnośnik do komentarza

Kiedy jeden fan w wolnym czasie lepiej ogarnia co zrobić z marką niż ea/disney w ciągu kilku ostatnich lat mając nieporównywalnie większe zasoby materialne/ludzkie :reggie:

Demo (1 trasa) do pobrania stąd -> https://drive.google.com/file/d/1B3XtrkuEUSOy9tJmgj8Ha9ucWiHDixiE/view (pewnie disney za niedługo upomni się o swoje i zablokuje)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Hyper Light Drifter to jedna z moich ulubionych gier. Uważam, że to lepsza Zelda niż Zeldy właściwe. Po zwiastunie widzę, że pomysł na sequel też wzięli z Zeldy, tj. robią tę samą grę tylko w 3d. Niby odtwórcze, ale jako, że właśnie w dwóch wymiarach już pokazali, że lepiej sobie radzą z tym formatem, to spodziewam się, że w trójwymiarze też im się uda. Te "rolki" wydają się ciekawe.

 

No i zapowiedź gry mnie cieszy też dlatego, ponieważ pozwala wnioskować, że Alx Preston ma się dobrze. Czuję empatię jak do każdego, kto ma kłopoty ze zdrowiem, ale w jego przypadku tę empatię odczuwa się łatwiej bo facet jest utalentowany i zapewnił mi swoją grą szereg pięknych emocji. :wub: Zakończenie HLD moje ulubione zakończenie w grach video.

 

 

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...