Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Rozi napisał:

Czyżby niepochlebnie wypowiadał się o Xśboksie?

Owszem, ma nawet jeden caly filmik z dedykacja, a ostatnio jechal po crackdownie

 

A ja go lubie. Mimo ze walkuje w kolko te same tematy to yebanie zlodziejskich praktyk naszej branzy mi sie nigdy nie znudzi. Swoja droga to nie wiem czy jest jakakolwiek inna dziedzina zycia gdzie klamstwa rzucane w twarz klientom uchodza na sucho na taka skale?

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Owszem, ma nawet jeden caly filmik z dedykacja, a ostatnio jechal po crackdownie
 
A ja go lubie. Mimo ze walkuje w kolko te same tematy to yebanie zlodziejskich praktyk naszej branzy mi sie nigdy nie znudzi. Swoja droga to nie wiem czy jest jakakolwiek inna dziedzina zycia gdzie klamstwa rzucane w twarz klientom uchodza na sucho na taka skale?
Polityka
Odnośnik do komentarza

Niestety, ale jak teraz gram sobie w 4 to gra się okrutnie zestarzała. Projekt misji jest po prostu słaby, a głupotki fabularne dosyć mocno widoczne. Model jazdy może był fajny w latach 2008-2010 ale teraz to troszke beka. Na szczęście fenomenalna reżyseria filmików czy postaci dalej robią robotę, a samo miasto również przyjemne w odbiorze. Jak sobie przypomnę premierę tej gierki i jakie to wtedy robiło wrażenie. :obama: 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, _Be_ napisał:

Odpalę w weekend sobie epizody i czekam na potężne zderzenie z rzeczywistością

 

Tylko jak nasz możliwość to na jakimś starszym TV. Ostatnio odpaliłem na 60’ UHD - dramat jak giekra PS2. Następnie podpiąłem po 37’ plazmę Pansa i miód maliny. 

Metraż w biedronce są epizody za 39,99 z tego co widziałem. 

Odnośnik do komentarza

 

Co się z tym Bioware dzieje?

 

Mieli ciekawy i obiecujący prototyp Dragons Age 4 który skupiał się na wyborach, różnych drogach do celu i był mniejszy w skali niż rozbuchana Inkwizycja, wszystko brzmiało bardzo spoko, jak gra Bioware za starych dobrych czasów. To pod presją EA wyrzucili to wszystko do kosza i robią teraz DA4 w modelu gry usługi, jak to mowią pracownicy,  gra przypomina Anthema ze smokami

 

 

Ehhh :sapek:

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...