Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, SlimShady napisał:

A ten remake Black Mesa robi robotę?

 

Robi ale nadal nie ma etapów w Xen (chyba) 

 

 

Rok temu był trailer i chyba do tej pory nie wyszło ale się nie interesowałem już tematem bo nie pójdzie mi na laptopie xD

 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
Gość suteq
8 minut temu, Rozi napisał:

I półgodzinna jazda wagonikiem, jako ośmioletni gałgan wymiękałem na tym trzykrotnie.

No jako guwniak też mi ciężko było znieść wagonik, ale po kilku latach zacząłem doceniać ten spokojny i klimatyczny początek. 

Odnośnik do komentarza

Odpowiedz mi na pytanie - co jest nie tak z wersją Half-Life na PS2? Według recenzji gra była ulepszona względem wydania na PC i zawierała dodatkowe tryby:

Cytat

The most noticeable difference in this port is its improved graphics. The character models are much more detailed, featuring eyes that track movement, facial expressions, and jointed fingers. The levels were also updated and extended based on the work from the Dreamcast port, and most of the bugs were ironed out, making it the most technologically advanced and stable version of the game to date.

The game also features a two player multiplayer deathmatch mode (via split-screen) titled Head-to-Head and a new cooperative expansion called Half-Life: Decay that allowed players to play as the two female scientists Dr. Cross and Dr. Green in Black Mesa.

 

A jak ktoś nie potrafi grać na padzie w strzelanki, to tylko jego wina :)

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, _Be_ napisał:

pytanie co było tak, zresztą granie w strzelanki na padzie xD 

Eee znaczy się nie umiesz? Mogę cię nauczyć ekolego.

 

Niektóre fpsy na konsolach miały dodatkową zawartość właśnie, np RTCW miał dodatkowy prolog w Afryce.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...