Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

The Division 2 póki co bezapelacyjnie najlepsza gierka w tym roku :usmiech: Sekiro za mało pograłem bo mi się nie chciało, reszta z ogranych gier w tym roku to same zawody DMC V, Rage 2, Days Gone, Crackdown 3, Metro Exodus bardzo solidne meh. 

 

Podobalo mi się Ace Combat 7 i Wargroove ale nie miałem na tyle czasu żeby mocno się wgryźć, to samo Void Bastards i Outer Wilds a aura nie sprzyja długim sesjom przy gierkach. 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, II KoBik II napisał:

@_Be_ weź no majster napisz coś więcej czemu Dywizja 2 taka ok. 

 

No nie wiem po prostu jest fajny rozwinięciem jedynki. Bardzo solidny looter shooter, na premiere bardzo dobrze zrobiony. Tylko, że no granie w to samemu dla mnie mija się z celem. 

Odnośnik do komentarza

 

Glen Schofield mega charyzmatyczny gość i ojciec serii Dead Space zakłada nowe studio i zajmuje się produkcją nowej narracyjnej gry w świecie ..... PUBGA

 

 

Trochę beka bo PUBG wydaje mi się ostatnią grą która nadaje się na fabularną grę, nie ma tam przecież żadnego lore, żadnego uniwersum, ot randomowi ludzie zrzucani na wyspe by walczyć o życie a najbardziej rozpoznawalnym bohaterem jest facet w koszuli z krawatem, w masce spawalniczej i patelnią WTF. Więc czeka go bardzo ambitne zadanie aby na podstawie tego coś uszyć

Edytowane przez ASX
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, XM. napisał:

Pół roku za nami, jakie jest wasze top 3 na ten moment?


1. Days Gone
2. Resident Evil 2
3. The Division 2

To tak na chwilę obecną, bo jeszcze Death Stranding ma szansę tu namieszać.
Odbiłem się od Sekiro, a Metro Exodus jednak trochę mnie zawiodło (choć nadal to dobra gierka).
 

18 minut temu, ASX napisał:

 

Glen Schofield mega charyzmatyczny gość i ojciec serii Dead Space zakłada nowe studio i zajmuje się produkcją nowej narracyjnej gry w świecie ..... PUBGA

 

 

Trochę beka bo PUBG wydaje mi się ostatnią grą która nadaje się na fabularną grę, nie ma tam przecież żadnego lore, żadnego uniwersum, ot randomowi ludzie zrzucani na wyspe by walczyć o życie a najbardziej rozpoznawalnym bohaterem jest facet w koszuli z krawatem, w masce spawalniczej i patelnią WTF. Więc czeka go bardzo ambitne zadanie aby na podstawie tego coś uszyć

5 minut temu, kubson napisał:

n-na bank bedzie to dobra gra 

 

Pierwsze słyszę, ale jestem zainteresowany, bo uwielbiam PUBGa - to zdecydowanie moje ulubione multi ever - stawiam nawet wyżej niż CoD4MW czy Bad Company 2 Vietnam.

Odnośnik do komentarza

Remedy porozumiało się z Microsoftem w sprawie praw wydawniczych do Alana Wake, więc teraz Remedy ma pełną kontrolę nad marką 

https://www.globenewswire.com/news-archive/1876391/11102/en/REMEDY-ENTERTAINMENT-PLC-Remedy-records-2-5-million-euros-of-one-time-royalty-income-from-previously-released-games.html

 

szanse na Alana Wake 2 rosną :) 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Ja bym bardzo poprosił, bo jak dla mnie topka gierek jeśli chodzi o klimat. Jednak zważywszy na to, że Remedy nie przędzie jakoś najlepiej (porażka Quantum Break, Control budżetówką na assetach QB) nie spodziewam się, że byłby to dopieszczony AAA. Raczej mniejszego kalibru projekt pokroju Alan Wake American Nightmare (które jakieś rewelacyjne tez nie było).

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, XM. napisał:

Muszę wreszcie ograć tego Anala.

 

 

Coś czuję, że się zawiedziesz. Poza klimatem (kwestia gustu, mnie Twin Peaksowe motywy nigdy nie jarały) i zabawą światłem to typowa "akcja-przygoda" z poprzedniej generacji, która średnio zniosła upływ czasu (pod względem gameplay'owym, bo wygląda nadal ślicznie). 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...