Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie to, że w okolicach 2010 roku był na nie straszny 'bum' przez co wychodziło dużo gierek traktujących o nich. Generalnie jak ktoś nie miał pomysłu na gre to wsadzał zombie i było 7/10. No a że Mejm jest dalej w poprzedniej generacji to pewnie myśli, że dalej jest 2010 rok. :kaz: 

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, MBeniek napisał:

Dziesiątki gier o zombi, ale kurna ani jednej o dinozaurach :[


To fakt, ale zombie apokalipsa wciąż mi się nie nudzi.
Choć takie Dino Crisis mogliby odświeżyć, niczym RE2.

No i kij z dinozaurami, jakieś szpile z wampirami by się przydały, bo oprócz Castlevanii LoS i Vampyra nie ma nic ciekawego (no jeszcze inFamous Festival of Blood).

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Wredny napisał:


No i kij z dinozaurami, jakieś szpile z wampirami by się przydały, bo oprócz Castlevanii LoS i Vampyra nie ma nic ciekawego (no jeszcze inFamous Festival of Blood).

Masquarade Bloodlines 2

 

@Mejm Grałeś w DL czy tylko baitujesz?

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, MYSZa7 napisał:

a dopiero co było mówione, że developerzy powinni wrócić do czasów II wojny światowej czy konfliktu w Wietnamie 

No też się temu dziwie jak szybko została przestawiona wajcha

 

Poprawcie mnie jeśli się myle ale po latach błagań dostaliśmy chyba ze 3 popularne gry w historycznych realiach (2 bfy i 1 cod) i ludzie już zaczynają  narzekać na powrot do współczesnych realiów xd

 

Z drugiej strony trochę rozumiem developerów którzy wolą cisnąc w we współczesne klimaty, w takich grach są większe mozliowsci kustomizacji bez obaw że jacyś historycy zaczną się oburzać na przekłamania, a co za tym idzie większy potencjał na miktotransakcje itp.

 

 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, ASX napisał:

No też się temu dziwie jak szybko została przestawiona wajcha

 

Poprawcie mnie jeśli się myle ale po latach błagań dostaliśmy chyba ze 3 popularne gry w historycznych realiach (2 bfy i 1 cod) i ludzie już zaczynają  narzekać na powrot do współczesnych realiów xd

 

Z drugiej strony trochę rozumiem developerów którzy wolą cisnąc w we współczesne klimaty, w takich grach są większe mozliowsci kustomizacji bez obaw że jacyś historycy zaczną się oburzać na przekłamania, a co za tym idzie większy potencjał na miktotransakcje itp.

 

 

BFV to największych niewypał. Samo EA chce już zakopać ten tytuł. 

Chciałbym singla w tpp osadzonego w realiach IIWS. Ale takiego bez kosmitów, zombie i nazistów knujacych z diabłem czy kosmitami. 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Dr.Czekolada napisał:

 

@Mejm Grałeś w DL czy tylko baitujesz?

Chyba nie jestes z tych poje.bow co myla mechanike ze tematem przewodnim? Nie zeby DL bylo w tej pierwszej kwestii czyms specjalnym, bo nie jest, ale juz w 2015 byla tylko kolejna gra o zombie bo "ej, to sie ciagle sprzedaje no to takie i my zrobimy". Nawet w pier.dolonych cod tryb hordy to strzelanie do zombie xD Nie przypominam sobie bardziej meczonego tematu w grach od poczatku ich istnienia. Nawet ww2 sie szybciej przejadlo.

 

17 minut temu, kermit napisał:

ani jedno ani drugie, prawda jest chyba dużo smutniejsza

Void bastards skonczone?

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, chris85 napisał:

 

Chciałbym singla w tpp osadzonego w realiach IIWS. Ale takiego bez kosmitów, zombie i nazistów knujacych z diabłem czy kosmitami. 

Czyli tak jak ja marzysz o kolejnej części Brothers in Arms, szkoda że seria popadla w zapomnienie

 

 

 

 

2 minuty temu, Mejm napisał:

Void bastards skonczone?

O co chodzi z tym Void Bastards, bo chyba nie jestem w temacie. To jakiś humor starych ludzi?

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...