Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, Pupcio napisał:

o 20 będzie gameplay :banderas: jeśli mam być szczery to czekam zdecydowanie bardziej na dl2 niż cp77

Możliwości w przemieszczaniu się robią wrażenie, ale Mirrors Edge nigdy mi nie podchodził ze względu na perspektywę właśnie, a na dodatek nie przepadam za settingiem w którym są zombie. Ale dla fanów takich klimatów to z pewnością must have.

Odnośnik do komentarza

BONER od pierwszego trailera ale, trochę opadł jak było dużo gadanka i kolejnej (pipi) wizji niespełnionych reżyserów ale potem :fsg:

 

17 godzin temu, Mejm napisał:

Gra o zombie w 2019? No jest w tym jakis heroizm.

 

s5e0RQr.jpg

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Mejm napisał:

2008 to juz nostalgia? Jak dobrze byc r e t r o gamerm :cool:

no kurła jak sie nie nie jest starcem >30rż to czemu nie

z rozrzewnieniem wspominam gimnazjum i upalne lato 2010 z dziesiątkami paczek gofrów z lidla zapijanych sokiem pomarańczowym i gotg Red Dead Redemption na moim kozag ku.rwa Samsungu 23' HD Ready za pierwsze poważniejsze zarobione pieniądze :banderas:

 

 

a w tle wybory po katastrofie smoleńskiej i jakies jaja w komisji wyborczej

:yao: 

Edytowane przez maciucha
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ja rozumiem, ze bociarnia nie ma w co grac wiec jakakolwiek gra urasta do rangi mesjasza bo rzucili cos do miski no ale ku.rwa zombie? xD Ilez to mozna maglowac. Ch.uj, to nawet ja ze swoim ps3 jestesmy bardziej progresywni.

 

3 godziny temu, _Be_ napisał:

W sumie jak gra się na PS3 to żadna nostalgia, co tam odkrywasz ostatnio mejm? Uncharted 2 już jest na salonach?

Jeszcze nie. A co u ciebie? Co tam po pracce zarzucasz? Fifka, pesik, void bastards z kolegami z irca?

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...