Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawa grafika prezentująca jak ma przestrzeni lat zmieniła się branża. Ciekawa szczególnie dla nas, bo udzielając się tutaj w naszej konsolowej bańce, często zapominamy jak duży udział w rynku ma granie na Pc czy mobilne

20201125_074558.jpg

 

Widać tez dlaczego nawet Sony przestało ostatnio ignorować rynek grania na PC

Odnośnik do komentarza

DoA3 jakie to było sztosiwo. Każda z postaci miała swoje własne zakończenie w postaci filmiku. Do tego typ szedł moją ścieżką i przesiadł się z DC na pierwszego Xboxa:obama:

 

Podoba mi się zwyczaj u amerykanów używania kamer. U mnie rodzice mieli kamerę ale używali jej tylko na imprezach rodzinnych a nagrywanie takich drobnych rzeczy dnia codziennego jest mega fajne. No ale te małe kasety to były wtedy mega drogie więc pewnie dlatego :kaz: Na zdjęciach przynajmniej nie oszczędzali. 

Edytowane przez Ukukuki
Odnośnik do komentarza

Jaki wybieracie z reguły poziom trudności w grach? Ja nie wychodzę już poza normalny, po prostu nie chce mi się jak dawniej męczyć i irytować, że jakiś moment w grze przechodzę po milion razy. Teraz przechodzę ponownie Oriego 1 na hardzie i prawdę mówiąc gdyby nie to, że kocham tą grę, to już dawno bym sobie dał spokój xD.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Shago napisał:

Jaki wybieracie z reguły poziom trudności w grach? Ja nie wychodzę już poza normalny, po prostu nie chce mi się jak dawniej męczyć i irytować, że jakiś moment w grze przechodzę po milion razy. Teraz przechodzę ponownie Oriego 1 na hardzie i prawdę mówiąc gdyby nie to, że kocham tą grę, to już dawno bym sobie dał spokój xD.

 

To zależy od gry i gatunku - w RPG lubię wyższe poziomy trudności, lubię się trochę pomęczyć. W strzelankach zazwyczaj wybieram normalny, w ogóle traktuję większość strzelanek jako coś lekkiego do odstresowania się i nie zamierzam tutaj rzucać padem. W sportówkach (w tym wypadku FIFA 21) wybieram najwyższe możliwe, bo tylko wtedy czuje jakieś wyzwanie. Pozostałe są zbyt proste dla mnie i sypią się wyniki dwucyfrowe. 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Shago napisał:

Jaki wybieracie z reguły poziom trudności w grach? Ja nie wychodzę już poza normalny, po prostu nie chce mi się jak dawniej męczyć i irytować, że jakiś moment w grze przechodzę po milion razy. Teraz przechodzę ponownie Oriego 1 na hardzie i prawdę mówiąc gdyby nie to, że kocham tą grę, to już dawno bym sobie dał spokój xD.

 

kiedyś tylko najwyższy, inaczej nie miałem ochoty grać i kończyć gry, dziś najczęściej normal, easy nigdy, najwyższy tylko wtedy, kiedy mam dodatkową motywację w postaci acziwmenta, inaczej szkoda mi czasu i nerwów

Odnośnik do komentarza

Jak jest acziwment, to gram na najwyższym, a jak nie, to normal. Najczęściej te wyższe poziomy trudności podbijają tylko hp przeciwnikom i zwiększają ich obrażenia, więc to żadne wyzwanie tak czy inaczej. Za to najwyższe poziomy trudności w takim ninja gaiden czy devil may cry to sama przyjemność, bo dopiero wtedy zaczyna się "prawdziwa" gra.

Odnośnik do komentarza

najgorsza gra pod względem poziomu trudności, którą robiłem na najwyższym pod kątem osiągnięcia to chyba call of duty world at war, ale tak lubiłem tę grę, że wymaksowałem na ps3 i na xboksie xd

 

ogólnie nie jestem fanem poziomu trudności w grach, wolałbym, żeby to twórca decydował na podstawie swojej wizji, jak to ma wyglądać. tak jak przykładowo w gta IV czy sleeping dogs

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Shago napisał:

Jaki wybieracie z reguły poziom trudności w grach? Ja nie wychodzę już poza normalny, po prostu nie chce mi się jak dawniej męczyć i irytować, że jakiś moment w grze przechodzę po milion razy. Teraz przechodzę ponownie Oriego 1 na hardzie i prawdę mówiąc gdyby nie to, że kocham tą grę, to już dawno bym sobie dał spokój xD.

Normal, coś więcej tylko w ulubionych starych seriach.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, krzysiekp392 napisał:

ogólnie nie jestem fanem poziomu trudności w grach, wolałbym, żeby to twórca decydował na podstawie swojej wizji, jak to ma wyglądać.

O to. Dlatego nie lubię płaczków w necie, żeby dodac easy mode w soulsach, bo jak to niby miałoby wyglądać? Mordy, te gry nie są takie trudne, po prostu nie można być retardem i nawalać w przycisk ataku bez reagowania na to, co robi przeciwnik.

Edytowane przez 20inchDT
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...