Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, PanKamil napisał:

https://www.gamespot.com/articles/bethesdas-pete-hines-has-a-message-for-playstation-fans-feeling-left-out-after-microsoft-buyout/1100-6495706/

 

Odnośnie bethesdy której temat się dzisiaj przewijał. Ten Piete Hines to chyba niedługo po głowie dostanie.

 

Niby czemu?

Chłop się troche wije i kręci, bo jak jednoznacznie odpowie "Nie i chuj" to mu psychoklapy chatę spalą :shotgun:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, devilbot napisał:

Wyjaśnione przez gościa co przewidział switcha pro 4k. Chryste co za bezbek...

 

ASX wstawił kiedyś bardzo fajny materiał zbierający informacje o tym, że Grubb jednak mnóstwo rzeczy trafił i jest jednym z lepiej poinformowanych jegomości z branży, ale jak to w Polsce bywa dwa potknięcia na dwadzieścia trafień czynią z Ciebie śmiecia 90% trafnością. XDDDD

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, PanKamil napisał:

No ciekawe jak teraz te wróżby grubba o kojima x xbox się spełnią w obliczu death stranding 2. Radzę nie traktować typa poważnie. Już bardziej ten Jez z windows central ogarnia temat. Grubbas to zwykły fanboj atencjusz któremu fake newsy już nawet ziomki wysyłają, żeby się z niego pośmiać.

Proponuję

MASC-NA-BOL-DUPY-Cudowny-lek-na-problemy

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, PanKamil napisał:

No ciekawe jak teraz te wróżby grubba o kojima x xbox się spełnią w obliczu death stranding 2. Radzę nie traktować typa poważnie. Już bardziej ten Jez z windows central ogarnia temat. Grubbas to zwykły fanboj atencjusz któremu fake newsy już nawet ziomki wysyłają, żeby się z niego pośmiać.

 

Może być po prostu tak, że DS2 będzie multiplatformą. Nie potwierdzono, o ile mi wiadomo, żeby deal miał opiewać na xboxowego exclusiva.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Może być po prostu tak, że DS2 będzie multiplatformą. Nie potwierdzono, o ile mi wiadomo, żeby deal miał opiewać na xboxowego exclusiva.

Grubbas nagadał, że w microsofcie już zatrudnili babę która ma pomagać kojimie w robieniu gry dla xboxa. Death stranding to IP sony z tego co mi wiadomo więc z pewnością nie trafi na xboxa jak powstanie druga część. Nie przez przypadek widocznie herman hulst jak mantre powtarza, że chce współpracować z from software i z kojima productions. Jest jeszcze szansa, że faktycznie powstawała jakaś gra kojimy dla stadii i ostatecznie została przejęta przez microsoft i tam wyjdzie w cloudzie omijając playstation.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, ASX napisał:

Ok jeśli jemu nie wierzysz to jest też wpis pracownika M$

 

 

 

 

No akurat sposób, w jaki Greenberg ułożył słowa to nadal niejasny i marketingowy bełkot, który niczego nie przesądza.

Plus jest tam błąd i to "an" za ch#ja tam nie pasuje, no chyba, że chciał konkretnie napisać "will be an Xbox/PC exclusive", ale po namyśle użył backspace i o "an" zapomniał.

Odnośnik do komentarza

Ja myślę, że po prostu jest za wcześnie, by takie rzeczy przesądzać, stąd nie padają konkrety. Przecież taki Starfield to pewnie za 3-4 lata wyjdzie, podobnie jak inne gry zaplanowane już po wykupie. Do tego czasu może się wiele zmienić i nikt nie zamierza sobie teraz zamykać drzwi wczesnymi deklaracjami, bo potem będzie im to wytykane.

Obecnie to brzmi jak "gry są domyślnie tworzone na platformę MS i tam zadebiutują, ale nie możemy w tej chwili wykluczyć, że po jakimś czasie powstaną porty."

Do czasu premiery wiele się może zmienić i sami jeszcze nie wszystko wiedzą, ba! pewnie i po samej premierze nie będą wiedzieli. Może być tak, że przez rok czy dwa będą to exy, a potem rzucą wygłodniałym plejsteszynowcom za 350 zł i będą liczyć pieniądze. Bo że na tym zarobią, to pewne.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...