Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Oj, nie bądź już taki zasadniczy w bronieniu Todda. Od kiedy to nie wolno mu już subtelnie pocisnąć?

 

15 minut temu, ASX napisał:

oficjalnym deklaracjom że Starfield nie wyjdzie na PlayStation

W to akurat wierzę. Tak sobie tylko tutaj dywagujemy na podstawie mglistych wypowiedzi ludzi z Bethesdy, nieprawdaż?

Odnośnik do komentarza

Nikogo nie bronie, pamiętam jak często zdarzało mu się odpłynąć w swoich deklaracjach, napisałem po prostu że pożyjemy i zobaczymy jak to wyjdzie ;)

 

Co do mglistych wypowiedzi, to mam wrażenie że ludzie z Bethesdy, zwłaszcza Pete Hines bądź co bądź odpowiedzialny za marketing czyli osoba która wie co nieco o PR,  nie są chyba przyzwyczajeni że odkąd są częścią Microsoftu to ich słowa są prześwietlane i na wszelkie sposoby analizowane, więc muszą ważyć każde słowo. 

Zadałem sobie ten trud i przeczytałem jego wypowiedź w którym mówi że część gier w przyszłości może trafić na PlayStation i myślę że prawdopodobnie mogło chodzić mu o  produkcję typu niedawno zapowiedziany kolejny remaster Skyrima (który to już? Xd) czy Quake, czyli gry które mają pewne dziedzictwo na innych platformach i które wciąż wychodzić będą na PlayStation.

 

Wydaje mi się że naprawdę trudno połączyć te wypowiedz z konkluzją że Starfield może wyjść kiedyś na PlayStation, co niektórzy w internecie (nie w tym temacie ofc) próbowali sugerować. Zaszedł tu naprawdę spektakularny fikołek logiczny.

 

Zresztą oddajmy głos samemu zainteresowanemu co o tym myśli:

 

Co do mojego osobistego zdania na temat ekskluzywności, to myślę że powiedziałem już dość w tym temacie. Ale powtórzę, zanim ktoś zacznie mi inputowac że cieszę się że Starfielda nie będzie na PS,  że dla mnie to nie ma znaczenia czy wyjdzie czy nie wyjdzie. 

Odnośnik do komentarza

Bo to się mówi prosto i na temat "nie będzie Starfield i pozostałych nadchodzących gier na PS i chuj wam do tego", ale marketingowcy są tylko szczebel niżej od polityków w manewrach słownych i potem wychodzi jak wychodzi, że trzeba się tłumaczyć "nie to miałem na myśli". Oczywiście głąby doszukujące się ukrytych znaczeń w przekazach jakby to były gierkowe easter eggi od Kojimy to też są siebie warci, ale m.in. dlatego z takimi trzeba krótko, między oczy i nie ma że boli.

 

Ale z Todda to beka od zawsze i na zawsze.

  • Plusik 1
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Lawirują bo chuj wie jakie jeszcze umowy wydawnicze mieli podpisane przed przejęciem. Wiadomo o Deathloop i Gostwire Tokio. Wolf 3 jest na horyzoncie i ciekawe czy to jeszcze nie będzie multiplatforma, jeśli tak to pewnie nie będzie wersji natywnej dla PS5 jak w przypadku Psychonauts 2. Mogą też negocjować po cichu ich zmianę przed zapowiedzią, tylko tu pewnie wchodzą tantiemy i ich ilość potrzebna do renegocjacji ewentualnie coś w zamian.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Kmiot napisał:

Bo to się mówi prosto i na temat "nie będzie Starfield i pozostałych nadchodzących gier na PS i chuj wam do tego", ale marketingowcy są tylko szczebel niżej od polityków w manewrach słownych i potem wychodzi jak wychodzi, że trzeba się tłumaczyć "nie to miałem na myśli". Oczywiście głąby doszukujące się ukrytych znaczeń w przekazach jakby to były gierkowe easter eggi od Kojimy to też są siebie warci, ale m.in. dlatego z takimi trzeba krótko, między oczy i nie ma że boli.

 

Ale z Todda to beka od zawsze i na zawsze.

Tak to powinno wyglądać aby zamknąć spekulacje.

 

 

 

Peter hines jakieś kabarety uprawia. Potem sie dziwić, że wybuchają takie aferki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...