Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie się trójka o wiele bardziej podobała niż powszechnie uwielbiana dwójka. Miała znacznie lepiej wyważone segementy przygody i akcji, zagadki były tudniejsze, a lokacje ciekawsze. A że fabuła miała dziury i nie za bardzo trzymała się kupy? Szczerze mówiąc nigdy nie zwracałem większej uwagi na fabułę w tej serii, traktowałem ją tylko jako pretekst do odwiedzania fajnych miejscówek, a w tym trójka sprawdza się bardzo dobrze.

 

Multi nie oceniam, bo nie grałem

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Figuś napisał:

Raczej nie ona odpowiadała za multi, od tego są osobne zespoły. Ale zgodze się że multi U2>>>>to z U3

 

aż mi sie przypomniał trailer ze skrilexem XD

 

Boże jak dobrze że szybko skończyła się moda na tą pierdziawe bo jeszcze te cringowe rapy jak w trailerze mortala przeżyje ale tu już psycha sitting

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Figuś napisał:

Raczej nie ona odpowiadała za multi, od tego są osobne zespoły. Ale zgodze się że multi U2>>>>to z U3

 

Chodziło mi o to, że przez zbytnie skupienie się na tym, by U3 była przede wszystkim grą multi, olali scenariusz do singla, który był strasznym Call of Duty, bez ładu i składu 

 

37 minut temu, Pupcio napisał:

sonka i gry z numerkiem 3? To nigdy nie wróży nic dobrego :pechowiec:

 

Resistance odkupiło grzechy.

 

25 minut temu, ASX napisał:

 Szczerze mówiąc nigdy nie zwracałem większej uwagi na fabułę w tej serii, traktowałem ją tylko jako pretekst do odwiedzania fajnych miejscówek, a w tym trójka sprawdza się bardzo dobrze.

 

No bo właśnie z takim nastawieniem tworzyli singla w tej części - "gdzie jeszcze Drake'a nie było i jakich efektów PS3 jeszcze nie generowało", a dopiero dookoła tych wytycznych na kolanie dorobili historyjkę, o czym Hennig nawet mówi w dodatkach, zawartych na płycie z grą.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, ASX napisał:

forumek jest ostatnio strasznie przewrażliwiony 

Ale Shen dobrze zadal pytanie bo przed edycja mozna bylo twoje zdanie zrozumiec dwojako.

 

7 godzin temu, balon napisał:

Boże, chociaż myślałem że to jakaś fajna doopa. Teraz to już w ogóle tego nie rozumiem :) 

Pomylilo ci sie z Jade Raymond.

 

 

Pani Amy? Zapraszam do siadania mi na twarzy. 

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
34 minuty temu, Figuś napisał:

@Square weź zrób żeby każdą możliwą odmianę słowa "dusza" zmieniało na sralnik albo coś w ten deseń, jak kiedyś "rewizję"


Lore tak zmieniało :potter:
 

5 minut temu, Homelander napisał:

Pokażesz palcem jakieś korpo z dusza?


Wiadomo, że każde jest bezduszne, ale z tych wszystkich wymienionych w Sony i MS jeszcze ktoś dba o to, by gry były dobre, oprócz tego, że mają zarabiać kasę.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, SnoD napisał:

 

Jak bumerang.

 

Nie wiem czy coś jest na rzeczy, ale w ostatnich miesiącach do MS przeszło trochę ważnych osób z WB.

To prawda. Mam nadzieje, ze zrobia wszystko, zeby chociaz netherrealm wciągnąć. Booty to byly ceo midway to pewnie już tam jakies gadki z Boonem były.

 

Ehh, Wb pasowało idealnie i tanioszka za całość to musieli sie wyglupic z acti :smutas:

Odnośnik do komentarza

Podobno MS poprzednio był już blisko zakupu WB jak chcieli 4 mld. To WB wtedy w ogóle zrezygnowało ze sprzedaży. Dla MS to drobniaki, zresztą cały czas zatrudniają nowych ludzi do nadzorowania kolejnych przejęć.

 

Gra będzie pewnie szła między firmami które będą w stanie zaoferować najwyższą cenę za cały pakiet, czyli MS, Tencent, T2.

Edytowane przez SnoD
Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Wredny napisał:

Ale fakt, że ten zakup Activision to z perspektywy zwykłego gracza jest zupełnie bez sensu, bo ich marki to i tak ch#jnia, która mnie nie interesuje.

WB to co innego - mają kilka bardzo fajnych IP.

 

No chyba na głowę upadłeś... zakup największego wydawcy na świecie niby jest bez sensu? Mam sens i to spory, przede wszystkim mają potężne marki na PC, co jest potrzebne do rozwoju GP jak i całej platformy Xbox. Mają gry, które schodzą w dziesiątkach mln na część co mocno wywinduje GP jak i sprzedaż samych konsol z tym abonamentem. Ogromny powerhouse mocy przerobowych, który obecnie nie jest dobrze wykorzystany, co najmniej ze 4 duże studia mogłyby się zająć robieniem dodatkowych gier. Ponadto to ogromny potencjał do wejścia na rynek gier mobilnych gdzie w produkcji mają odpowiedniki swoich największych IP na mobilki.

 

A dodatkowo MS ma gigantyczne środki finansowe w gotówce, które musi wydawać przez szalejącą inflację i lepiej im nawet przepłacić za coś niż tracić miliardy $ na środkach, które leżą nieużywane. W samym zeszłym kwartale dorzucili kolejne 20 mld.

Edytowane przez SnoD
Odnośnik do komentarza

dla koneserów gamingu na forumku gardzących mainstreamowymi grami, faktycznie zakup Activision może się wydawać że nie miał dużego sensu, Pytanie też ilu z tych otwarcie gardzących grami Activision i Blizzarda, potajemnie ogrywa Call of Duty, Overwatcha, WoWa, Tony Hawka, Crasha i resztę?

 

ale dla zwykłego gracza będzie to mieć bardzo duże znaczenie, bo takie  Call of Duty . to co roku najlepiej sprzedająca się gra zarówno na Xboxie jak i Playstation. Więc, można sobie wyobrazić co się będzie działo gdy kolejna odsłona trafi w dzień premiery do taniego abonamentu growego?  

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, Wredny napisał:

Ale fakt, że ten zakup Activision to z perspektywy zwykłego gracza jest zupełnie bez sensu, bo ich marki to i tak ch#jnia, która mnie nie interesuje.

WB to co innego - mają kilka bardzo fajnych IP.

Przecież Acti ma dużo marek. Niektóre bdb i wręcz kultowe.
Inna sprawa aby chciała je wydawać, ale Crash 4 (prze kozak), Spyro czy Tony remake to dobre jaskółki.  

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...