Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Wredny napisał:

Wronged Us - inspirowany Silentem survival horror na UE5, aczkolwiek robiony przez jakieś no-name studio i cholera wie, czy kiedykolwiek dowiozą pełną wersję:
 

 

 

Szczerze to niewiele widzę tu z Silenta, co najwyżej perspektywę z ostatnich odsłon. Na horyzoncie widać jednak obiecujące Post Trauma które zapowiada się na porządny hołd dla SH. :obama:

 

 

W internecie jest już nawet pełne demko jakby ktoś był zainteresowany.

  • Plusik 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Taka tam ciekawostka, 10 najlepszych gierkowych wydawców wg. Metacritic w 2021 r. 

 

1 Xbox Game Studios
2 Sony Interactive Entertainment
3 Humble Games
4 Activision Blizzard
5 Bethesda Softworks
6 Capcom
7 Bandai Namco
8 Sega
9 Electronic Arts
10 505 Games

 

https://www.metacritic.com/pictures/2022-game-publisher-rankings

 

rozwinięcie w spoilerze:

Spoiler

9wCS7zF.png

aGGvrYR.png

x5VOvFm.png

h18eB9E.png

IzB2UfO.png

 

Odnośnik do komentarza

Gra od dawna w backlogu, uwielbiam produkcje thatgamecompany (zwłaszcza flow) i mam nadzieję, że zobaczę od nich coś nowego.

 

Nawet zadowoliłbym się portem Sky na duże konsole, bo ani mój iPad ani S8 nie radzą sobie z tym tytułem za dobrze.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem do czego jest ten temat, ale @Pupcio mnie skierował w sprawie trailerków etc.
 

 

 

Wyskoczyło mi na YT. Dawno nie widziałem tak odpychającego i nijakiego trailera. Pomyślałem, że to jakieś randomowe demo enginu do gier sprzed 10 lat, a potem zobaczyłem podobny koment na YT. Generyczny pan kosmonauta, generyczny wróg, tragiczny plastik dookoła, zero siły przebicia ponad inne gry. Myślałem, że trailer to powinien chwycić za jaja i zrobić hype, a to wygląda jak jakiś cholerawieco generyk, z animacją ruchu jak po lodowisku. 

Obstawiam mocne 3/10.

Odnośnik do komentarza

Prawdopodobnie jakis prank na 1 kwietnia ale kurde no troche człowiekowi feelsy wchodzą jak sobie przypomni granie w pierwsze MGS:

 

METAL GEAR 35TH ANNIVERSARY 公式WEBサイト

 

Samo logo na środku strony robi robote a jeżeli to nie ma byc jakis dowcip to znając Konami opublikują jakiś gówno news o nowej maszynie do tych chinskich kulek czy co oni tam robią.

Odnośnik do komentarza

Ja pierdole znowu zewsząd będzie wyskakiwał ten UE5, coś jak przy UE3.   Potem grasz w gierkę i masz wrażenie, że już gdzieś to widziałeś.
Dla mnie najładniejsze giery to najczęściej te na autorskich silnikach (R*, ND, CDPR) i to nawet nie chodzi o jakieś cyferki, rozdzielczość ale o design, art style i ogólny odbiór grafiki. 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Niestety UE4 i 5 zostały tak dopakowane że tylko największe firmy (+ parę mniejszych japońskich) które już miały bardzo dobre zaplecze technologiczne będą korzystać z własnych silników. Jeśli będą na potęgę korzystać z dostępnych bibliotek modeli i materiałów to faktycznie gierki mogą zacząć wyglądać podobnie, co innego gry ze stylizowaną grafiką gdzie wszystko trzeba robić od podstaw.

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, balon napisał:

Ja pierdole znowu zewsząd będzie wyskakiwał ten UE5, coś jak przy UE3.   Potem grasz w gierkę i masz wrażenie, że już gdzieś to widziałeś.
Dla mnie najładniejsze giery to najczęściej te na autorskich silnikach (R*, ND, CDPR) i to nawet nie chodzi o jakieś cyferki, rozdzielczość ale o design, art style i ogólny odbiór grafiki. 

 

Zależy od studia. Rocksteady, czy Irrational Games  robili gierki na UE, a mimo to miały swój unikalny styl. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...